Męczyli potrąconego zająca. Usłyszeli zarzut znęcania się nad zwierzętami

Do Prokuratury Rejonowej w Sandomierzu wpłynęło zawiadomienie dotyczące znęcania się nad zwierzętami. Sprawa dotyczy potrąconego zająca znajdującego się na jednej z dróg w powiecie sandomierskim. Potrącone zwierzę musiało zmierzyć się z pięcioma mężczyznami, którzy celowo zadawali mu ból m.in. kluczem do kół.

W toku prowadzonego postępowania funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Sandomierzu ustalili, że w przedmiotowym zajściu do którego doszło 8 marca w gm. Wilczyce, udział brali dwaj mężczyźni w wieku 31 lat oraz trzy osoby małoletnie.

Dzięki zebranym materiałom dowodowym, mężczyźni usłyszeli zarzut znęcania się nad zwierzętami ze szczególnym okrucieństwem.

Prokurator Prokuratury Rejonowej w Sandomierzu na wniosek policjantów zastosował wobec sprawców środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz poręczenia majątkowego.

Zgodnie z obowiązujący przepisami grozi im nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Sprawą nieletnich zajmie się natomiast sąd rodzinny.

3
Dodaj komentarz

3 Wątków komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
3 Autorów komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
piter

ludzka głupota nie zna granic ale skoro sie 5 znecało na jednym zajaczkiem to czemu nie zrobili zawodow miedzy saba i urzyli do tego klucza do koł?

smile

Kim jesteś człowieku?….do czego zmierzasz?….jeśli w Tobie tyle zła……

Gandija

Czego się spodziewać po takich osobnikach, którzy większą część swojego życia spędzili w dżungli z jabłkami i rzadko kiedy mieli styczność z cywilizacją.