Tarnobrzeg, powiat tarnobrzeski: Blisko 4 tysiące podpisów pod listami poparcia dla R. Trzaskowskiego. Za głosy dziękowała eurodeputowana E. Łukacijewska

Blisko 4 tysiące podpisów pod listami poparcia dla kandydatury Rafała Trzaskowskiego, zebrano w Tarnobrzegu i w powiecie tarnobrzeskim. W całym województwie kandydata Koalicji Obywatelskiej poparło 48 tysięcy osób. Za podpisy dziękowała dzisiaj eurodeputowana Elżbieta Łukacijewska.

-Chcielibyśmy podziękować mieszkańcom Tarnobrzegu i całego powiatu za wszystkie głosy wsparcia i podpisy pod listą poparcia dl Rafała , jak Państwo wiecie w całym województwie podkarpackim było to 48 tysięcy, nigdy tyle głosów nie zebraliśmy. W Tarnobrzegu i w powiecie jest to liczba blisko 4 tysiące głosów poparcia – jest to naprawdę coś niesamowitego  – mówiła eurodeputowana Elżbieta Łukacijewska.

– Spotkaliśmy się z wielką pozytywną energią od mieszkańców Tarnobrzega, całego powiatu i całego województwa. Ludzie mówią że chcą powrotu normalnej Polski, gdzie człowiek człowieka szanuje, gdzie są rozmowy, gdzie jeżeli toczy się spory to toczy się je kulturalne i takie które w konsekwencji mają przynieść dobre, pozytywne rozwiązania – dodała.

Szczegóły w materiale video.

Subskrybuj
Powiadom o
66 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kutombo
1 rok temu

Na 100 tysięczny powiat 4 tysiące debili to nie jest jeszcze tak najgorzej .

Magister
1 rok temu

Mogli zapewnić jakąś publiczność.

Bozo
1 rok temu
Bozo
1 rok temu

Gowin – 2005-2013 PO, od 2015 PiS
Sikorski 2005-2007 PiS od 2007 po
Kamiński 2002-2010 PiS od 2014 po
Jaki 2003, 2006 od 2019 PiS
Dorn 2001-2014 PiS, od 2015 po
Ujazdowski 2002-2017 pis, po od 2018
Misołek 2005-2017 pi, od 2017 PiS.
Czy wy ludzie jesteście na prawdę tak tępi i nie rozumiecie że PiS i PO to to samo?

Bozo
1 rok temu
Reply to  Bozo

Zamieniają się tylko stołkami i robią was w wuja od ponad 20 lat

piter
1 rok temu
Reply to  Bozo

od kaczynskiego nie widze ze by sie cos ciekawego działo sie w całej polsce za dudy 500+ a kobiety nie chca pracowac ani rodzic dzieci niż populacji a i teraz wzrost zgonów grabarze i ksieza sie ciesza a politycy sie kłuca bo kupili ale nie dostali i zaczyna w takim wstopniu powstawac woja domowa?

Tarnobrzeżanin
1 rok temu
Reply to  Bozo

Dlatego jedyną realną alternatywą dla obecnego systemu jest kandydat spoza systemu – taki jak Krzysztof BOSAK. Jako jedyny spośród kandydatów jasno zadeklarował, że nie podpisze żadnej ustawy podwyższającej dotychczasowe bądź wprowadzającej nowe podatki. Ponadto proponuje on zwiększenie kwoty wolnej od podatku do dwunastokrotności pensji minimalnej oraz sukcesywnym obniżaniu VAT (tak jak to robią Niemcy, Austria, Belgia i Cypr), a także za dobrowolnym ZUS dla przedsiębiorców.
Niestety wiele osób nawet nie ma możliwości zapoznać się z programem tego kandydata bo w telewizji propagowani są jedynie Duda i Trzaskowski, a wybór pomiędzy nimi to jak pomiędzy dżumą a cholerą. Media ekscytują się sporem tych kandydatów, gdyż obie opcje gwarantują utrzymanie naszego kraju pod kontrolą.
No ale niestety większość Narodu tego nie rozumie gdyż jako społeczeństwo znajdujemy się – jak to ładnie określił Pan Braun – w sieci fałszywych alternatyw. Pora wyjść poza tę sieć i zagłosować na kogoś nieskalanego tym układem „bandy czworga” (PiS, PO, PSL, Lewica), którzy już rządzili – wiadomo z jakim skutkiem.

mind
1 rok temu

Dziecinne argumenty ale na inne niestety nie dorośli Konfederaci , Jest tylko jeden wybór na tę kadencję którą wygrał PiS to Duda . Winnym przypadku będzie tylko chaos i cofanie państwa,Tym bardziej trzeba silnych rządów bo mamy światowy kryzys pandemią spowodowany.

Tarnobrzeżanin
1 rok temu
Reply to  mind

Dziecinne, niby dlaczego? Niektórzy to chyba nie dorośli do innej wizji Polski, którą właśnie reprezentuje Konfederacja. Kadencja Prezydenta Dudy to: – bezideowość (miotanie się od ukłonów w stronę LGBT z początku 2020 roku do nazywania tej ideologii bolszwizmu) – brak niezależności od własnej partii (9 razy skorzystał z prawa weta przez 5 lat) – mizerna aktywność ustawodawcza (31 projektów przez 5 lat, ostatni prezydencki projekt ustawy złożony 12 czerwca 2019 roku) – podpisanie ustaw wprowadzających ponad 30 nowych podatków i opłat w Polsce (skądś trzeba brać na rozdawnictwo typu 500+, trzynastą emeryturę, wyprawki i coraz większe zasiłki dla bezrobotnych) – uległa wobec USA i Izraela polityka zagraniczna Wymieniać można bez końca, jeśli ktoś tego nie widzi, to niestety ciężko prowadzić merytoryczną polemikę. Ktoś napisze, że te świadczenia są wyrazem sprawiedliwości społecznej – co to za sprawiedliwość, jeśli jednym zabiera się uczciwie zarobione pieniądze (w coraz kolejnych podwyżkach podatków i innych opłat), a daje się wybranym? To nie jest sprawiedlowość, a delikatnie mówiąc – socjalizm. Zresztą, prędzej czy później skutki tych rządów odczują nie tylko bogatsi, ale właśnie biedniejsi, w tym beneficjenci wszystkich świadczeń socjalnych. Dlaczego? Najprościej rzecz biorąc dlatego, że wartość polskiego złotego spadnie, a więc za takie 500+ będzie… Czytaj więcej »

Magister
1 rok temu

Dlatego prominentny działacz konfederacji Jacek Wilk nawołuje do głosowania na Rafałka.w 2 turze?

water
1 rok temu
Reply to  Bozo

Taką listą prostacką (wybraną nie dokładną) pokazałeś że politycy to zawodowcy do emerytury skaczą od lewego do prawego byleby tylko etat złapać bez honoru bez wstydu i bez zobowiązań przed wyborcami . Ale niestety taką mamy ordynację z ograniczonym wyborem ,czego nasze miasto jest przykładem G.K , S.P, D.B

SNd
1 rok temu

Zwolennicy PO poparli też obecne Władze TBG i mamy tego efekty miasto umiera, brak inwestycji a Prezydent i Radni nie mają pomysłu na rozwój miasta. Teraz ci sami zwolennicy popierają kandydata PO na Prezydenta RP a więc wracamy do afer, skandali i brakiem szacunku dla Obywateli w Polsce. Czy tego chcemy i czy już zapomnieliśmy RZĄDY PO – PSL z lat 2008 – 2016 ?

piter
1 rok temu
Reply to  SNd

teraz nie waze kto zostanie prezydentem tylko niech pokaze odwage i powie prawde ze bez robocie sie powieksza w polsce a coraz wiecej polakow wraca na stare smiecji wiec niech popatrza ludziom prosto w oczy i to powiedza?

Obserwator
1 rok temu
Reply to  SNd

Ja się zgadzam że obecny prezydent to całe PO. A na stołeczkach ludzie z Pisu.
Jak możemy zaufać skoro działania polityczne są niejasne Niektóre zachowania i decyzję wygląda na nie racjonalne i jakby wymuszone. Np śmieci. W tyle głowy Stalowa Wola i pis.
Likwidator Kopalni i brak działań W tyle głowy Kadrowy PiS W urzędzie naczelnicy sekretarz ludzie komisarza
Znamienne że w sprawie śmieci radny z PiS chwali naczelnika od śmieci a gani prezydenta.
Informacje radnym opozycji podawane z rana.
Tak się przegrywa wybory prezydencie a kampanie w radzie pis już zaczął.
To tak dla poglądu bo niektórym naszym radnym wydaje się że nic nie widsc
A tak przy okazji. Jeden radny tupie aby otrzymać synekura. Czy to też nie widać?
Dodam że jestem uczniem prezydenta i jego rozczarowanym wyborca.

Elektryk
1 rok temu

HEHE, podpisy były zbierane dużo wcześniej. Już od chwili zgłoszenia kandydatury były listy z podpisami. To co teraz to mydlenie oczu

Ewelina
1 rok temu
Reply to  Elektryk

Wiem bo u mnie byli już 1,5 miesiąca temu.

Stef
1 rok temu
Reply to  Ewelina

Nie pisz głupot PIS zmienił wzory formularzy.
Podpisy na starych drukach były nieważne.

Stan
1 rok temu
Reply to  Elektryk

Czy nie wiesz Elektryku, że pisowcy zmienili wzory formularzy.
Wszystkie podpisy musiały być na nowych drukach.
Nie widziałeś kolejek w biurach poselskich, np. w TSM.
Społeczeństwo ma już dość ośmieszania Polski przez Długopisa.

memor
1 rok temu
Reply to  Stan

„społeczeństwo” to działacze Podli Oszuści co bardzo wyją bo chcą powrotu do „koryta”i okradania Polski

wrzos
1 rok temu

OCZYWISCIE, ZE RAFAL TRZASKOWSKI !!!! TRZYMAM KCIUKI JA I MOI ZNAJOMI ZA PANA WYGRANA!!! DOSC JUZ PREZYDENTURY MARNEGO MALINIAKA !!

Gość
1 rok temu
Reply to  wrzos

Niestety , ale jak Galicja uchodziła zawsze za najbardziej zacofany i zabór i w okresie późniejszym , tak zostało to do dziś .Wynika to chyba jednak trochę z mentalności mieszkańców. Konsetwatyzm i opór i obawa przed zmianami. Polecam lekturę listu Pana Wójta Tuszowa Narodowego do Pana Bodnara.

Cytaty czaskoskiego
1 rok temu
Reply to  wrzos

1 Szczery to ja jestem w stosunku do swoich zmarłych przodków i do swojej żony 2)500+program rozdawnictwa jest dużą pułapką dla PO i N. Stąd myśmy stwierdziliśmy jasno jedną rzecz, Jeśli obywatele rzeczywiście wolą mieć pieniądze w kieszeni a nie pieniądze w przedszkolach w żłobkach w programach wspierających matki które rodzą dzieci – myśmy wydawali dokładnie takie pieniądze albo nawet większe na wspieranie rodzin .3) Ja uważam że jest to gigantomania Przy tym że będziemy mieli w przeciągu dwóch lat lotnisko w Berlinie Jaki Rafałek taka Warszawa,jaka Warszawa taki Rafałek stolica chce być europejska to wybierają prezydenta który przykleja taśmę klejącą do szyby i wylewa gówna do Wisły taka nowoczesność w d…ie z taką Europą i jego działaniami

igi
1 rok temu

A co z nr 2 jest nie tak? 😀 500+ to populizm i chory wymysł, znowu po PiSie trzeba będzie sprzątać tak jak po ich rządach w 2005-2007. Dzięki Bogu, że w momencie kryzysu nie mieli władzy bo by nic z tego kraju nie zostało. Tylko kretyni, którzy nie znają się na ekonomii (czyli wyborcy PiSu) mówią, że 500+ to był dobry pomysł. Gdyby nie rządy PO-PSL w czasach kryzysu, nie mieliby z czego wypłacać tych pieniędzy.

takeaway
1 rok temu
Reply to  igi

Kto ci ćwoku uwierzy w te kłamstwa !! PO-PSL zasługi afera hazardowa ,afera amber gold ,afera sopocka, afera paliwowa,afera vatowska afera…… sto innych na czele z podsłuchową i uratowali kraj bo przegrali wybory i nigdy więcej „do koryta” nie zostaną dopuszczeni

Janusz
1 rok temu
Reply to  takeaway

Dlatego se zmienili nazwe na KO bo myślą że ludzie są tacy głupi i ich z powrotem wybiorą.

WYBORCA
1 rok temu
Reply to  igi

za duzo tfuenu łoglondosz?

WYBORCA
1 rok temu

Najlepsze jest hasło silny prezydent wspólna Polska,HAHAHA,Powinno być,zmeczony prezydent,chora Polska.hahahah,i cyk na l4.hahahahapo co nam prezydent jak mamy w berlinie?hahahaha.PRECZ Z CZERWONĄ CHOŁOTĄ!

Eugeniusz
1 rok temu

PiS=Po

Jerzy
1 rok temu

Przez całe swoje rządy PO utrudniała dostęp do informacji publicznych a Tusk otrzymał nawet karę 10.000 zł grzywny przez Sąd Administracyjny w Warszawie za niewykonanie wyroku nakazującego udostępnić raport CBA z 2007 r.
Afera Sopocka – prezydent Sopotu (z PO) żądał łapówki w postaci dwóch mieszkań za załatwienie zgody na budowę.
Rząd Tuska przygotował projekt ustawy umożliwiający interwencję w Polsce służb obcych państw co oznacza że w razie buntu polskiego społeczeństwa władze mogłyby wezwać obce wojska.
W 2009 r. rząd PO zlikwidował 3000 etatów w Policji a w okresie 2008-2012 zlikwidowano 130 posterunków Policji (niektóre działające od 30 lat!)
Janusz Palikot po opuszczeniu PO ujawnił mechanizm działania tej partii polegający na umieszczaniu swoich ludzi gdzie tylko się da nawet bez wymaganego wykształcenia i doświadczenia. Polegało to na tym że człowiek PO zostawał szefem miejskiej spółki ale musiał wypłacić premię tym którzy załatwili mu tę robotę.
PO zabrała Polakom 150 mld oszczędności zgromadzonych w OFE aby spłacić część zadłużenia ZUS. Tusk stwierdził wtedy że „pieniądze wpłacane na OFE to nie są pieniądze obywateli”
Ośmioletnie rządy PO obfitowały w wiele afer i skandali nie tylko na szczeblu centralnym ale też lokalnym które były przemilczane.

Alf
1 rok temu
Reply to  Jerzy

Jedni warci są drugich. Co zrobił najpierw Pan Morawiecki a teraz Pan Szumowski ? Poprzepisywali majątki na żony i mają z nimi rozdzielność majątkową. Sami mają niewiele. Nikt nie skontroluje co mają i jak weszli w posiadanie oraz ile dorobili się siedząc na stołkach. Zdaje mi się ,że Państwo Morawieccy mieli opublikować dane , ale chyba tego w końcu nie zrobili . I co i nic.

vici
1 rok temu
Reply to  Alf

To kłamliwe, zbudowanę na kampanie bajki Podłych Oszustów a cepy łykają.

smile
1 rok temu

Biedni, nieszczęśliwi ludzie….dobrze , że ich tak mało… 🙂 🙂 🙂

piter
1 rok temu
Reply to  smile

biedni no nie przesadzajcie do koscioła co niedziele chodza, codzienie radio maryja w domach i dofinasowanie rydzyka a potem płacz ze rencjisci i emerycji dokonuja trefnych wyborów wiec niech prezydentem dostanie ksiadz a nie polityk przeciez zyjemy wolnym kraju?

Ola
1 rok temu
Reply to  piter

Piter nie dajesz na Radio Maryja to zainwestuj w słownik poprawnej polszczyzny.

ela
1 rok temu
Reply to  Ola

raczej elementarz i podstawy retoryki bardziej mu przydatne

Cool
1 rok temu

Ludzie, wyjdźcie ze schematu partia A vs partia B, są też inne ugrupowania. Czy w Polsce mamy system dwupartyjny? Zwracam też uwagę, że to są wybory prezydenckie, nie parlamentarne – w Sejmie i w Senacie nadal będzie ten sam podział mandatów.

hot
1 rok temu
Reply to  Cool

a co jest złego w dwupartyjności – taki system działa w wielu krajach z powodzeniem od setek lat

Neltah
1 rok temu

A wyborcy jak zwykle nie zdążyli przyjść na spotkanie i oglądali tylko w telewizji. Cóż za brak mobilizacji elektoratu

Tarnobrzeżanin
1 rok temu

Nie „KON STY TUC JA” tylko „OBW ODN ICA”!!!

Pankracy
1 rok temu

PO znalazło sobie przyczółek na Podkarpaciu dzięki „bezpartyjnemu” nauczycielowi historii!

Mati
1 rok temu
Reply to  Pankracy

Jak by startował z ramienia PO czy tam KO to myślisz żeby go wybrali ? Lepiej z własnego komitetu.

Norbi
1 rok temu

Rumiany ,,dumnie błyszczy” pasożyty administracji … Przez takich partyjniakow nigdy w tym kraju nie będzie normalnie. Mierni ale wierni towarzysze zgodnie prą do koryta.

wrzos
1 rok temu

SASIN 70 MLN ZL SWIADOMIE PRZE*EBAL NA NIKOMU JUZ NIE PRZYDATNE KARTY WYBORCZE, KIEDY ZA TO ODPOWIE !? PIENIADZE TE TO NASZE PODATKI !! NP. W NASZYM MIESCIE ZA TE 70 MLN MOGLABY POWSTAC, TAK POTRZEBNA OBWODNICA? KIEDY PIS SIE Z TEGO I INNYCH PRZEKRETOW WYTLUMACZY? PYTAM KIEDY?

Norbi
1 rok temu
Reply to  wrzos

Odpowiadam: „qurva ,qurvie łba nie urwie”

trawa
1 rok temu
Reply to  wrzos

Ćwoku ile było w tym temacie waszych działań –wredny PełOwski kłamco- nie pamiętasz ; marszałka senatu ; Koperty śmierci , „koperty bez kasy” i 30 dni waszego wstrzymania żeby 70 mln wrzucić w błoto i dziś dalej kłamać

olo
1 rok temu
Reply to  trawa

Czy Sasin nie obiecał dymisji jak wyborów nie bedzie w maju? Problem w tym ,że byłyby one niekonstytucyjne .

Terefere
1 rok temu

PIS – PO, PIS – PO w tym kraju nigdy nie będzie dobrze jak będzie wybierane między jednym złem A drugim.

Janek
1 rok temu
Reply to  Terefere

To że kilku POwców po przegranych wyborach znalazło się w PiS to nie oznacza że to jedni i ci sami bo wszędzie znajdą się szuje.

WYBORCA
1 rok temu

No to sporo mamy sb kow, peowców,pozostałości po komunie,łał i tak gów.n.o z tego.ja głosuje na kichawe.buhahahahahahaha

Janusz
1 rok temu
Reply to  WYBORCA

Przecież Kichawa nie startuje bo zrezygnowała.

STAN
1 rok temu

PIS szykuje nowe 500+ co miesiąc.
Nazwa to Menel 500+.
To też są wyborcy PIS.
By dostać 500 zł wystarczy tylko pić piwo pod sklepem.

lakmus
1 rok temu
Reply to  STAN

STAN – umysłu = – 500 ( popis intelektualny ćwoka)

Mieszczanin
1 rok temu
Reply to  STAN

Szuszwolu 500 zł na dziecko porównujesz do 500 zł na przechlanie ?
Widać żeś platfus.

Gość
1 rok temu
Reply to  Mieszczanin

Na jakim świecie Ty żyjesz. Są ludzie co mają 4 dzieci. Nigdzie nie pracują . Do przedszkola po dzieci przychodzą pijani i jeszcze mega awantura jak wychowawczyni uwagę zwróci. MOPS też ma to gdzieś i ok.

realja
1 rok temu
Reply to  Gość

Ile jest takich? ty za 2 tys wyżyj z 6-cioma osobami i dlaczego uogólniasz wyjątkowe skrajne sytuacje palancie . Wśród ludzi są też złodzieje , mordercy i co świat się nie wali.

Alf
1 rok temu
Reply to  realja

Każdy ma prawo do swojej opinii. Ja przypominam tylko do czego doprowadził min. taki rozbudowany socjal Grecję. Uratowało ich tylko to ,że mieli euro. Inne kraje zrzuciły się setki miliardów aby ratować wspólną walutę. Wbrew pozorom takiej patologii jest coraz więcej a w spożyciu czystego alkoholu na głowę statystycznego mieszkańca bijemy kolejne niechlubne rekordy. Ze dwa lata temu podali ,że spożycie w ciągu 4 lat wzrosło z 9 na 11,5 litra spirytusu na głowę mieszkańca razem z dziećmi . Ciekawe ile teraz wynosi.

Magister
1 rok temu
Reply to  STAN

Obcięli emeryturkę?

wrzos
1 rok temu

PIS NIC DLA TEGO MIASTA NIE ZROBILO I NIE ZROBI. NAJWYZSZY, WIEC CZAS NA ZMIANY. WIELKIE ZMIANY!!

światło
1 rok temu
Reply to  wrzos

wybieramy prezydenta nie partie – ćwoku

Darek
1 rok temu
Reply to  wrzos

A co takiego zrobił poseł Poncyliusz wybrany przez tarnobrzeską zydo-komune dla tego miasta?! Wiele lat temu zamknął kopalnie a oni go wybrali 🙁 🙂 Czy jest gdzieś głupszy naród na świecie?

WYBORCA
1 rok temu
Reply to  wrzos

Głosuj na po i oczekuj zeby pis wszystko robił.Jakbys głosował na Kalinke to by miasto sie rozwijało tak jak stalowa osiołku

GOŚĆ
1 rok temu

JAKIE PROPOZYCJE DLA MIASTA PRZYWIOZŁA EUROPOSEŁ? ! JEŚLI MIAŁA JECHAĆ DO BRUKSELI TO DLACZEGO RADNY PARTYKA NIE ODWIÓZŁ JEJ NA TARNOBRZESKI DWORZEC PKP ?!

GOŚĆ
1 rok temu

ZERO PYTAŃ ?! TO MIASTO NIE MA NAWET DZINNIKARZY? MOIM ZDANIEM JAKAŚ MIERNOTA W KRÓTKICH SPODENKACH BAWIĄCA SIĘ W MEDIA 🙂 🙁
P.S. NA FORUM ECHA DNIA JUŻ WRÓCIŁA CENZURA. CHCESZ TAM DODAĆ KOMENTARZ PRZEKONAJ SIĘ SAM 🙂

Gość
1 rok temu

A gdzie kandydat Trzaskowski? Tarnobrzeskie Lewactwo lata zbiera podpisy broni sądów i sędziów ośmieszając to miasto a kandydat ma ich daleko w d…. Zresztą nie tylko ten ale WSZYSCY 🙂

Magister
1 rok temu
Reply to  Gość

Mogła by przynajmniej Jahira przyjechać.

Jan
1 rok temu

Dlaczego pan Mędrykowski nie zajmuje się nowym blokiem Pełnym usterek TBS, tylko polityką?

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
66
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content