Jak otworzyć auto bez kluczyka?

Jedną z ekstremalnych sytuacji, których każdy zmotoryzowany stara się uniknąć w swojej karierze kierowcy jest zgubienie kluczyków do samochodu. Awaryjne otwieranie samochodu to ostatnie, o czym marzymy, kiedy jesteśmy spóźnieni do pracy czy zbliża się godzina zamknięcia urzędu. Jak otworzyć zamek samochodu bez kluczyka i czy jest to rzeczywiście wykonalne? Tak, do auta można dostać się bez właściwego klucza, jednak jest to zdecydowanie bardziej skomplikowana operacja niż w przypadku awaryjnego otwierania drzwi do mieszkania. Zatem od czego zacząć?

Awaryjne otwieranie samochodu – kiedy potrzebne?

Sytuacje, w wyniku których stajemy przed problemem otworzenia swojego własnego samochodu bez kluczyka zdarzają się zaskakująco często. Utarta kluczyka do samochodu jeszcze kilkanaście lat temu była niemal równoznaczna z jego zatrzaśnięciem we wnętrzu pojazdu. W nowych modelach podobne zdarzenia mają miejsce niezwykle rzadko, a to z uwagi na nowoczesne systemy zamków centralnych, które są „łaskawsze” dla zapominalskich. Z drugiej jednak strony winą za zatrzaśnięty kluczy w nowym aucie można obarczyć awarię systemu elektroniczno-mechanicznego, co często wiąże się z koniecznością dłuższej diagnostyki u specjalisty.

Otwieranie samochodów – domowe metody

Zupełnie naturalną reakcją na niemożność otworzenia samochodu jest poirytowanie i skołowanie. Nie każdy z nas posiada przecież odpowiednią wiedzę i umiejętności do tego, aby bez większych problemów poradzić sobie ze sforsowaniem zablokowanych zamków w samochodzie. Co więcej, manipulacja zamkami antywłamaniowymi w nowych modelach samochodów mogą skończyć się poważnymi startami finansowymi. Dlatego też stosowanie bądź co bądź pomysłowych metod otwierania samochodów znanych z filmów i seriali są zdecydowanie odradzane przez specjalistów z Pogotowia zamkowego https://www.pogotowie-zamkowe-warszawa-24h.pl/. Operowanie twardym drutem, wsuwką czy płaskim śrubokrętem to nie przepis na otwarcie zamka drzwi samochodowych, ale na jego zniszczenie.

Jak otworzyć auto bez kluczyka?

W obliczu zgubionego klucza do samochodu lub usterek technicznych systemu zabezpieczeń uniemożliwiających otwarcie drzwi do auta, wiele osób zastanawia się nad najskuteczniejszym rozwiązaniem przybliżającym nas do ponownego użytkowania pojazdu. Awaryjne otwieranie samochodu w Warszawie staje się dziecinnie proste, kiedy decydujemy się na skorzystanie z profesjonalnych usług ślusarskich. Pogotowie ślusarskie gwarantuje nie tylko usługi na najwyższym światowym poziomie, ale również służy dobrą radą w kwestii konserwacji zamków samochodowych, a także najnowocześniejszych zabezpieczeń, które w przyszłości mogą zapobiec próbom włamania się do pojazdu przez osoby do tego nieupoważnione.

Dorabianie kluczy do samochodu

W większości przypadków to zgubiony klucz jest powodem, dla którego pojawia się przed nami widmo otwierania zamka bez klucza. Jeśli chodzi o dorabianie kluczy do mieszkania, to jest to jedna z najprostszych usług ślusarskich, z jaką możemy mieć do czynienia. Dorabianie kluczy do stosunkowo nowych samochodów może przysporzyć nieco więcej trudności dla samego specjalisty, gdyż wiąże się ono z koniecznością zaprogramowania immobilizera według odpowiedniego kodu szyfrującego. Tworzenie duplikatów kluczy do samochodów jest jednak powszechną praktyką, która będzie nas jednak kosztować nieco więcej niż zwykłe dorabianie kluczy na Mokotowie.

materiał partnera
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content