Tarnobrzeg: Wybory prezydenckie 2020 – zbieranie podpisów pod kandydaturą Rafała Trzaskowskiego

Uprzejmie informujemy Mieszkańców Tarnobrzega, że podpisy poparcia pod kandydaturą Pana Rafała Trzaskowskiego na Prezydenta RP złożyć będzie można w Biurze Poselskim Posła na Sejm RP Pana Pawła Poncyljusza (w budynku Tarnobrzeskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, ul. Wyspiańskiego 3, wejście od Laboratorium Cito-Lab) w następujących dniach i godzinach:

1. 4 czerwca br. – czwartek w godz.14.00 – 17.00
2. 5 czerwca br. – piątek w godz. 8.30 – 11.00
3. 8 czerwca br. – poniedziałek w godz. 10.00 – 12.00
4. 9 czerwca br. – wtorek w godz. 14.00 – 17.00

W razie chęci złożenia podpisu w innym terminie prosimy o kontakt pod numerami telefonów podanymi przy Biurze Poselskim.”

Grażyna Potańska/Biuro Poselskie Posła na Sejm RP Pawła Poncyljusza/ Fila w Tarnobrzegu

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
68 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tbg
1 miesiąc temu

To może jeszcze zbierajcie przy okazji na Sikorskiego bo jak nie wypali z Czaskowsim to zdążycie podmienić kandydata pod koniec czerwca !!!15

jadwiga
28 dni temu
Reply to  Tbg

Na sikorskiego nie,bo by zrzarł wszystkie ośmiorniczki,buhahaaha

GGG
28 dni temu
Reply to  jadwiga

„zrzarł” pisze się tak – ZŻARŁ OD słowa „ŻARCIE”. Po takim „rzarciu” to może siądź lepiej do słownika. Przyda się na przyszłość, bo przed własnymi dziećmi mniejszy wstyd będzie.

jadwiga
28 dni temu
Reply to  GGG

PRECZ Z KOMUNĄ,NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA!DZIĘKI KACZYNSKIEMU MOZESZ SIE WYPOWIADAĆ OSIOŁKU,ZA TUSKA NIE MÓGŁBYŚ NAWET PIERDNĄC BO BYŚ ZARAZ MUSIAŁ PODATEK ZAPŁACIC!A NIEMIEC PLUŁ BY CI W TWARZ

jadwiga
1 miesiąc temu

co to za kandydat co ucieka przed epidemią na l-4? śmiech na sali!buhahahahaha

Mariola
1 miesiąc temu
Reply to  jadwiga

co to za poseł co oficjalnie ucieka na kwarantannę by nie musieć odmawiać zaproszeń do wywiadów, buehahaha

jadwiga
29 dni temu
Reply to  Mariola

i wypuszcza fekalie do wisły i mówi że taki mamy klimat.buhahahahaha.p.s kiedy podmiana następna? buhahahahaha.gdzie kichawa?buhahahaha

Tarnobrzeżanin
1 miesiąc temu

Krzysztof Bosak – najbardziej merytoryczny kandydat z całego grona, co widać przy okazji każdego wywiadu czy dyskusji publicznej. Młody, ale doświadczony, ambitny, ale skromny, lecz przede wszystkim kompetentny i nieskażony systemem. Niestety starsze pokolenie nie ma możliwości zapoznać się zbytnio z jego programem, gdyż można odnieść wrażenie, że w telewizji jest forsowany przekaz: „Głosuj na Dudę, bo wygra Trzaskowski!” bądź „Głosuj na Trzaskowskiego, bo wygra Duda!” Jeśli większość naszego społeczeństwa znowu pójdzie na wybory aby zagłosować na „mniejsze zło”, to znaczy, że rzeczywiście jako naród nie zasługujemy na nic lepszego.

Bozo
1 miesiąc temu

Ile PO zapłaciło za ten „artykuł”?

Mariola
1 miesiąc temu
Reply to  Bozo

ile pis zapłacił ci za ten wpis?

walt
29 dni temu
Reply to  Mariola

60 gorszy od pisu wpadło 🙂

OLo
1 miesiąc temu

Słychać PiS – owskich kundli wycie. Znakomicie!

smile
1 miesiąc temu
Reply to  OLo

Olo….bo Cię z PO wypierdolą!…. 🙂 🙂 🙂

jadwiga
28 dni temu
Reply to  OLo

SŁYCHAĆ SKAMLENIE ZŁODZIEJI Z PEŁO.P.S MAKRELA POZWOLIŁA?CHCECIE WIEKU EMERYTALNEGO 80 LAT TO GŁOSUJCIE NA FEKALIOWĄ MARIONETKE SZKOPÓW,GŁUPCY!

wrzos
1 miesiąc temu

OCZYWISCIE ZE TRZASKOWSKI BO MADRY I PRZYSTOJNY (REPREZENTATYWNY) FACET O NOWOCZESNYM SWIATOPOGLADZIE. PIS NIC PRZEZ LATA RZADOW NIE DALO ANI TEMU MIASTU ANI MNIE! CZAS,WIEC PRZEWIETRZYC PREZYDENCKI GABINET,

wasyl
1 miesiąc temu
Reply to  wrzos

Wybierz kogoś z PiS to będziesz miał , ale tu w tym zdechłym mieście jest tylko elita z Siarkopolu o czerwonym zabarwieniu i p[opierająca ich na stołkach KO. Tu nic nie było do zrobienia i tak będzie do końca rządów obecnej władzy . Wystarczy popatrzeć nawet na te NOWE NASADZENIA i żal ściska cztery litery jakie to wszystko ZAROŚNIĘTE , po co było sadzić i forsę wyrzucać jak NIKT o to nie dba . Uważam ,że w ramach zajęć na wolnym powietrzu , urząd z całą ekipą urzędników mógłby wyplewić te chwasty w tych nasadzeniach .

trzos
1 miesiąc temu
Reply to  wrzos

TRZASKOWSKI „O NOWOCZESNYM ŚWIATOPOGLĄDZIE” DAŁ CI KSZTAŁCENIE DZIECI O SEKSIE I GÓWNO , MOŻE JESZCZE PŁYWA W WIŚLE .

Alf
28 dni temu
Reply to  wrzos

I chyba jeszcze nie łysieje jak konkurent. Jak mu zdjęcie z góry raz pokazali to kolano na czubku głowy ma.

wasyl
1 miesiąc temu

To już Czajkę naprawił , nie jest na L-4 , a tu ciekawostka — zbierają podpisy poparcia . Myślę ,że cała ” ELYTA ” miasta z PO pójdzie się tam zapisać z poparciem . Statystyki trzeba poprawiać i spełnią się obiecanki – podniecanki o tęczowym LGBT+ i wciskaniu ludziom KITU . Takim ludziom nie udziela się poparcia .

Alf
1 miesiąc temu
Reply to  wasyl

Co do Czajki to firma po zakończonej budowie ogłosiła upadłość. Niestety staje się to coraz bardziej powszechne a prawo na to pozwala. Potem szukaj wiatru w polu. Obecna władza za dużo to jednak dla tego miasta nie zrobiła. Na zmianie miasto tylko skorzysta.

jadwiga
29 dni temu
Reply to  Alf

iuz skorzystało,śmieci po 30 zł,głosujcie dalej na POparańców

Drozd
29 dni temu
Reply to  jadwiga

TO SĄ WYBORY PREZYDENTA NIE RZĄDU -TEN BĘDZIE JESZCZE 3 LATA

Wawa
29 dni temu
Reply to  wasyl

Urzędnicy w warszawskim ratuszu zarabiają gigantyczne pieniądze. To istne Bizancjum! – stwierdził Kaleta. POnad stu dyrektorów i wicedyrektorów biur w urzędzie miasta. Średnio zarabiają po 16 tys. zł miesięcznie.

Przeciętne wynagrodzenie 133 najbliższych współpracowników Rafała Trzaskowskiego wynosi 16,3 tys. zł.

Bolo
29 dni temu
Reply to  Wawa

Pokaż tutaj szczegóły a nie piszesz frazesy..

Tomasz
29 dni temu
Reply to  wasyl

Rozumiem, że jesteś mieszkańcem Warszawy i masz jakiekolwiek pojęcie o lokalnych działaniach włodarza stolicy, czy info zasłyszane tylko z telewizji?

jadwiga
28 dni temu
Reply to  Tomasz

NIEGŁOSUJCIE NA TRZASKOSKIEGO BO ON CHCE BY PEDAŁY ADOPTOWALI DZIECI!PODPISAŁ LGBT!

Kako
1 miesiąc temu

Podpis na w/w. Zdjęcie Dariusza z Krosna gratis.

wrzos
1 miesiąc temu

MAMY XXI WIEK, A NIE CIEMNOTE SPRZED WIEKOW, WIEC EDUKACJA DZIECI W SZKOLACH JEST JAK NAJBARDZIEJ NA MIEJSCU DO CZEGO DAZY TRZASKOWSKI, NATOMIAST CIEMNOTA PIS-U SPRAWIA,ZE POLSKA W MIN,W TYCH TEMATACH JEST NIESTETY DALEKO ZA MURZYNAMI! WSTYD NA CALA EUROPE!

trąba
1 miesiąc temu
Reply to  wrzos

NIE W SZKOŁACH ON ZACZYNA OWĄ EDUKACJĘ W PRZEDSZKOLU A TO CHYBA JUŻ XXX WIEK ALBO ZWYKŁE DZIWACTWO

Jan
1 miesiąc temu
Reply to  wrzos

Na razie Trzaskowski to żłobków i przedszkoli nie chce otworzyć,bo rząd mu kurzu nie starł.

wrzos
1 miesiąc temu

LEPSZA EDUKACJA SEKSUALNA DZIECI W PRZEDSZKOLACH, NIZ CIEMNOTA PIS-U, NIECHCIANE CIAZE WSROD MALOLATOW, CZY PEDOFILE W KOSCIOLACH WSROD OBLUDY KLERU!!!

jadwiga
28 dni temu
Reply to  wrzos

CZYLI JESTEŚ ZA TYM ŻEBY PADAŁY ADOPTOWALI DZIECI? TAK JAK TWÓJ IDOL STEROWANY Z NIEMIEC?

szok
28 dni temu
Reply to  wrzos

już szuka cię policja za propagowanie pedofilii chociaż księdzem nie jesteś!!!!

Mieszkaniec
1 miesiąc temu

Była PO (nazwa zmieniona na KO) przez 8 lat rządów nie zrobili nic pożytecznego dla kraju więc głos na nich i jego kandydata jest głosem zmarnowanym.A w ogóle to zastanawia mnie kto wpadł na pomysł żeby na Trzaskowskiego zbierać tutaj głosy bo chyba nie Poncyliusz który w tym biurze pojawi się pewnie raz na 6 miesięcy.

Alf
1 miesiąc temu
Reply to  Mieszkaniec

A co lepszego dla miasta zrobiła obecna władza ?. Nawet nikt tu nie raczył przyjechać z kiełbasą wyborczą. Zmiana wyjdzie miastu może na dobre.

Mieszkaniec
29 dni temu
Reply to  Alf

Trzeba było głosować na Kalinkę z partii rządzącej to teraz byśmy mieli inwestycja za inwestycją. Ja mam to czyste sumienie że głosowałem na kandydata PiS ale niestety lud tarnobrzeski wybrał inaczej więc jest jak jest.

link
29 dni temu
Reply to  Alf

TAKI CEP MOŻE TYLKO LICZYĆ ŻE CAŁA POLSKA BĘDZIE POLEPSZAĆ TBG BO LUDZIE WYBRALI NIEDOJDĘ Z PO.

Jan
1 miesiąc temu

Polska w/g PO ,bezrobocie 20%,pensja 1000zl.Cukier,mąka z banku żywności,wakacje na szparagach w Niemczech .To już było .

Alf
29 dni temu
Reply to  Jan

Było i będzie już za rok. W drugim kwartale będziemy mieli pewnie recesję 3-4 %. Bezrobocie w lipcu sierpniu też wystrzeli w górę , jak ludzieom skończą się 3 miesięczne wypowiedzenia z pracy. Przyjdą do urzędu a okarze się ,że ofert pracy nie ma. Niestety ale zaczną się znowu wyjazdy na szparagi. Ale tam podobno teraz pracują Rumuni i Bułgarzy…

falt
29 dni temu
Reply to  Alf

Tumanie takie obrazy mógłbyś prezentować gdyby faktycznie Czaskoski został prezydentem i toczył 3lata walkę z rządem ale POmarzyć sobie możecie bo ludzie pamiętają życie przed 5-ciu laty.

Nico
29 dni temu

POpychacze PO budzą się przed kolejnymi wyborami a gdzie jesteście na codzień, co zrobiliście dla miasta ? Władze PO traktują Was jak „wiejskie popychadła” do szczekania w mediach i klejenia plakatów. Kto z Was coś osiągnął w ostatnich latach ? Umieszczają Was na końcach list wyborczych, odwiedzają raz na pięć lat przed wyborami a Wy ciągle wierzycie że coś osiągnięcie. Ale jeśli ma się „ffikcyjną” Władzę w TBG to takich też ma się działaczy którzy ją popierają i w niej pracują .

smile
29 dni temu
Reply to  Nico

Nadciąga ,,Wiosna,, ze Słupska…..więc uważajcie na swoje dupska… 🙂 🙂 🙂

ciocia Gienia
29 dni temu
Reply to  smile

podczas niedzielnej sumy też

KoPo
29 dni temu

Projekt „Ustawy skromnościowej” proponowany przez Rafała Trzaskowskiego ponownie wywołał dyskusje o zarobkach w kontrolowanych przez Skarb Państwa spółkach. Choć w zeszłym roku wynagrodzenia, premie i inne świadczenia wzrosły średnio o blisko 50 proc., to i tak są niższe niż za rządów PO.. CAŁA PRAWDA O PRAWDOMÓWNOŚCI CZASKOWSKIEGO !!!

Do Ko po
29 dni temu
Reply to  KoPo

To niech Twoi kumple z pisu zrezygnują z tarnobrzeskich rad nadzorczych.

Wawa
29 dni temu

Urzędnicy w warszawskim ratuszu zarabiają gigantyczne pieniądze. To istne Bizancjum! . POnad stu dyrektorów i wicedyrektorów biur w urzędzie miasta średnio zarabiają po 16 tys. zł miesięcznie – pisze „Super Express”.
Przeciętne wynagrodzenie 133 najbliższych współpracowników Rafała Trzaskowskiego wynosi 16,3 tys. zł. PRAWDA O RZĄDACH CZASKOWSKIEGO.

walt
29 dni temu

po prostu albo ludzie godzą się na prezydenturę lokaja kaczyńskiego,sprawiedliwość zero,szwindle szumowski brothers,odpowiedzialność a’la sasin,rolnictwo po ardanowsku i rydzykowszczyznę albo się na to nie godzą.
zobaczymy jak będzie pamiętając,że PKW jest pisowskie a na czele SN stoi vicezero.trudno być optymistą.

w 2 turze poparłbym nawet pryszczatego małego faszola bosaka z żoną z katotalibanu z ordo iuris opłacanego przez Kreml byle lokaj kaczki kieszonkowego wyzwoliciela nie rządził.na szczęście nie będę musiał.uff.

Gość
29 dni temu
Reply to  walt

Ale przecież Adrian w roli długopisa sprawdził się doskonale.

Wawa
29 dni temu

Urzędnicy w warszawskim ratuszu zarabiają gigantyczne pieniądze. POnad stu dyrektorów i wicedyrektorów biur w urzędzie miasta. Średnio zarabiają po 16 tys. zł miesięcznie – pisze „Super Express”.

Przeciętne wynagrodzenie 133 najbliższych współpracowników Rafała Trzaskowskiego wynosi 16,3 tyś.zł

Alf
29 dni temu
Reply to  Wawa

Człowieku , ci ludzie zarządzają kilkudziesięciomiliardowym budżetem miasta. Sprawny menager w stolicy zarabia duże pieniądze. Nie dasz dobrej pensji to pójdzie do prywatnej firmy.
To jest inny świat i inne pieniądze. I pewnie podajesz brutto.

Wawa
29 dni temu
Reply to  Alf

Nie masz pojęcia ile zarabiają bardzo dobrzy managerowie i za co oraz jaką mają odpowiedzialność. Ale z skąd masz wiedzieć zaściankowy człowieku jak w Wawie byłeś dwa razy w życiu.

Alf
28 dni temu
Reply to  Wawa

Nie ważne jak często bywam w Warszawie. Może znacznie częściej niż Ty. Wiem ,że 16 000 brutto zarabia dyrektor personalny w średniej wielkości korporacji. Ludzie , którzy są przy finansach i zarządzaniu powyżej 50 000. Wystarczy?

Wawa
29 dni temu

MER CZASKOWSKI – HIPOKRYZJA
Urzędnicy w warszawskim ratuszu zarabiają gigantyczne pieniądze. To istne Bizancjum! POnad stu dyrektorów i wicedyrektorów biur w urzędzie miasta. Średnio zarabiają po 16 tys. zł miesięcznie – pisze „Super Express”.
Przeciętne wynagrodzenie 133 najbliższych współpracowników Rafała Trzaskowskiego wynosi 16,3 tys. zł.

Wawa
29 dni temu

MER CZASKOWSKI – HIPOKRYZJA
Urzędnicy w warszawskim ratuszu zarabiają gigantyczne pieniądze. To istne Bizancjum! POnad stu dyrektorów i wicedyrektorów biur w urzędzie miasta. Średnio zarabiają po 16 tys. zł miesięcznie.
Przeciętne wynagrodzenie 133 najbliższych współpracowników Rafała Trzaskowskiego wynosi 16,3 tys. zł.

Rapsodian
29 dni temu

Lokalizacja biura i miejsca składania podpisów jest dziwna i wygląda tak jakby wszyscy mieszkańcy spółdzielni TSM mieli popierać kandydaturę Trzaskowskiego, a ci z Siarkowca podpisali na innych kandydatów. Biuro powinno być w neutralnej lokalizacji

KOKO
29 dni temu

Siedzą na forach POradni: BIO Nauczyciel, Bond 007, pracownicy biura POcelcjusza i klikają łapki w górę lub dół. To jest ich poziom uprawiania „POlityki” żadnych konkretów, merytoryki, itp. traktują mieszkańców TBG jak niższy sort który nie myśli i nie ma swojego rozumu ale to jest podejście całej Koalicji POKO .

Gość
29 dni temu
Reply to  KOKO

Co takiego dobrego dla miasta zrobiła obecna koalicja ?.
A przepraszam , zabrała dotację na Mickiewicza jak poległ w pierwszej turze wyborów ich kandydat. Zemsta?.

miś
29 dni temu
Reply to  Gość

Konsekwencja takiego wyboru palancie .PO olewała całe Podkarpacie nie tylko Tbg przez osiem lat a teraz wybory są prezydenta nie rządu

maas
29 dni temu
Reply to  KOKO

Pobiegną czerwoni i ich przychówek , beneficjenci „przemian” 89-99 i „rodziny” tarnobrzeskie znajomi królika.

Jan
29 dni temu

W echu są zdjęcia tych kretynow,stali w kolejce.

smile
29 dni temu
Reply to  Jan

Wszyscy chorzy….bo w maskach… 🙂 🙂 🙂

Odyseusz
29 dni temu

Gdzie rządzą POPaprańcy tam panuje zaprzaństwo ! Oddając głos na czaskowskiego oddajesz głos na jego sponsora żydowskiego szmalcowika sorosa !!!

OLo
28 dni temu
Reply to  Odyseusz

Spójrz w lustro, zobaczysz PiS-owskiego głąba

Odyseusz
28 dni temu
Reply to  OLo

Wyjdź na ulicę każdy POwie ci żeś POpapraniec !

Janusz
29 dni temu

Największa porażka rządu PO-PSL to „utrzymanie barier biurokratycznych, ograniczających gospodarkę”. Mimo tych wszystkich szumnych zapowiedzi o jednym okienku, utrzymano różnego rodzaju bariery biurokratyczne i prawne – zwraca uwagę politolog. Przejawem tego jest „utrzymanie złego systemu podatkowego” oraz „znaczące zwiększenie liczby urzędników państwowych pod rządami PO”. Ci urzędnicy, by uzasadnić swoje istnienie, generują coraz większą liczbę przepisów i to jest taka samonapędzająca się machina – mówi Dudek. Właśnie w tym tkwi, w jego opinii, przyczyną tak wielu zmian w prawie. Bo „ta machina biurokratyczna wymyśla tysiące ustaw, które są potem mielone w Sejmie”. Bardzo istotna porażka to, zdaniem Dudka, „brak odczuwalnych… Czytaj więcej »

fan
28 dni temu

SZYMON HOLOWNIA
prosze wejsc na jego strone i przeczytac program, potem komentowac

Milioner
28 dni temu

Mam pytanie, czy na woli baranowski albo siedleszczanach będzie zorganizowany taki sam punkt zbieranio podpisów na kandydata po?

jadwiga
28 dni temu

a można sie podpisać Fekaliarz POD DYKTANDO NIEMCÓW?