Na którego kandydata oddasz głos w nadchodzących wyborach prezydenckich? Głosuj online

Wczoraj w TVP odbyła się debata przed wyborami prezydenckimi, których pierwsza tura odbędzie się w niedzielę 28 czerwca br. W debacie udział wzięło 11 kandydatów. Na którego z nich oddasz głos w nadchodzących wyborach prezydenckich? Zapraszamy do udziału w sondzie.

Na którego kandydata oddasz głos w nadchodzących wyborach prezydenckich?

  • Robert BIEDROŃ (3%, 28 Votes)
  • Krzysztof BOSAK (15%, 123 Votes)
  • Andrzej DUDA (26%, 215 Votes)
  • Szymon HOŁOWNIA (10%, 83 Votes)
  • Marek JAKUBIAK (0%, 4 Votes)
  • Władysław KOSINIAK - KAMYSZ (5%, 44 Votes)
  • Mirosław PIOTRKOWSKI (0%, 2 Votes)
  • Paweł TANAJNO (10%, 84 Votes)
  • Rafał TRZASKOWSKI (26%, 214 Votes)
  • Stanisław ŻÓŁTEK (5%, 42 Votes)

Łącznie głosujących: 839

Loading ... Loading ...
Subskrybuj
Powiadom o
74 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Odyseusz
2 lat temu

Jaki trzeba mieć zryty beret aby glosować za Trzaskowskim prominentnym działaczem PO , którzy chcieli aby Polacy pracowali do śmierci podnoszą wiek emerytalny, gdzie skrajne ubóstwo było powszechne wśród dzieci i nie tylko. %To samo PO okradło Polaków z oszczędności OFE! Kretyni otwórzcie oczy !!!

Lol
2 lat temu
Reply to  Odyseusz

Kiepsko z inteligencją widzę , ale czego się spodziewać jak do szkoły chodzić się nie chciało , a informacje tylko tv-pis się czerpie

Odyseusz
2 lat temu
Reply to  Lol

haha nie obrażaj ludzi lemingu ! PO+PSL dymało Naród Polski dzięki tobie i tobie POdobnych przez 8 lat i dalej niczego się nie nauczyliście. Nie można pozwolić na powrót do władzy szkodliwej partii jaką jest PO. Masz przekonanie w Tarnobrzegu rządzi PO: najdroższe śmieci, najdroższa woda, najwyższe POdatki i zero inwestycji a jak już to na kredyt !

Obserwator
2 lat temu
Reply to  Odyseusz

Odyseusz nie masz racji
W mieście rządzą ludzie z Pisu. W wyniku układu zostawiono ludzi pisowskich na stołkach To właśnie oni podejmują decyzję. Jakie widać Nie udawajmy ze tego nie widzimy. A to że układ się nie sprawdził To sprawa prezydenta.

kiga
2 lat temu
Reply to  Obserwator

„W mieście rządzą ludzie z Pisu”- jeśli nie kłamiesz to przykłady , stanowiska (nazwiska ) bo różni (śmiecie )wycierają się PiS-em żeby wspomóż biedronia ,czaskowkiego czy kamysza

Neutralny
2 lat temu
Reply to  Lol

Kiepsko z inteligencją jest u tych, którzy popierają PO i bronią ich 8 letnich rządów. Tego nie da się obronić. Każdy jest lepszy od PO. Ktoś kto krytykuje PO nie jest od razu PiS i TVPiS. Nawet Biedroń czy Bosak są w swej odmienności autentyczni i można zrozumieć, że ktoś na nich głosuje, ale na PO? Trzeba być nie spełna rozumu lub mieć sprany mózg. POwcy to sekta gorsza niż PiSowcy i bardziej zacięta w swej tempocie.

WYBORCA
2 lat temu
Reply to  Lol

A TY SKAD CZERPIESZ INFORMACJE? Z TFUENU?

Tom
2 lat temu
Reply to  WYBORCA

Ja np. jestem normalny i nie oglądam pajaców z rzadnej TV. Tylko barany idą stadem, orły latają samotnie. Rzeczywistość oceniam po tym czego dotykam i co widzę na własne oczy, a nie po tym co ktoś mówi w TV. Wszyscy powinniście się leczyć u psychiatry.

sowa
2 lat temu
Reply to  Tom

a Ciebie psychiatra wyleczył a ten „narcyz” to uboczne skutki

Janusz
2 lat temu
Reply to  Lol

A co może to nie jest prawda ? Tak było a ludzie to pamiętają.

Obywatel
2 lat temu
Reply to  Odyseusz

Podwyższenie wieku emerytalnego, posłanie do szkół sześciolatków, demontaż systemu Otwartych Funduszy Emerytalnych i zniesienie obowiązkowej służby wojskowej – to zapewne będzie najbardziej pamiętane z ośmiu lat rządów Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego. W tym samym 2009 roku wprowadzono też jedną z najbardziej kontrowersyjnych reform rządów PO. Kierowany przez Katarzynę Hall resort edukacji przygotował nową ustawę o systemie oświaty, wprowadzając obowiązek szkolny dla sześciolatków. Początkowo rodzice mieli wybór, czy chcą posłać do szkoły dziecko w wieku sześciu, czy siedmiu lat, a od 2015 roku dzieci sześcioletnie muszą już rozpoczynać szkolną edukację (w międzyczasie termin był kilka razy przesuwany). Sprawa do dziś budzi jednak polityczne spory – wiosną tego roku Sejm nie zgodził się na obywatelski wniosek o referendum w tej sprawie, a po wygranych wyborach do propozycji referendum wrócił prezydent Andrzej Duda (pomysł został odrzucony przez Senat). Jesień 2009 to także wybuch tzw. afery hazardowej. Okazało się, że prominentni politycy PO zostali nagrani przez CBA, gdy obiecują korzystne akty prawne biznesmenom od hazardu. Premier Tusk zwolnił ze stanowisk wszystkich zamieszanych w aferę, przeforsował szybkie uchwalenie radykalnej ustawy antyhazardowej, a także zgodził się na powołanie sejmowej komisji śledczej. Ta ostatnia nie przyczyniła się jednak do rozwikłania afery. Jeszcze przed wyborami PO… Czytaj więcej »

STAN
2 lat temu
Reply to  Odyseusz

Odyseusz opamiętaj się.
PIS zrobi z Polski drugą Grecję. Wróg PISU Unia nam nie pomoże jeśli będą „rządzić” oszołomy co wszędzie widzą wrogów.
PIS utrzymuje się przy władzy dzięki rozdawnictwu.
Każdy z pozostałych kandydatów będzie lepszy niż Długopis Kaczyńskiego.

KSS
2 lat temu
Reply to  Odyseusz

Trzaskowski czy Duda(a raczej Kaczyński) to ten sam kaliber wyboru między dżumą a cholerą, ciemny naród tego nigdy nie zrozumie, że poza tymi dwoma dymającymi ich frakcjami można jeszcze spróbować głosować na innych kandydatów.

wasyl
2 lat temu
Reply to  Odyseusz

Niech parobki PO i potem KO głosują na tęczowego rafałka , potem obudzą się z głową w nocniku jak im wprowadzi euro , nad urzędami będą powiewać tęczowe flagi a 500+ przekaże na bojówki neo , rabiej i langowa będą zadowoleni z dotacji . To jest człowiek popierający SB , to na zawsze zostaje w rodzinie i tego nie da się wyplenić chyba ” gorącym żelazem ” jak to sam mówił ten kandydat . Oszustwo i obłudę widać z daleka .

Alf
2 lat temu
Reply to  wasyl

Porównaj jak mówią po angielsku
https://www.youtube.com/watch?v=_xsZehgDlgA

labada
2 lat temu
Reply to  Alf

POrównaj dokonania- Duda: poniesienie standardu życia w Polsce poprawa pozycji Polski w świecie (niestały członek ONZ) zniesienie wiz do USA i wiele innych . Czaskowski -1,5mil m3 gówna do Wisły , karta LGBT ,udział w rządzie PO-PSL kompromitacji i afer ,karta LGBT i zaklejenie taśmą szybę we drzwiach

Janek
2 lat temu
Reply to  labada

Wizy może nie są już tak ważne bo do roboty w USA już nikt nie jeździ tylko w odwiedziny do rodzin ale faktem jest że dopiero Dudzie się to udało i rządowi PiS.

Janusz
2 lat temu
Reply to  Janek

Jak Tusk chciał (albo nie chciał tylko udawał że chce) żeby Ameryka zniosła wizy to nikt go nawet nie słuchał takie to były rządy Tuska i PO.

alexa
2 lat temu
Reply to  Odyseusz

Najlepiej może rok pracować albo w ogóle a emeryturę z nieba dostaniesz,pomysl trochę. Poszli wczesniej a i tak pracują. Jak ktoś idzie na emeryture to powinien mieć zakaz pracy.ciekawe czy wtedy by poszli.tylko pracodawcy się ciesza bo podatków nie płacą za emeryta a mlodzi nie maja gdzie pracować. Także zastanów się zanim coś napiszesz.

bzdura
2 lat temu
Reply to  alexa

„””tylko pracodawcy się ciesza bo podatków nie płacą za emeryta a mlodzi nie maja gdzie pracować.”””–PŁACĄ PODATKI NIE PŁACĄ ZUS-u .
Także dowiedz się zanim coś napiszesz.

Gość
2 lat temu
Reply to  bzdura

A uważasz ,że jaest fair , że emeryci z emeryturami po 3000 i więcej blokują miejsca pracy młodym ?

Zbyszek
2 lat temu
Reply to  Gość

Zgodnie z nowelizacją ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o świadczeniach rodzinnych oraz ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych zostanie zlikwidowany 18% podatek dla osób, które nie ukończyły 26 roku życia i nie przekroczyły limitu ulgi Ustawa została uchwalona przez sejm 4 lipca 2019 roku. Co to jest i kogo obowiązuje ulga zerowy PIT dla młodych?sb

Janusz
2 lat temu
Reply to  Gość

Bzdury piszesz. Kto ma taką emeryturę to nie musi dorabiać ale takich jest kilka %. Dorabiają ci co mają emerytury 1000-1500 zł.

wrzos
2 lat temu

NATURALNIE,ZE TRZASKOWSKI MADRY,INTELIGENTNY FACET, KTORY WIELE SWIEZOSCI W POLITYCE WNIESIE SWOJA OSOBA ! CZAS MALINIAKA I BEZNADZIEJNEGO PIS-U MIJA! PIS NIC NIE ZROBIL DLA TEGO MIASTA. I NIE ZROBI. INWESTYCJE RZADOWE SPECJALNIE TARNOBRZEG OMIJAJA. PRZYKLAD OBWODNICA, REMONT DWORCA PKP, LINIE KOLEJOWE, ITP. TYLKO CZASAMI JAKIS OCHLAP MIASTU RZUCA- WSTYD!!!!

WYBORCA
2 lat temu
Reply to  wrzos

TRZASKOSKI POSZEDŁ NA L4 BO JEST ZMECZONY?albo angela tak rozkazala swoim pionkom.buhahahahaha

Tarnobrzeżanin
2 lat temu

Tylko Krzysztof BOSAK – czas na młode pokolenie i nową jakość w polskiej polityce. Dosyć jałowej wojny polsko-polskiej w wydaniu PO-PiSu, która tylko niszczy nasz kraj. Zamiast „mniejszego zła” wybierzmy większe dobro!

Marek
2 lat temu

Może niech najpierw studia to dziecko skończy i do pracy pójdzie

Tarnobrzeżanin
2 lat temu
Reply to  Marek

Obecnie studia nic nie znaczą, można być głupcem ze stopniem doktora nauk, a równie dobrze można być szalenie inteligentnym nie mając matury. W ostatniej „debacie” prezydenckiej (a właściwie konkursie oratorskim bez interakcji) można było dostrzec pewne przykłady potwierdzające tę tezę.
Liczy się to, co dany człowiek sobą reprezentuje, jakie ma propozycje i wizję prezydentury. Krzysztof BOSAK to szansa na m.in.:
1) kwotę wolną od podatku na poziomie 31 200 zł (dwunastokrotność pensji minimalnej),
2) dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców,
3) obniżka VAT na żywność,
4) brak zgody na podpisanie jakiejkolwiek ustawy podnoszącej Polakom podatki, bądź wprowadzające nowe daniny,
5) uproszczenie przepisów i likwidacja zbędnej biurokracji niszczącej nasze państwo.
Niech Państwo Polskie zamiast dawać wybranym, przestanie zabierać wszystkim ich ciężko i uczciwie zarobione pieniądze! Młode pokolenie to dostrzega, ze starszym jest gorzej, ale wierzę, że każdy zdroworozsądkowy Polak dostrzeże w końcu tę wyniszczającą wojnę PO z PiSem (przekładającą się na propagandę w odpowiednio TVP i TVN) i wybierze alternatywę poza obecnym układem.
A tym, których nie stać na wejście w MERYTORYCZNĄ dyskusję, życzę owocnego minusowania (jesteście w tym świetni, gratuluję) 🙂
Czołem Wielkiej Polsce!

olo
2 lat temu

Ale to cały czas skrajna prawica. Nie ma chyba nikogo bardziej na prawo. Proszę podać jeszcze skąd wziąść pieniądze na ten koncert życzeń jak kraj zadłużony po uszy.

Tarnobrzeżanin
2 lat temu
Reply to  olo

To nie jest żadna skrajność, a normalność – prezydent, który nie będzie przykładał ręki do dalszego ograbiania Polaków z ich własnych pieniędzy, gdyż nie podpisze żadnej ustawy podnoszącej lub wprowadzającej nowe podatki. Kraj jest zadłużony, to prawda, ale to właśnie PiS i PO chcą go nadal zadłużać. Konfederacja od początku się temu sprzeciwia, zamiast tych wszystkich programów socjalnych proponuje po prostu ULGI PODATKOWE, dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców, podwyższenie kwoty wolnej od podatku z 3091 zł do 31 200 zł, uproszczenie biurokracji państwowej i ułatwienie polskim przedsiębiorcom rozwinięcia skrzydeł, dzięki czemu nasz kraj będzie mógł się bogacić rękami i pomysłami samych Polaków! Poza tym i PiS, i PO już rządziły, i co mamy? Czy nie warto dać w końcu szansę nowemu pokoleniu, komuś kto może się wykazać i gwarantuje swoją dotychczasową postawą, że nie zawiedzie naszego zaufania?

olo
2 lat temu

Co do ulg podatkowych i ZUSu to piszesz farmazony. Jak ZUS ma być dobrowolny i nikt nie będzie płacił to skąd weźmiesz te 180 miliardów na wypłaty obecnym emerytom? Budżet już teraz w zawiasach skrzypi a Ty ulgi chcesz dawać i kwoty wolne podnośić 10 razy. Skończ z tym populizmem . Nikt się na to nie nabierze.Jaką znasz partię bardziej na prawo od Konfederacji?

Tarnobrzeżanin
2 lat temu
Reply to  olo

Nie napisałem, że dla wszystkich – napisałem, że DLA PRZEDSIĘBIORCÓW, czytaj uważnie. Emerytury oczywiście muszą być wypłacane, gdyż do tego się zobowiązało państwo. A budżet skrzypi właśnie przez programy socjalne, armię urzędników i zadłużanie, co sprawia, że wzrasta inflacja, a więc wartość nabywcza pieniądza jest coraz mniejsza. To nie są farmazony a podstawy ekonomii. Takie np. 500+ to dla podatników 700-, gdyż komuś trzeba dać 500 z budżetu, ale do tego dochodzą dodatkowe koszty – praca urzędnika wydającego tę decyzję, rozpatrzenie odwołania itp. Przy uldze podatkowej to w interesie podatnika byłoby odliczenie sobie w deklaracji podatkowej danej kwoty. Plus jest taki, że jak ktoś by nie pracował, czyli nie miał dochodu to odliczyłby sobie ulgę od 0, czyli nadal miałby 0, co z kolei zachęcałoby do pracy, a nie siedzenia w domu. Kwotę wolną mamy jedną z najniższych w Europie, nawet przyjmując że jest to 8 000 zł (de facto jest to 3091 zł), to kto ma dochody roczne poniżej tej kwoty? Nawet jak ktoś by zarabiał połowę minimalnej krajowej to się nie łapie. Dlatego przynajmniej Ci co zarabiają minimalną krajową powinni być zwolnieni z PIT – to chyba uczciwe? Inaczej kwota wolna to jakaś fikcja. Co do dobrowolnego ZUSu… Czytaj więcej »

Robert
2 lat temu

Tylko Biedroń i LGBT zmienią ten kraj i każdy powinien zakupić tęczową flagę i powiesić na ścianie lub na balkonie

łysy
2 lat temu
Reply to  Robert

Nie wychylaj się robercik .

wrzos
2 lat temu

TYLKO RAFAL TRZASKOWSKI !!! INTELIGENTNY,PRZYSTOJNY I MADRY ! MA WYGLAD GODNY PREZYDENTA PANSTWA. MALINIAK I PIS DO LAMUSA!

Ewelina
2 lat temu
Reply to  wrzos

Wygląd wyglądem ale jeszcze trzeba mieć coś w głowie.

Agnieszka
2 lat temu
Reply to  Ewelina

Dobrze mówisz bo Trzaskowski jest według mnie najprzystojniejszy z kandydatów ale ja zagłosuję na Dudę bo wybory prezydenckie to nie wybory MISTER POLAND.

Eugeniusz
2 lat temu

Obecny prezydent Tarnobrzeg też ma wygląd i co z tego ? Liczy się co ktoś ma w głowie i jakie prezentuje wartości moralne

Eugeniusz
2 lat temu

Czemu w ankiecie nie ma opcji Na nikogo?

Neltah
2 lat temu

Kandydat PO na prezydenta ,to gwarancja że Polska znów popadłaby w chaos polityczny, prawny, bylejakość w każdym calu. Tak działa ta partia,że niczego nie umieją zrobić dobrze, nic im sie nie chce i niewiele potrafią, ale od krytykowania pierwsi. Trzaskowski w Warszawie rządzi tak jak i u nas rządzili ludzie związani z PO ,dziś Tarnobrzeg wygląda tak jak widać, wszystko w rozsypce, miasto praktycznie odcięte od świata. Wspaniała perspektywa dla Polski na kolejne 5 lat.

Tomasz
2 lat temu
Reply to  Neltah

Najbardziej żałosne są komentarze dotyczące rzekomego zarządzania włodarza stolicy. Tak, piszą to ludzie który na co dzień nie mieszkają w Warszawie i swoje informacje zaczerpnęli wyłącznie z telewizji publicznej. Ogólnie to forum jest opanowane przez elektorat partii rządzącej

Tomasz
2 lat temu
Reply to  Neltah

Mieszkasz w Warszawie, że krytykujesz działania prezydenta stolicy, czy info zasłyszane z mediów publicznych?

lupa
2 lat temu
Reply to  Tomasz

O tym wyczynie Trzaskowskiego z milinami mertów gówna do Wisły cały świat widział,

Gość
2 lat temu
Reply to  lupa

Pękł kolektor pod Wisłą. Jaka w tym wina Trzaskowskiego?

WYBORCA
2 lat temu
Reply to  Gość

niezaradny,przed wirusem uciekł na l4,pachołek angeli,coś jeszcze czy wystarczy

Szok
2 lat temu
Reply to  Gość

GŁUPIEGO UDAJESZ CZY NIM JESTEŚ -NIE JEGO WINĄ ŻE PĘKŁ KOLEKTOR ALE WINĄ JEGO NIEZDARNE I NIESKUTECZNE I KURIOZALNE OPANOWANIE TEGO WYCIEKU.

STAN
2 lat temu
Reply to  lupa

Lupa. Kolektor był budowany 15 lat temu.
Jaka wina Prezydenta Warszawy że była awaria.
Oglądasz tylko szczujnię TV PIS i piszesz głupoty.
Dziennikarze w TV-PIS sprzedali się PIS-owi za pensje 50- 60 000 zł na miesiąc i tylko cały czas kłamią, bo wiedzą, że jak wygra Trzaskowski to telewizja rządowa nie dostanie 2 miliardów złotych rocznie, a tacy „dziennikarze” wylecą z pracy.
Jacek Kurski powiedział „ciemny naród wszystko kupi”.

lupa
2 lat temu
Reply to  STAN

TYLKO TAKIM GŁUPIM PeOwcom TRZEBA TO WYTŁUMACZYĆ -NIE JEGO WINĄ ŻE PĘKŁ KOLEKTOR ALE WINĄ JEGO NIEZDARNE I NIESKUTECZNE I KURIOZALNE OPANOWANIE TEGO WYCIEKU. A CO DO TVP TO TAM JUŻ T.LISA NIE MA.

Tomasz
2 lat temu

Zabrakło kandydatury Pana Witkowskiego

wrzos
2 lat temu

PIS O TARNOBRZEGU PRZYPOMINA SOBIE TYLKO RAZ NA 5 LAT, MIESIAC PRZED WYBORAMI, CELEM POZYSKANIA GLOSOW CZESCI MIESZKANCOW, A CI NAWIEDZENI WIERZAC W ICH PROPAGANDE IDA I GLOSUJA W CIEMNO! TO TRZEBA MIEC DOBRZE BERET ZRYTY!!

wasyl
2 lat temu
Reply to  wrzos

Nieoświecony naród , częściowo jeszcze czerwony po Siarkopolu popiera PO i KO , tu w tym mieście brak klasy robotniczej jak w Stalowej , dopóki ta hołota w zarządach spółek , spółdzielniach i innych firmach zasiadać na kierowniczych stanowiskach to miasto pozostanie CZERWONE i OPUSZCZONE , bo nikt tu nie będzie chciał inwestować . W Stalowej to co innego nawet jak był komunista Szlęzak to pracował na korzyść rozwoju miasta to samo było za Borowskiego w Sandomierzu . Teraz w Sandomierzu c, chociaż więcej się dzieje niż w tym zatęchniętym Tarnobrzegu . Cisza zapanowała , a wszystko zarasta , brak inicjatyw i pomysłów ze strony miasta , czy to mieszkańcy mają opracowywać plan rozwoju , chyba nie ten rok i nie ten wiek , a urząd zbierze benefity za pracę . Wstyd i obłuda czekać na pomysły mieszkańców , młodzież ma to daleko , bo tu nie ma pracy , żadnego rozwoju , są tylko podniecanki jak wybory , co to nie będzie a zawsze jest jak w D…e po wyborach , kandydujący odpuszczają byleby była KASA.

Gość
2 lat temu
Reply to  wasyl

Ale to przecież mleczny janek jest grabażem może zaprzeczysz.

kogut
2 lat temu
Reply to  Gość

Tacy jak ty palanci są grabarzami bo nie umieją wybrać tylko sieją zawiść i nienawiść a wszyscy zbierają tego owoce

obywatel
2 lat temu
Reply to  kogut

Czego się czepiasz ciulu jeden – Wasyl napisał prawdę czerwonej zarazie
z Siarkopolu , zapomniał dopisać byłych UB, SB i milicjantów oraz
byłych aparatczyków z PZPR (Karkut) oraz ich potomkach
– przy takiej czerwonej zarazie trudno myśleć o zmianie,
tak jak Lenin zawsze żywy tak w tym mieście potomkowie i aparatczycy PZPR wiecznie żywi.

WYBORCA
2 lat temu
Reply to  obywatel

raz sierpem ,raz młotem czerwoną peowska chołote!!!

Obywatel
2 lat temu
Reply to  obywatel

piszcie sobie co chcecie a i tak wszyscy wiedzą ,że janek co wszystko zniszczyl jest od was.

WYBORCA
2 lat temu
Reply to  wrzos

Nie w ciemno tylko na zydokomune czyli po

Neltah
2 lat temu
Reply to  wrzos

to nie PiS sobie przypomina o Tarnobrzegu, tylko jego politycy nie są zapraszani do współpracy ,a więc nie mają interesu tu przyjeżdżać. Jesteśmy właściwie samowystarczalni

Alf
2 lat temu
Reply to  Neltah

Większej głupoty dawno nie słyszałem, To co nie jesteśmy częścią Polski ? Władza ma równy obowiązek wobec wszystkich obywateli. Niestety buta PIS u rośnie wraz z liczbą lat przy korycie. Czy ostatnio ktoś słyszał ,żeby polityk tej partii za coś przeprosił lub przyznał się do winy ? Ich ból jest lepszy niż mój.

dżon
2 lat temu
Reply to  Alf

Bardziej głupiego nigdy nie słyszałem. To lokalna władza ma obowiązek współpracować z efektami z władzą centralną i powinna być rozliczana z tychże efektów.Tylko wielki głupiec oczekuje przeprosin na widzi mi się a już debilowaty pacan oczekuje przyznania się do winy beż orzeczenia ,bez wskazania tej winy. Jak nie ma rozumu to jest i powinien być ból wielki .

Racjonalny-Mecenas
2 lat temu

Krzysztof Bosak,oczywiście ma moje poparcie.

Jan
2 lat temu

W mojej rodzinie pan Andrzej Duda będzie miał 8 głosów w dniu wyborów.

Zbyszek
2 lat temu
Reply to  Jan

Dlaczego tak mało.? Babcia chora? To korespondencyjnie można pojechać.

wrzos
2 lat temu

NA ZACHODZIE WLODARZE WIELU TAMTEJSZYCH MIAST OD LAT KONSULTUJA Z MIESZKANCAMI PLANY ROZWOJU ICH MIASTA I JEST TO NORMALNE. NASZ PREZYDENT JAK ZAPROPONOWAL PODOBNA OPCJE DLA MIASTA,TO ,,DZIKI,,MOTLOCH SENSACJE Z TEGO ROBI,ZE JAK TAK MOZNA?( OCZYWISCIE WYJATKI SA I CYWILIZOWANI LUDZIE NA SZCZESCIE TEZ SIE TRAFIAJA). PO TYM WIDAC JAK WIELKA JEST JESZCZE CIEMNOTA LUDU W WIELU KWESTIACH TU NA PODKARPACIU. ZABOBONY, CZARY I ZRYTE BERETY !

WYBORCA
2 lat temu
Reply to  wrzos

Z zachodu to mamy tylko wysokie oplaty,np.smieci drorzsze jak w Berlinie i wode jak w Madrycie.głosuj na zydokomune z po ,a bedzie tylko gorzej,WIĘC CIEMNOTO ZAMILCZ!

Gość
2 lat temu
Reply to  wrzos

Wystarczy przeczytać list wójta Tuszowa Narodowego do Bodnara.

ferdy
2 lat temu
Reply to  wrzos

Sam jesteś ciemnotą i to ograniczoną , dla ciebie zachód to zapewne Nadole

Koko
2 lat temu

Trzaskowski to taki wiarygodny i uczciwy kandydat jak obecna władza w TBG począwszy od Prezydenta przez zastępcę i część radnych PO. Nic nie robią nie mają pomysłu na rozwój miasta a inwestycje to działania pod publikę. Popatrzeć wystarczy na działaczy PO w TBG same miernoty nic nie potrafiące z wielkimi ambicjami, itp. Tylko to za mało Centralne Władze PO traktują ich jak akwizytorów od klejenia plakatów i dmuchania baloników.

Janusz
2 lat temu
Reply to  Koko

Radni to tańczą jak im zagrają może nie wszyscy bo jest dosłownie kilku takich co mają swoje zdanie i na sesjach nie boją się odezwać ale reszta to szkoda gadać szczególnie ci co glosują za podwyżkami.

Tbg
2 lat temu
Reply to  Koko

Widać po „kciukach” jak POwskie Lemingi z TBG pracują ostro w internecie pewno w pierwszej kolejności „BARONOWA” PO i jej „POSEŁ” z podmiejskiej dzielnicy, BIO „ala Nauczyciel” i Towarzysz L…ta który przykleja się teraz do PO .

wrzos
2 lat temu

BOSAK MALY, DROBNY I DO PCHLY PODOBNY ! NIECH MU RODZICE MLEKO SPOD NOSA OBETRA, BO JESZCZE MA.

Agnieszka
2 lat temu
Reply to  wrzos

Nie oceniaj ludzi po wyglądzie.Mnie się Bosak podoba nawet przystojny i potrafi odpowiadać na pytania. Ciekawe jak ty wyglądasz panie wrzosie.

Mieszkaniec
2 lat temu
Reply to  wrzos

W sedno sprawy. można mieć ładną twarz a w bani siano. Tylko stare panny mają z takich pożytek bo do łożka sie nadaje a rano pa pa.

Terefere
2 lat temu

Wszystko byle nie PiS ani PO

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
74
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content