Męczyli potrąconego zająca. Usłyszeli zarzut znęcania się nad zwierzętami

Do Prokuratury Rejonowej w Sandomierzu wpłynęło zawiadomienie dotyczące znęcania się nad zwierzętami. Sprawa dotyczy potrąconego zająca znajdującego się na jednej z dróg w powiecie sandomierskim. Potrącone zwierzę musiało zmierzyć się z pięcioma mężczyznami, którzy celowo zadawali mu ból m.in. kluczem do kół.

W toku prowadzonego postępowania funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Sandomierzu ustalili, że w przedmiotowym zajściu do którego doszło 8 marca w gm. Wilczyce, udział brali dwaj mężczyźni w wieku 31 lat oraz trzy osoby małoletnie.

Dzięki zebranym materiałom dowodowym, mężczyźni usłyszeli zarzut znęcania się nad zwierzętami ze szczególnym okrucieństwem.

Prokurator Prokuratury Rejonowej w Sandomierzu na wniosek policjantów zastosował wobec sprawców środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz poręczenia majątkowego.

Zgodnie z obowiązujący przepisami grozi im nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Sprawą nieletnich zajmie się natomiast sąd rodzinny.

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
piter
4 miesięcy temu

ludzka głupota nie zna granic ale skoro sie 5 znecało na jednym zajaczkiem to czemu nie zrobili zawodow miedzy saba i urzyli do tego klucza do koł?

smile
4 miesięcy temu

Kim jesteś człowieku?….do czego zmierzasz?….jeśli w Tobie tyle zła……

Gandija
4 miesięcy temu

Czego się spodziewać po takich osobnikach, którzy większą część swojego życia spędzili w dżungli z jabłkami i rzadko kiedy mieli styczność z cywilizacją.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x