Tarnobrzeg: Pijana 21-latka chodziła po dachu szkoły, wyzywała, kopała i pluła na policjantów

Za znieważenie funkcjonariuszy odpowie 21-letnia mieszkanka Tarnobrzega. Agresywna kobieta, wspólnie z kolegą, chodziła po dachu szkoły oraz wyzywała, kopała i pluła na mundury policjantów, którzy przyjechali na interwencję.

Wczoraj przed godz. 20, dyżurny jednostki Policji otrzymał telefoniczne zgłoszenie o tym, że dwie młode osoby, chodzą po dachu szkoły podstawowej na tarnobrzeskim osiedlu Wielowieś. Na miejscu policyjny patrol zastał kobietę i mężczyznę, od których mundurowi wyczuli silną woń alkoholu. Młoda kobieta była pobudzona i agresywna, nie reagowała na pouczenia policjantów, nakazujące do zachowania zgodnego z prawem, odmówiła podania swoich danych. Chwiała się na nogach, krzyczała i używała słów wulgarnych.

Funkcjonariusze ustalili, że młodzi ludzie weszli na dach szkoły, by odnaleźć butelkę wina. W trakcie prowadzonej interwencji kobieta stawała się jeszcze bardziej agresywna, kierowała wobec policjantów obraźliwe słowa, kopała ich po nogach i pluła na ich mundury.

Funkcjonariusze przewieźli kobietę do komendy. Badanie wykazało w organizmie 21-letniej mieszkanki Tarnobrzega – 2,42 promila alkoholu. Kobieta wkrótce usłyszy zarzuty. Grozi jej kara pozbawienia wolności do 3 lat.

info: Policja

6
Dodaj komentarz

4 Wątków komentarzy
2 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
6 Autorów komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Xxniewiem

Co za buraczara, w łeb takiej dać

smile

W nagrodę wysłać ją na wycieczkę do Włoch…. 🙂 🙂 🙂

Łysy

W ZK Grudziądz pozna nowe koleżanki.

Lubie

Pic trzeba umieć, ale kto umie???

Rapsodian

Dobrze że nie usłyszała zarzutu pobicia policjantów, bo i takie rzeczy w Polsce się zdarzały. U nas na szczęście normalnie i zgodnie z prawdą

wrzos

PIER…NIETA! COZ TU WIECEJ PISAC!