Słoneczna niedziela nad Jeziorem Tarnobrzeskim (zdjęcia oraz video HD)

Już wkrótce wypoczynek nad Jeziorem Tarnobrzeskim nie będzie możliwy. Decyzją władz miasta zbiornik zostanie zamknięty na cały sezon, z powodu prowadzonych tam prac budowlanych.

Zdjęcia oraz video z niedzieli 10 maja br., z godz.13

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
And
1 rok temu

Apel do władz TBG o przemyślenie tematu zamknięcia jeziora dla mieszkańców TBG
trochę chęci i można to odpowiednio zorganizować (częściowo, wekendy, dla rowerzystów itd…..) błędy można naprawić
Prezydenci i naczelnicy do roboty ………
Mieszkańcy tego nie zapomną proszę się zastanowić szykują się wakacje na miejscu a tu taki prezent
od miasta………. a może zapytać na fejsie…….

Heniek Sztygar
1 rok temu
Reply to  And

And – ma rację, trzeba tylko opracować plan organizacji działania Jeziora na czas budowy, ale komu w urzędzie się chce? Najlepiej nie robić nic tylko odpowczywać

Mar
1 rok temu
Reply to  Heniek Sztygar

Zgadzam się z przedmówcami. Przecież rozwiązanie jest proste. Do końca maja przebudować wjazd z Wisłostrady i rozwidlenie na Plażową i Żeglarską. A potem najpierw wykonać jedną z tych ulic i infrastrukturę obok niej zostawiając drugą otwartą dla ruchu, a potem zamiana. Z tego co widzę postęp prac jest chyba większy wzdłuż Żeglarskiej, więc ta mogłaby być robiona jako pierwsza. Natomiast co do wypoczynku, to zakazałbym kąpieli w Jeziorze, z dopuszczeniem wejścia do wody po pas. Pozostałe obostrzenia i tak wynikają z przepisów krajowych. Z tym, że opłaty za wjazd powinny odpowiednio wzrosnąć, powiedzmy o 50-60%, żeby pokryć koszty dezynfekcji, środków ochrony dla służb itp. Dodatkowo dzięki temu więcej ludzi przyjeżdżałoby nad Jezioro rowerami, bez zbędnych „bagaży” w postaci grilli itp.

wrzos
1 rok temu

NIE WYOBRAZALBYM SOBIE WYPOCZYNKU NAD JEZIOREM POSROD WIELU DUZYCH MASZYN W HALASIE I TUMANACH KURZU,KTORE Z PEWNOSCIA BEDA TOWARZYSZYC TYM ROBOTOM BUDOWLANYM. DECYZJE MIASTA O ZAMKNIECIU AKWENU NA CZAS TYCH DUZYCH REMONTOW UWAZAM ZA SLUSZNE,JEDEN SEZON KAZDY WYTRZYMA,BEZPIECZENSTWO NAJWAZNIEJSZE. W POBLIZU TARNOBRZEGA SA INNE ( CHOC MNIEJSZE AKWENY)NP.GOLEJOW,HANCZA? DLA NIECIERPLIWYCH,WIEC DOBRA OPCJA!

orzeł
1 rok temu
Reply to  wrzos

po hańczy się niańczy 😉

Lol
1 rok temu
Reply to  wrzos

Bzdura totalna , gdyby każde takie działanie miało powodować zamknięcie określonego terenu , to przy remoncie
np. ulicy Wyszyńskiego też trzeba było pozamykac wszystkie sklepy i szkoły działające przy niej . Poza tym sezon trwa tylko 3 miesiące , więc można to chyba jakoś przesunąć , ale domyślam się że pewnie bardziej tu chodzi o wirusa, niż o prace budowlane

Zniszczą to jezioro, zabiją naturalność
1 rok temu

W najbardziej zielonym, zacienionym miejscu i najlepszym do odpoczynku nad jed jeziorem stawiają budynki (pewnie szalety, przebieralnie) one powinny być za drogą wiodącą nad jezioro a nie tu przed jeziorem zasłaniając widok odpoczywającym ! Gdzie teraz ludzie sie rozłożą jak już był ścisk ! Dlaczego ludzie którzy nie odpoczywają nad jeziorem decyduja o zagospodarowaniu tego terenu.

Mieszkaniec
1 rok temu

Widoki piękne Roboty za udziały w Spółce Wodociągi.
Dzisiaj odebrałem rachunek że spółki za wodę i ścieki 100%” większy Niby nie było podwyższenia cen wody a na rachunku dotychczasową cyfra 4xamirniona na cyfrę 9.
Dalo to podwyżkę
To trzeba koniecznie wyjaśnić
Myślę że inni mieszkańcy będą też pytać
Co się dzieje

Gość
1 rok temu
Reply to  Mieszkaniec

Jak to co . Po prostu ktoś czyli klient musi tą pożyczkę czy jak to zwał spłacić.

Mar
1 rok temu
Reply to  Mieszkaniec

Tak jak pisze Gość. I mogą mówić, że ta transakcja z PFR nie ma i nie będzie mieć wpływu na koszty ponoszone przez klientów wodociągów – kto chce, niech w to wierzy. Może jak Tarnobrzeżanie zaczną płacić sporo więcej za wodę i ścieki, to wreszcie przestaną zaciskać zęby i zaczną zbierać podpisy. Bo brak istotnych inwestycji w śródmieściu itd. jakoś nie przekonuje mieszkańców.

Mery
1 rok temu

Ile razy tam nie zaglądnąłem 🙂 więcej niż 10 robotników nie ujrzałem 🙂 tak że hałas niewielki ! Chyba że legiony ruszą na budowę dróg 🙂 w co trudno uwierzyć!

Reptilian
1 rok temu

No i co? Nie zamknęli, BO SIĘ NIE DA! Jest sezon i tylko kretyn mógłby zakazać ludziom wypoczynku w mieście gdzie wszystko zostało zlikwidowane i pozamykane. Nie znam miasta gdzie władza zabroniłaby kąpania się w wodzie ludziom podczas wakacji, co najmniej odkryty basen, park wodny się należy w takie sytuacji. Drogi to się buduje ale przed i po sezonie.
Część wierzy w te brednie ,myślą że jezioro nieczynne, a to nieprawda, dzieci na żaglówkach, plażowicze na plaży, Marina otwarta, pełno ludzi. NORMALNA SPRAWA. Po co durnie z UM walą głową w mur i próbują sztuczek z zakazami, tworząc chaos którego nie powinno być? Remont to remont, turyści to turyści, te rzeczy się godzą ze sobą ,jeśli ma się mądry plan działania i trochę szacunku dla mieszkańców.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content