Wraca bezpośrednia obsługa klienta w tarnobrzeskim magistracie. Zobacz na jakich zasadach

Od poniedziałku 18 maja br., wznowiona zostaje bezpośrednia obsługa Interesantów w budynku Urzędu Miasta Tarnobrzega przy ul. Mickiewicza 7.

– Do budynku wchodzić należy głównym wejściem, przy czym liczba wchodzących do środka budynku jest ograniczona. Przy jednym stanowisku obsługi przebywać może tylko jedna osoba (ewentualnie z opiekunem) – wyjaśnia Wojciech Lis, rzecznik UM Tarnobrzeg. – Każdego dnia roboczego, w godzinach 12.00 – 12.30 wprowadza się przerwę na dezynfekcję pomieszczeń, w których obsługiwani są Interesanci – dodaje.

Strefa dostępna dla interesantów mieści się na parterze budynku i obejmuje Biuro Obsługi Interesantów, Urząd Stanu Cywilnego, Wydział Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego w zakresie spraw ewidencji ludności oraz dowodów osobistych, Kasę, Kancelarię Ogólną oraz Miejskiego Rzecznika Konsumentów.

– W dalszym ciągu apelujemy, aby ograniczyć osobiste wizyty w Urzędzie do najpilniejszych spraw. Zalecamy kontakt za pomocą platformy e–PUAP, poczty elektronicznej lub tradycyjnej, bądź telefoniczny, a także dokonywanie płatności przelewem – apeluje rzecznik UM Tarnobrzeg. – Wchodząc do budynku należy zdezynfekować ręce lub skorzystać z rękawiczek. Obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa oraz zachowanie bezpiecznej odległości od rozmówcy – min. 1,5 m – dodaje.

 

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Konfederacja
1 rok temu

Powiedzieć, ze to skandal to powiedzieć mało. Dowiadujemy się, że zarząd TVP otrzymał ponad 2 miliony złotych pensji, czyli prawie 3 razy więcej niż rok wcześniej! Ale to nie wszystko – pracownicy dostali 18 milionów złotych premii! Rządzący przekraczają kolejne granice w swojej pazerności i arogancji.
Przypomnijmy, że w 2017 roku PiS dał dla TVP i zastępu swoich medialnych propagandzistów dodatkowy miliard zł, a w 2018 roku TVP otrzymała od partii rządzącej już 1,2 miliarda zł. Ale im wciąż było mało, więc na początku roku przeforsowali kolejną ogromną kwotę dla tzw. telewizji publicznej, prawie 2 miliardy złotych. Teraz dowiadujemy się o ogromnych pensjach dla zarządu TVP oraz milionach zł na nagrody dla ich pracowników, a łączny koszty działalności TVP w 2019 wyniósł 2,69 miliarda zł – w porównaniu do roku poprzedniego to wzrost o niemal 17 proc.
Kolejny rząd, który zrobił sobie z naszego państwa prywatny folwark.

John
1 rok temu
Reply to  Konfederacja

UM Tarnobrzega przyznal sobie nagrody w kwocie prawie miliona zl co Ty na to krzyczymy na nich , wez teraz policz do kupy wszystkie takie urzedy ile to miliardow ?

ulga
1 rok temu
Reply to  Konfederacja

Rząd Pis-u to najlepsze co trafiło się Polsce od 30 lat. Będą o tym pamiętać pokolenia bo zapiszą to statystycy i historycy. Gdyby dziś rządziła Koalicja PO-PSL czy PO-SLD. prawdopodobnie państwo by już bankrutowało a ludzi by grzebali w przydrożnych rowach bo miejsc na cmentarzach by już dawno brakło nie mówiąc o jakimkolwiek leczeniu.A MY JUŻ W TYM ROKU ODMROZIMY GOSPODARKĘ A W PRZYSZŁYM OSIĄGNIEMY PONAD 5% PKB.

wrzos
1 rok temu

PIS TO PARTIA SAMYCH DARMOZJADOW TYLKO NAGRODY CO RUSZ SOBIE PRZYZNAJA MILIONOWE, A W TELEWIZJI BEZ PRZERWY SERWUJA NAM CHALE W POSTACI STARYCH FILMOW SPRZED 40-50 LAT CO RUSZ POWTARZANYCH! RZYGAC SIE CHCE!1

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content