Skromne wygrana w sparingu. Siarka Tarnobrzeg – ŁKS Łagów 1:0 (fotoreportaż oraz video HD)

W sobotnim meczu sparingowym Siarka Tarnobrzeg wygrała z beniaminkiem III ligi w grupie 4 – ŁKS Łagów 1:0. Jedyną bramkę w tym meczu zdobył z rzutu karnego Arkadiusz Gajewski.

Kolejny sparing Siarka rozegra w Sanoku, w piątek 3 lipca z miejscowym Ekoballem (IV liga podkarpacka).

SIARKA TARNOBRZEG – ŁKS ŁAGÓW 1:0 (1:0)

SIARKA: I połowa: zawodnik testowany (Napieralski) – Kowalik, Duda, Józefiak, Sulkowski, Wiktor, Wolski, Mróz, Wdowiak, Kargulewicz, Gajewski

II połowa: testowany (Zając), Halat, Kapuściński, testowany (Geestner), Wdowiak, Orzechowski, Bieniarz, testowany (Rogala), testowany (Kraśnicki), D’Apollonio, testowany (Stanisławski), pod koniec meczu wszedł jeszcze Skrzypek

foto&video: Piotr Morawski