Dzień Psa 2020. Czekamy na Wasze zdjęcia!

1 lipca obchodzimy Dzień Psa, ustanowiony w 2007 r. Święto powstało z inicjatywy jednej z redakcji, piszącej dla miłośników psów.

Dlaczego 1 lipca? Nieprzypadkowo – to latem właśnie najwięcej psów trafia do schronisk, ponieważ ich niezbyt odpowiedzialni opiekunowie nie mają pomysłu, co z nimi zrobić podczas wakacyjnych wojaży. Święto zwierząt, które uznane zostały za najlepszych przyjaciół człowieka, ustanowiono, by wszystkim przypominać, że pies zasługuje na właściwe traktowanie i szacunek.

NAPEŁNIJ MISKĘ MACHOWIAKÓW

W Tarnobrzegu bezdomnymi psiakami opiekuje się stowarzyszenie „Chrońmy Zwierzęta”., które kolejny raz liczy na naszą pomoc i wsparcie w opiece nad czworonożnymi przyjaciółmi:

Przed nami ciężki okres… Jak co roku sezon wakacyjny sprzyja bezdomności zwierząt 😪. Z dnia na dzień schronisko przyjmuje coraz większą ilość psów i kotów.. Mnóstwo zgłoszeń, ale braciom mniejszy trzeba pomóc! ❤️. W ostatnim okresie schronisko podjęło się zabezpieczenia psów z Wrzaw. Zarząd schroniska podjął również decyzję o przejęciu 3 psów z Radys. Przed pracownikami trudne wyzwanie. Dlatego też przychodzimy do Was z ogromną prośbą 🙏 Kochani, zapasy mokrej karmy z dnia na dzień kończą się 😭. W tym szczególnie trudnym okresie, gdzie schronisko pęka w szwach nie pozostaje nic innego jak prosić o pomoc… 😪 Zbiórka ma na celu zebranie środków finansowych na zakup mokrej karmy. W schronisku obecnie przebywają szczeniaki, małe kociaki, które potrzebują specjalistycznej, dobrej jakościowo karmy.. Za pieniądze uzyskane ze zbiórki zakupimy karmę m. in. Dolinę Noteci, Animonda Grancarno. Po zakończonej zbiórce faktury dołączymy w poście głównym.

Z całego serca ogromnie dziękujemy! 🐕❤️ Wiem, że z Waszą pomocą napełnimy miski Machowiaków 🥰 🐶🐈

link do zbiórki tutaj

POKAŻCIE NAM SWOICH PSICH PRZYJACIÓŁ!

Zapraszamy Was serdecznie do wzięcia udziału w naszej akcji z okazji Dnia Psa. Pokażcie zdjęcia swoich psów, a my opublikujemy je w galerii. Na Wasze zdjęcia czekamy pod adresem redakcja@nadwisla24.pl, lub w komentarzach na naszym facebookowym profilu: NadWisłą24.pl

Pożyczka pozabankowa czy kredyt gotówkowy – co wybrać?

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Paweł
1 rok temu

comment image?_nc_cat=109&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=GX1UH9jntd0AX8oqavG&_nc_ht=scontent.fktw4-1.fna&oh=2b346fbbf234f229f4f5b8d9b04ca59f&oe=5F2412CD

wayne
1 rok temu

na dzień psa , czworonożni dostali prezent od rządu 😉

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content