Tarnobrzeg: Wybory prezydenckie 2020 – zbieranie podpisów pod kandydaturą Rafała Trzaskowskiego

Uprzejmie informujemy Mieszkańców Tarnobrzega, że podpisy poparcia pod kandydaturą Pana Rafała Trzaskowskiego na Prezydenta RP złożyć będzie można w Biurze Poselskim Posła na Sejm RP Pana Pawła Poncyljusza (w budynku Tarnobrzeskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, ul. Wyspiańskiego 3, wejście od Laboratorium Cito-Lab) w następujących dniach i godzinach:

1. 4 czerwca br. – czwartek w godz.14.00 – 17.00
2. 5 czerwca br. – piątek w godz. 8.30 – 11.00
3. 8 czerwca br. – poniedziałek w godz. 10.00 – 12.00
4. 9 czerwca br. – wtorek w godz. 14.00 – 17.00

W razie chęci złożenia podpisu w innym terminie prosimy o kontakt pod numerami telefonów podanymi przy Biurze Poselskim.”

Grażyna Potańska/Biuro Poselskie Posła na Sejm RP Pawła Poncyljusza/ Fila w Tarnobrzegu

Subskrybuj
Powiadom o
68 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tbg
1 rok temu

To może jeszcze zbierajcie przy okazji na Sikorskiego bo jak nie wypali z Czaskowsim to zdążycie podmienić kandydata pod koniec czerwca !!!15

jadwiga
1 rok temu
Reply to  Tbg

Na sikorskiego nie,bo by zrzarł wszystkie ośmiorniczki,buhahaaha

GGG
1 rok temu
Reply to  jadwiga

„zrzarł” pisze się tak – ZŻARŁ OD słowa „ŻARCIE”. Po takim „rzarciu” to może siądź lepiej do słownika. Przyda się na przyszłość, bo przed własnymi dziećmi mniejszy wstyd będzie.

jadwiga
1 rok temu
Reply to  GGG

PRECZ Z KOMUNĄ,NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA!DZIĘKI KACZYNSKIEMU MOZESZ SIE WYPOWIADAĆ OSIOŁKU,ZA TUSKA NIE MÓGŁBYŚ NAWET PIERDNĄC BO BYŚ ZARAZ MUSIAŁ PODATEK ZAPŁACIC!A NIEMIEC PLUŁ BY CI W TWARZ

jadwiga
1 rok temu

co to za kandydat co ucieka przed epidemią na l-4? śmiech na sali!buhahahahaha

Mariola
1 rok temu
Reply to  jadwiga

co to za poseł co oficjalnie ucieka na kwarantannę by nie musieć odmawiać zaproszeń do wywiadów, buehahaha

jadwiga
1 rok temu
Reply to  Mariola

i wypuszcza fekalie do wisły i mówi że taki mamy klimat.buhahahahaha.p.s kiedy podmiana następna? buhahahahaha.gdzie kichawa?buhahahaha

Tarnobrzeżanin
1 rok temu

Krzysztof Bosak – najbardziej merytoryczny kandydat z całego grona, co widać przy okazji każdego wywiadu czy dyskusji publicznej. Młody, ale doświadczony, ambitny, ale skromny, lecz przede wszystkim kompetentny i nieskażony systemem. Niestety starsze pokolenie nie ma możliwości zapoznać się zbytnio z jego programem, gdyż można odnieść wrażenie, że w telewizji jest forsowany przekaz: „Głosuj na Dudę, bo wygra Trzaskowski!” bądź „Głosuj na Trzaskowskiego, bo wygra Duda!” Jeśli większość naszego społeczeństwa znowu pójdzie na wybory aby zagłosować na „mniejsze zło”, to znaczy, że rzeczywiście jako naród nie zasługujemy na nic lepszego.

Bozo
1 rok temu

Ile PO zapłaciło za ten „artykuł”?

Mariola
1 rok temu
Reply to  Bozo

ile pis zapłacił ci za ten wpis?

walt
1 rok temu
Reply to  Mariola

60 gorszy od pisu wpadło 🙂

OLo
1 rok temu

Słychać PiS – owskich kundli wycie. Znakomicie!

smile
1 rok temu
Reply to  OLo

Olo….bo Cię z PO wypierdolą!…. 🙂 🙂 🙂

jadwiga
1 rok temu
Reply to  OLo

SŁYCHAĆ SKAMLENIE ZŁODZIEJI Z PEŁO.P.S MAKRELA POZWOLIŁA?CHCECIE WIEKU EMERYTALNEGO 80 LAT TO GŁOSUJCIE NA FEKALIOWĄ MARIONETKE SZKOPÓW,GŁUPCY!

wrzos
1 rok temu

OCZYWISCIE ZE TRZASKOWSKI BO MADRY I PRZYSTOJNY (REPREZENTATYWNY) FACET O NOWOCZESNYM SWIATOPOGLADZIE. PIS NIC PRZEZ LATA RZADOW NIE DALO ANI TEMU MIASTU ANI MNIE! CZAS,WIEC PRZEWIETRZYC PREZYDENCKI GABINET,

wasyl
1 rok temu
Reply to  wrzos

Wybierz kogoś z PiS to będziesz miał , ale tu w tym zdechłym mieście jest tylko elita z Siarkopolu o czerwonym zabarwieniu i p[opierająca ich na stołkach KO. Tu nic nie było do zrobienia i tak będzie do końca rządów obecnej władzy . Wystarczy popatrzeć nawet na te NOWE NASADZENIA i żal ściska cztery litery jakie to wszystko ZAROŚNIĘTE , po co było sadzić i forsę wyrzucać jak NIKT o to nie dba . Uważam ,że w ramach zajęć na wolnym powietrzu , urząd z całą ekipą urzędników mógłby wyplewić te chwasty w tych nasadzeniach .

trzos
1 rok temu
Reply to  wrzos

TRZASKOWSKI „O NOWOCZESNYM ŚWIATOPOGLĄDZIE” DAŁ CI KSZTAŁCENIE DZIECI O SEKSIE I GÓWNO , MOŻE JESZCZE PŁYWA W WIŚLE .

Alf
1 rok temu
Reply to  wrzos

I chyba jeszcze nie łysieje jak konkurent. Jak mu zdjęcie z góry raz pokazali to kolano na czubku głowy ma.

wasyl
1 rok temu

To już Czajkę naprawił , nie jest na L-4 , a tu ciekawostka — zbierają podpisy poparcia . Myślę ,że cała ” ELYTA ” miasta z PO pójdzie się tam zapisać z poparciem . Statystyki trzeba poprawiać i spełnią się obiecanki – podniecanki o tęczowym LGBT+ i wciskaniu ludziom KITU . Takim ludziom nie udziela się poparcia .

Alf
1 rok temu
Reply to  wasyl

Co do Czajki to firma po zakończonej budowie ogłosiła upadłość. Niestety staje się to coraz bardziej powszechne a prawo na to pozwala. Potem szukaj wiatru w polu. Obecna władza za dużo to jednak dla tego miasta nie zrobiła. Na zmianie miasto tylko skorzysta.

jadwiga
1 rok temu
Reply to  Alf

iuz skorzystało,śmieci po 30 zł,głosujcie dalej na POparańców

Drozd
1 rok temu
Reply to  jadwiga

TO SĄ WYBORY PREZYDENTA NIE RZĄDU -TEN BĘDZIE JESZCZE 3 LATA

Wawa
1 rok temu
Reply to  wasyl

Urzędnicy w warszawskim ratuszu zarabiają gigantyczne pieniądze. To istne Bizancjum! – stwierdził Kaleta. POnad stu dyrektorów i wicedyrektorów biur w urzędzie miasta. Średnio zarabiają po 16 tys. zł miesięcznie.

Przeciętne wynagrodzenie 133 najbliższych współpracowników Rafała Trzaskowskiego wynosi 16,3 tys. zł.

Bolo
1 rok temu
Reply to  Wawa

Pokaż tutaj szczegóły a nie piszesz frazesy..

Tomasz
1 rok temu
Reply to  wasyl

Rozumiem, że jesteś mieszkańcem Warszawy i masz jakiekolwiek pojęcie o lokalnych działaniach włodarza stolicy, czy info zasłyszane tylko z telewizji?

jadwiga
1 rok temu
Reply to  Tomasz

NIEGŁOSUJCIE NA TRZASKOSKIEGO BO ON CHCE BY PEDAŁY ADOPTOWALI DZIECI!PODPISAŁ LGBT!

Kako
1 rok temu

Podpis na w/w. Zdjęcie Dariusza z Krosna gratis.

wrzos
1 rok temu

MAMY XXI WIEK, A NIE CIEMNOTE SPRZED WIEKOW, WIEC EDUKACJA DZIECI W SZKOLACH JEST JAK NAJBARDZIEJ NA MIEJSCU DO CZEGO DAZY TRZASKOWSKI, NATOMIAST CIEMNOTA PIS-U SPRAWIA,ZE POLSKA W MIN,W TYCH TEMATACH JEST NIESTETY DALEKO ZA MURZYNAMI! WSTYD NA CALA EUROPE!

trąba
1 rok temu
Reply to  wrzos

NIE W SZKOŁACH ON ZACZYNA OWĄ EDUKACJĘ W PRZEDSZKOLU A TO CHYBA JUŻ XXX WIEK ALBO ZWYKŁE DZIWACTWO

Jan
1 rok temu
Reply to  wrzos

Na razie Trzaskowski to żłobków i przedszkoli nie chce otworzyć,bo rząd mu kurzu nie starł.

wrzos
1 rok temu

LEPSZA EDUKACJA SEKSUALNA DZIECI W PRZEDSZKOLACH, NIZ CIEMNOTA PIS-U, NIECHCIANE CIAZE WSROD MALOLATOW, CZY PEDOFILE W KOSCIOLACH WSROD OBLUDY KLERU!!!

jadwiga
1 rok temu
Reply to  wrzos

CZYLI JESTEŚ ZA TYM ŻEBY PADAŁY ADOPTOWALI DZIECI? TAK JAK TWÓJ IDOL STEROWANY Z NIEMIEC?

szok
1 rok temu
Reply to  wrzos

już szuka cię policja za propagowanie pedofilii chociaż księdzem nie jesteś!!!!

Mieszkaniec
1 rok temu

Była PO (nazwa zmieniona na KO) przez 8 lat rządów nie zrobili nic pożytecznego dla kraju więc głos na nich i jego kandydata jest głosem zmarnowanym.A w ogóle to zastanawia mnie kto wpadł na pomysł żeby na Trzaskowskiego zbierać tutaj głosy bo chyba nie Poncyliusz który w tym biurze pojawi się pewnie raz na 6 miesięcy.

Alf
1 rok temu
Reply to  Mieszkaniec

A co lepszego dla miasta zrobiła obecna władza ?. Nawet nikt tu nie raczył przyjechać z kiełbasą wyborczą. Zmiana wyjdzie miastu może na dobre.

Mieszkaniec
1 rok temu
Reply to  Alf

Trzeba było głosować na Kalinkę z partii rządzącej to teraz byśmy mieli inwestycja za inwestycją. Ja mam to czyste sumienie że głosowałem na kandydata PiS ale niestety lud tarnobrzeski wybrał inaczej więc jest jak jest.

link
1 rok temu
Reply to  Alf

TAKI CEP MOŻE TYLKO LICZYĆ ŻE CAŁA POLSKA BĘDZIE POLEPSZAĆ TBG BO LUDZIE WYBRALI NIEDOJDĘ Z PO.

Jan
1 rok temu

Polska w/g PO ,bezrobocie 20%,pensja 1000zl.Cukier,mąka z banku żywności,wakacje na szparagach w Niemczech .To już było .

Alf
1 rok temu
Reply to  Jan

Było i będzie już za rok. W drugim kwartale będziemy mieli pewnie recesję 3-4 %. Bezrobocie w lipcu sierpniu też wystrzeli w górę , jak ludzieom skończą się 3 miesięczne wypowiedzenia z pracy. Przyjdą do urzędu a okarze się ,że ofert pracy nie ma. Niestety ale zaczną się znowu wyjazdy na szparagi. Ale tam podobno teraz pracują Rumuni i Bułgarzy…

falt
1 rok temu
Reply to  Alf

Tumanie takie obrazy mógłbyś prezentować gdyby faktycznie Czaskoski został prezydentem i toczył 3lata walkę z rządem ale POmarzyć sobie możecie bo ludzie pamiętają życie przed 5-ciu laty.

Nico
1 rok temu

POpychacze PO budzą się przed kolejnymi wyborami a gdzie jesteście na codzień, co zrobiliście dla miasta ? Władze PO traktują Was jak „wiejskie popychadła” do szczekania w mediach i klejenia plakatów. Kto z Was coś osiągnął w ostatnich latach ? Umieszczają Was na końcach list wyborczych, odwiedzają raz na pięć lat przed wyborami a Wy ciągle wierzycie że coś osiągnięcie. Ale jeśli ma się „ffikcyjną” Władzę w TBG to takich też ma się działaczy którzy ją popierają i w niej pracują .

smile
1 rok temu
Reply to  Nico

Nadciąga ,,Wiosna,, ze Słupska…..więc uważajcie na swoje dupska… 🙂 🙂 🙂

ciocia Gienia
1 rok temu
Reply to  smile

podczas niedzielnej sumy też

KoPo
1 rok temu

Projekt „Ustawy skromnościowej” proponowany przez Rafała Trzaskowskiego ponownie wywołał dyskusje o zarobkach w kontrolowanych przez Skarb Państwa spółkach. Choć w zeszłym roku wynagrodzenia, premie i inne świadczenia wzrosły średnio o blisko 50 proc., to i tak są niższe niż za rządów PO.. CAŁA PRAWDA O PRAWDOMÓWNOŚCI CZASKOWSKIEGO !!!

Do Ko po
1 rok temu
Reply to  KoPo

To niech Twoi kumple z pisu zrezygnują z tarnobrzeskich rad nadzorczych.

Wawa
1 rok temu

Urzędnicy w warszawskim ratuszu zarabiają gigantyczne pieniądze. To istne Bizancjum! . POnad stu dyrektorów i wicedyrektorów biur w urzędzie miasta średnio zarabiają po 16 tys. zł miesięcznie – pisze „Super Express”.
Przeciętne wynagrodzenie 133 najbliższych współpracowników Rafała Trzaskowskiego wynosi 16,3 tys. zł. PRAWDA O RZĄDACH CZASKOWSKIEGO.

walt
1 rok temu

po prostu albo ludzie godzą się na prezydenturę lokaja kaczyńskiego,sprawiedliwość zero,szwindle szumowski brothers,odpowiedzialność a’la sasin,rolnictwo po ardanowsku i rydzykowszczyznę albo się na to nie godzą.
zobaczymy jak będzie pamiętając,że PKW jest pisowskie a na czele SN stoi vicezero.trudno być optymistą.

w 2 turze poparłbym nawet pryszczatego małego faszola bosaka z żoną z katotalibanu z ordo iuris opłacanego przez Kreml byle lokaj kaczki kieszonkowego wyzwoliciela nie rządził.na szczęście nie będę musiał.uff.

Gość
1 rok temu
Reply to  walt

Ale przecież Adrian w roli długopisa sprawdził się doskonale.

Wawa
1 rok temu

Urzędnicy w warszawskim ratuszu zarabiają gigantyczne pieniądze. POnad stu dyrektorów i wicedyrektorów biur w urzędzie miasta. Średnio zarabiają po 16 tys. zł miesięcznie – pisze „Super Express”.

Przeciętne wynagrodzenie 133 najbliższych współpracowników Rafała Trzaskowskiego wynosi 16,3 tyś.zł

Alf
1 rok temu
Reply to  Wawa

Człowieku , ci ludzie zarządzają kilkudziesięciomiliardowym budżetem miasta. Sprawny menager w stolicy zarabia duże pieniądze. Nie dasz dobrej pensji to pójdzie do prywatnej firmy.
To jest inny świat i inne pieniądze. I pewnie podajesz brutto.

Wawa
1 rok temu
Reply to  Alf

Nie masz pojęcia ile zarabiają bardzo dobrzy managerowie i za co oraz jaką mają odpowiedzialność. Ale z skąd masz wiedzieć zaściankowy człowieku jak w Wawie byłeś dwa razy w życiu.

Alf
1 rok temu
Reply to  Wawa

Nie ważne jak często bywam w Warszawie. Może znacznie częściej niż Ty. Wiem ,że 16 000 brutto zarabia dyrektor personalny w średniej wielkości korporacji. Ludzie , którzy są przy finansach i zarządzaniu powyżej 50 000. Wystarczy?

Wawa
1 rok temu

MER CZASKOWSKI – HIPOKRYZJA
Urzędnicy w warszawskim ratuszu zarabiają gigantyczne pieniądze. To istne Bizancjum! POnad stu dyrektorów i wicedyrektorów biur w urzędzie miasta. Średnio zarabiają po 16 tys. zł miesięcznie – pisze „Super Express”.
Przeciętne wynagrodzenie 133 najbliższych współpracowników Rafała Trzaskowskiego wynosi 16,3 tys. zł.

Wawa
1 rok temu

MER CZASKOWSKI – HIPOKRYZJA
Urzędnicy w warszawskim ratuszu zarabiają gigantyczne pieniądze. To istne Bizancjum! POnad stu dyrektorów i wicedyrektorów biur w urzędzie miasta. Średnio zarabiają po 16 tys. zł miesięcznie.
Przeciętne wynagrodzenie 133 najbliższych współpracowników Rafała Trzaskowskiego wynosi 16,3 tys. zł.

Rapsodian
1 rok temu

Lokalizacja biura i miejsca składania podpisów jest dziwna i wygląda tak jakby wszyscy mieszkańcy spółdzielni TSM mieli popierać kandydaturę Trzaskowskiego, a ci z Siarkowca podpisali na innych kandydatów. Biuro powinno być w neutralnej lokalizacji

KOKO
1 rok temu

Siedzą na forach POradni: BIO Nauczyciel, Bond 007, pracownicy biura POcelcjusza i klikają łapki w górę lub dół. To jest ich poziom uprawiania „POlityki” żadnych konkretów, merytoryki, itp. traktują mieszkańców TBG jak niższy sort który nie myśli i nie ma swojego rozumu ale to jest podejście całej Koalicji POKO .

Gość
1 rok temu
Reply to  KOKO

Co takiego dobrego dla miasta zrobiła obecna koalicja ?.
A przepraszam , zabrała dotację na Mickiewicza jak poległ w pierwszej turze wyborów ich kandydat. Zemsta?.

miś
1 rok temu
Reply to  Gość

Konsekwencja takiego wyboru palancie .PO olewała całe Podkarpacie nie tylko Tbg przez osiem lat a teraz wybory są prezydenta nie rządu

maas
1 rok temu
Reply to  KOKO

Pobiegną czerwoni i ich przychówek , beneficjenci „przemian” 89-99 i „rodziny” tarnobrzeskie znajomi królika.

Jan
1 rok temu

W echu są zdjęcia tych kretynow,stali w kolejce.

smile
1 rok temu
Reply to  Jan

Wszyscy chorzy….bo w maskach… 🙂 🙂 🙂

Odyseusz
1 rok temu

Gdzie rządzą POPaprańcy tam panuje zaprzaństwo ! Oddając głos na czaskowskiego oddajesz głos na jego sponsora żydowskiego szmalcowika sorosa !!!

OLo
1 rok temu
Reply to  Odyseusz

Spójrz w lustro, zobaczysz PiS-owskiego głąba

Odyseusz
1 rok temu
Reply to  OLo

Wyjdź na ulicę każdy POwie ci żeś POpapraniec !

Janusz
1 rok temu

Największa porażka rządu PO-PSL to „utrzymanie barier biurokratycznych, ograniczających gospodarkę”. Mimo tych wszystkich szumnych zapowiedzi o jednym okienku, utrzymano różnego rodzaju bariery biurokratyczne i prawne – zwraca uwagę politolog. Przejawem tego jest „utrzymanie złego systemu podatkowego” oraz „znaczące zwiększenie liczby urzędników państwowych pod rządami PO”. Ci urzędnicy, by uzasadnić swoje istnienie, generują coraz większą liczbę przepisów i to jest taka samonapędzająca się machina – mówi Dudek. Właśnie w tym tkwi, w jego opinii, przyczyną tak wielu zmian w prawie. Bo „ta machina biurokratyczna wymyśla tysiące ustaw, które są potem mielone w Sejmie”. Bardzo istotna porażka to, zdaniem Dudka, „brak odczuwalnych zmian na lepsze w służbie zdrowia”. Po ośmiu latach różnych pakietów jak było źle, tak jest źle – mówi. W przysłowiowej dostępności chorego do lekarza jest nadal bardzo źle – dodaje. Maciej Gdula za jedną z największych porażek uważa wzrost skrajnego ubóstwa. Wzrosło ono drastycznie podczas rządów PO i to wcale nie w okresie, gdy wzrastało bezrobocie – mówi socjolog. To wyłącznie efekt decyzji Platformy, by zamrażać progi, uprawniające do świadczeń socjalnych, to jest też cena, jaką płacimy za mały deficyt budżetowy. Poważnym błędem rządzących były też jego zdaniem nieudane reformy, jak np. reforma nauki. Była to reforma nieprzemyślana, imitacyjna… Czytaj więcej »

fan
1 rok temu

SZYMON HOLOWNIA
prosze wejsc na jego strone i przeczytac program, potem komentowac

Milioner
1 rok temu

Mam pytanie, czy na woli baranowski albo siedleszczanach będzie zorganizowany taki sam punkt zbieranio podpisów na kandydata po?

jadwiga
1 rok temu

a można sie podpisać Fekaliarz POD DYKTANDO NIEMCÓW?

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
68
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content