Zamknięta ulica Zakładowa w Tarnobrzegu

Uwaga kierowcy, od poniedziałku, 15 czerwca, zamiast Zakładową jeździmy Chemiczną, Siarkopolową i Mechaniczną. O tymczasowych zmianach w organizacji ruchu informuje wykonawca zadania „Przebudowa ul. Zakładowej w Tarnobrzegu — etap I”.

Rozpoczyna się kolejny etap prac wymagający rozbiórki nawierzchni jezdni, stąd konieczność wyłączenia ulicy z ruchu.Na czas prowadzenia prac wprowadzona będzie tymczasowa organizacja ruchu ulicami: Chemiczną, Siarkopolową i Mechaniczną.

Wykonawca prosi o dostosowanie się do oznakowania wprowadzonego na czas realizacji robót na przedmiotowym odcinku.

– Za utrudnienia w ruchu kołowym przepraszamy, ze swej strony postaramy się, aby przewidziane w dokumentacji technicznej do wykonania prace wykonać w jak najkrótszym terminie – podkreśla wykonawca.

info: Facebook

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
wrzos
2 lat temu

I DOBRZE NIECH SIE W MIESCIE DROGI BUDUJA I REMONTUJA

WYBORCA
2 lat temu
Reply to  wrzos

problem w tym że to nie w miescie sie buduje

szofer
2 lat temu

Proszę redakcję o zamiszczenie tutaj mapy , bo topografia u mnie tam wysiada.

Neltah
2 lat temu

Ciekawe czy organizacja objazdu wygląda tak samo jak nad jeziorem Tarnobrzeskim? Pracownicy zaczynają się bać że wkrótce zamkną całą strefę w Machowie, bo niestety ale miasto zarządza również drogami w Machowie ,co jest opłakane w skutkach,tak samo jak zarządzanie Jeziorem.

WYBORCA
2 lat temu
Reply to  Neltah

Pracownicy niech się nie boją,bo tyle co tam zarabiają to można na zasiłku dla bezrobotnych wyciągnąć,a nawet i więcej!

wrzos
2 lat temu

JAK NIE W MIESCIE? PRZECIEZ MACHOW TO PRZEMYSLOWA DZIELNICA TARNOBRZEGA, WIEC JEST TO , TO SAMO MIASTO. NIE ROZUMIE TWOJEGO STWIERDZENIA-, ZE NIE W MIESCIE SIE BUDUJE?

Bozo
2 lat temu
Reply to  wrzos

Zamilcz urzędniku

Neltah
2 lat temu
Reply to  wrzos

Jeśli to dzielnica Tarnobrzega ,to dlaczego jest odcięta od centrum miasta dla pieszych i rowerów, szczególnie teraz, gdy zamknęli jezioro? Pokaż mi drugi taki przykład w Polsce

wrzos
2 lat temu

TO TERAZ WLASNIE MIN, TAM TE DROGI ZACZELI BUDOWAC, TRZEBA CHWILE POCZEKAC!! A PRZYKLAD PIERWSZY Z BRZEGU. LODZ NIE MA NP. DOBREJ DROGI I SCIEZKI ROWEROWEJ POMIEDZY RETKINIA A WIDZEWEM? WIEM BO TAM MIESZKALEM

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
9
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content