Profesjonalne pranie, czyszczenie tapicerki meblowej i samochodowej, ozonowanie i odgrzybianie. ULMA Efekt Marta Wójtowicz zaprasza

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu szeroki wachlarz usług jaki świadczy firma ULMA Efekt Marta Wójtowicz. Jesteśmy profesjonalną firmą sprzątającą, której domeną jest pranie tapicerki meblowej jak i samochodowej.

Zgłaszając się do naszej firmy sprzątającej, możecie mieć Państwo pewność profesjonalnego podejścia na każdym kroku. Wykonujemy wszystkie zadania, które mają na celu doprowadzenie siedziby firmy lub domu do czystości. Sprzątanie mieszkań, domów czy też biur, a także sprzątanie firm to tylko część naszej oferty.

Zlecając nam usługi porządkowe, udzielacie Państwo zaufania grupie osób, które cechuje rzetelność i precyzja pracy, a także skrupulatne dotrzymywanie terminów. Podejmujemy się także regularnych, stałych zleceń w zakresie sprzątania – codzienne utrzymanie czystości jest częścią propozycji skierowanej specjalnie do biur i firm z większymi siedzibami.

Zachęcamy do zapoznania się z listą naszych zadań, do których zalicza się:

– czyszczenie/ pranie tapicerki meblowej (narożniki, kanapy, krzesła, fotele, materace itd.)

– czyszczenie/ pranie tapicerki samochodowej (kompleksowe zadbanie o czystość w samochodzie osobowych, ciężarowych, busach i autobusach)

– czyszczenie wykładzin, dywanów – usługa obejmuje odebranie dywanu od Państwa oraz odwiezienie go pod wskazany adres na 2/3 dzień. Robimy tak by zachować bezpieczeństwo Państwa jak i nasze. Kolejną bardzo ważną sprawą jest kwestia osuszenia!

– kompleksowe sprzątanie pomieszczeń
– sprzątanie poremontowe i po budowie
– czyszczenie nagrobków
– czyszczenie rolet, verticali, żaluzji
– mycie okien, powierzchni przeszklonych itp.
– czyszczenie i konserwacja płytek
– czyszczenie i zabezpieczenie podłóg polimerami: PVC, tarket, linoleum, itd.
– mycie ciśnieniowe
– czyszczenie parą
– ozonowanie pomieszczeń,biur,pojazdów oraz odgrzybianie klimatyzacji samochodowych

By sprostać nowym wymogą obecnej sytuacji swoją ofertę poszerzyliśmy o usługę ozonowania – jednego ze skuteczniejszych sposobów dezynfekcji. Stosuje się je m.in. w celu usunięcia chorobotwórczych grzybów, które mogą pojawić się w naszych domach z powodu nadmiernej wilgoci. Dzięki ozonowaniu możliwe jest też pozbycie się nieprzyjemnych zapachów.

Pracujemy profesjonalnym sprzętem znanych i cenionych marek jak również chemią która sprawdza się na równego typu zabrudzeniach.

Świadczymy usługi na terenie całego województwa podkarpackiego, w przypadku stałej współpracy oferujemy korzystne rabaty!

artykuł sponsorowany
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> Skip to content