Nie żyje Tadeusz Wojteczko, były wiceprezydent Tarnobrzega

Wczoraj w wieku 79 lat zmarł Tadeusz Wojteczko.

Tadeusz Wojteczko ukończył Technikum Rolnicze i Technikum Górnictwa Odkrywkowego w Tarnobrzegu. Studia odbył na Wydziale Geodezji Górniczej Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Okres pracy zawodowej związany był z przemysłem siarkowym w Tarnobrzegu w Kopalniach i Zakładach Przetwórczych Siarki, Biurze Projektów Kopalnictwa Surowców Chemicznych i Ośrodku Badawczo-Rozwojowym.

W latach 1989-1993 pełnił funkcję Przewodniczącego Wojewódzkiego Komitetu Stronnictwa Demokratycznego w Tarnobrzegu, a w latach 1994-96 sprawował funkcję V-ce Prezydenta Miasta Tarnobrzega.

foto: facebook

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
obserwator
1 rok temu

Dzięki T. Wojteczko mamy pomnik Dekutowskiego. To ważne dla miasta.
Był pasjonatem lokalnym. Prowadził Klub Gazety Polskiej,która gromadziła zacnych mieszkańców. Jedyny w mieście organizował rocznice smoleńskie .Dodam nie pis ale właśnie Wojteczko.
Dużo po sobie zostawił .
Wyrazy współczucia dla jego bliskich.

obserwator
1 rok temu

To dzięki T.Wojteczko miasto ma pomnik Dekutowskiego. To ważne .To On jako jedyny w mieście organizował i pilnował miesięcznic smoleńskich. Dodam nie PIS a właśnie On z potrzeby serca.Szefował Klubowi Gazety Polskiej. Prawicowiec bez ideologii .
Wyrazy współczucia dla bliskich .

obserwator
1 rok temu

T. Wojteczko to lokalny patriota: dzięki niemu powstał pomnik Dekutowskiego , odbywały się miesięcznice smoleńskie, działał klub Gazety Polskiej .
Wyrazy współczucia jego bliskim.

wrzos
1 rok temu

BARDZO SZACOWNY CZLOWIEK,KTOREMU ZAWSZE ROZWOJ TARNOBRZEGA BYL BLISKI SERCU. NIECH PAN MU DA WIECZNY ODPOCZYNEK W CHWALE.

wrzos
1 rok temu

BARDZO ZACNY CZLOWIEK,KTOREMU ROZWOJ TARNOBRZEGA BYL BLISKI SERCU,NIECH PAN DA MU WIECZNY ODPOCZYNEK.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content