Inkubator poliglotów – metoda Helen Doron

Centrum Helen Doron English w Tarnobrzegu przy ul. Piłsudskiego 10B istnieje od 2016 roku. Dzieci uczęszczające na zajęcia, dzięki niezwykle przyjaznym, multisensorycznym, ogólnorozwojowym lekcjom i programom stworzonym przez specjalistów z wielu dziedzin, są bardzo rozwinięte społecznie i łagodnie wchodzą w okres przedszkolny i szkolny.

Międzynarodowa sieć szkół językowych Helen Doron English obecna jest w 35 krajach świata. Od ponad 30 lat na świecie i 20 lat w Polsce jesteśmy światowym liderem w nauczaniu dzieci i młodzieży, ucząc języka angielskiego w sposób naturalny, tak jak języka ojczystego.

Dzięki nowatorskiej metodyce, atrakcyjnym programom, wyjątkowym materiałom edukacyjnym i nowoczesnym technologiom, wykwalifikowanym, niezwykle kreatywnym nauczycielom pomagamy naszym uczniom w pełni wykorzystać ich ogromny potencjał. Podstawowe  filary naszego nauczania to regularny kontakt z językiem oraz pozytywne wzmacnianie umiejętności uczniów, co powoduje, że uczą się języka angielskiego tak samo łatwo jak języka swoich rodziców.

W Polsce w ponad 200 Centrach Helen Doron uczy się każdego roku 35 tysięcy dzieci – to małe miasteczko bardzo szczęśliwych ludzi

Angielski metodą Helen Doron to:

  • Nauka niemowląt od 3. miesiąca, dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym oraz młodzieży do 19. roku życia.
  • Kontakt z językiem 14 razy w tygodniu przez słuchanie ściśle zintegrowanych z kursem piosenek.
  • Interaktywne książeczki wzbogacone o tzw. „rzeczywistość rozszerzoną”, dzięki której postacie ożywają, świat rzeczywisty przenika się z tym wytworzonym w komputerze czy smartfonie.
  • Cotygodniowa lekcja w grupie rówieśniczej pełna ogólnorozwojowych gier, zabaw, prac manualnych i innych aktywności, w dużej mierze ruchowych.
  • Nauka wyłącznie w małych grupach (od 4 do 8 osób).
  • Nowoczesne kursy wzbogacone o wiedzę z innych dziedzin życia (przyroda, geografia itp.), a także o wartości społeczne (przyjaźń, ochrona środowiska, prawa zwierząt itp.).
  • Internetowa multimedialna platforma gier Kangi Club, wspierająca opanowanie słownictwa.
  • Jedyna szkoła językowa posiadająca edukacyjne, światowe radio Teen Buzz Radio dla dzieci starszych i nastolatków, w którego audycjach biorą udział również nasi uczniowie.
  • Stała obecność rodzica podczas zajęć.

Jak uczymy?

Przede wszystkim skutecznie – dzieci poprzez częsty kontakt z językiem angielskim („osłuchiwanie”) nie przeżywają stresu związanego z mówieniem w obcym języku, są otwarte na świat, zaczynają myśleć po angielsku i mówić pełnymi zdaniami.

Dlaczego warto wybrać naukę w Centrum Helen Doron English?

Helen Doron to unikalna metoda nauczania języka angielskiego, skupiająca się również na rozwoju sensoryczno-motorycznym. To dlatego nasi uczniowie podczas lekcji (i później w domu) skaczą, tańczą i śpiewają równie często jak lepią, kleją i rysują, tworząc kreatywne kolaże. Starsze dzieci nie mają problemów w swobodnym porozumiewaniu się w języku angielskim, osiągają wysokie wyniki w różnego rodzaju konkursach i olimpiadach. Wszystkie kursy Helen Doron English opierają się na tych samych zasadach: naturalna nauka języka, zajęcia w całości prowadzone po angielsku, małe grupy, pozytywne wzmocnienia, słuchanie płyt w domu, inne aktywności edukacyjne organizowane przez kreatywnych nauczycieli.

Zapraszamy serdecznie na bezpłatne lekcje pokazowe!

Więcej informacji uzyskasz pod numerem telefonu 570 120 044

artykuł reklamowy
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content