Inkubator poliglotów – metoda Helen Doron

Centrum Helen Doron English w Tarnobrzegu przy ul. Piłsudskiego 10B istnieje od 2016 roku. Dzieci uczęszczające na zajęcia, dzięki niezwykle przyjaznym, multisensorycznym, ogólnorozwojowym lekcjom i programom stworzonym przez specjalistów z wielu dziedzin, są bardzo rozwinięte społecznie i łagodnie wchodzą w okres przedszkolny i szkolny.

Międzynarodowa sieć szkół językowych Helen Doron English obecna jest w 35 krajach świata. Od ponad 30 lat na świecie i 20 lat w Polsce jesteśmy światowym liderem w nauczaniu dzieci i młodzieży, ucząc języka angielskiego w sposób naturalny, tak jak języka ojczystego.

Dzięki nowatorskiej metodyce, atrakcyjnym programom, wyjątkowym materiałom edukacyjnym i nowoczesnym technologiom, wykwalifikowanym, niezwykle kreatywnym nauczycielom pomagamy naszym uczniom w pełni wykorzystać ich ogromny potencjał. Podstawowe  filary naszego nauczania to regularny kontakt z językiem oraz pozytywne wzmacnianie umiejętności uczniów, co powoduje, że uczą się języka angielskiego tak samo łatwo jak języka swoich rodziców.

W Polsce w ponad 200 Centrach Helen Doron uczy się każdego roku 35 tysięcy dzieci – to małe miasteczko bardzo szczęśliwych ludzi

Angielski metodą Helen Doron to:

  • Nauka niemowląt od 3. miesiąca, dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym oraz młodzieży do 19. roku życia.
  • Kontakt z językiem 14 razy w tygodniu przez słuchanie ściśle zintegrowanych z kursem piosenek.
  • Interaktywne książeczki wzbogacone o tzw. „rzeczywistość rozszerzoną”, dzięki której postacie ożywają, świat rzeczywisty przenika się z tym wytworzonym w komputerze czy smartfonie.
  • Cotygodniowa lekcja w grupie rówieśniczej pełna ogólnorozwojowych gier, zabaw, prac manualnych i innych aktywności, w dużej mierze ruchowych.
  • Nauka wyłącznie w małych grupach (od 4 do 8 osób).
  • Nowoczesne kursy wzbogacone o wiedzę z innych dziedzin życia (przyroda, geografia itp.), a także o wartości społeczne (przyjaźń, ochrona środowiska, prawa zwierząt itp.).
  • Internetowa multimedialna platforma gier Kangi Club, wspierająca opanowanie słownictwa.
  • Jedyna szkoła językowa posiadająca edukacyjne, światowe radio Teen Buzz Radio dla dzieci starszych i nastolatków, w którego audycjach biorą udział również nasi uczniowie.
  • Stała obecność rodzica podczas zajęć.

Jak uczymy?

Przede wszystkim skutecznie – dzieci poprzez częsty kontakt z językiem angielskim („osłuchiwanie”) nie przeżywają stresu związanego z mówieniem w obcym języku, są otwarte na świat, zaczynają myśleć po angielsku i mówić pełnymi zdaniami.

Dlaczego warto wybrać naukę w Centrum Helen Doron English?

Helen Doron to unikalna metoda nauczania języka angielskiego, skupiająca się również na rozwoju sensoryczno-motorycznym. To dlatego nasi uczniowie podczas lekcji (i później w domu) skaczą, tańczą i śpiewają równie często jak lepią, kleją i rysują, tworząc kreatywne kolaże. Starsze dzieci nie mają problemów w swobodnym porozumiewaniu się w języku angielskim, osiągają wysokie wyniki w różnego rodzaju konkursach i olimpiadach. Wszystkie kursy Helen Doron English opierają się na tych samych zasadach: naturalna nauka języka, zajęcia w całości prowadzone po angielsku, małe grupy, pozytywne wzmocnienia, słuchanie płyt w domu, inne aktywności edukacyjne organizowane przez kreatywnych nauczycieli.

Zapraszamy serdecznie na bezpłatne lekcje pokazowe!

Więcej informacji uzyskasz pod numerem telefonu 570 120 044

artykuł reklamowy
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content