Piłkarze ręczni Wisły Sandomierz zbierają pieniądze na grę w pierwszej lidze

Piłkarze ręczni Wisły Sandomierz zbierają pieniądze na grę w pierwszej lidze. Zbiórka odbywa się za pośrednictwem platformy zrzutka.pl.

” Klub SPR Wisła Sandomierz został założony w 1966 roku. Zespół seniora w 90% składa się z wychowanków klubu.

W roku 2005 zespół młodzieżowy wywalczył wicemistrzostwo Polski Juniorów Młodszych.

Obecnie w rozgrywkach ligowych klub reprezentuję ok. 100 zawodników z aż 6 grup wiekowych: dzieci-chłopcy, młodzik I, młodzik II, junior młodszy, junior, senior.

Najbardziej znanym wychowankiem klubu, a także Honorowym Obywatelem Miasta Sandomierza jest Karol Bielecki, wielokrotny Mistrz Polski, reprezentant kraju i Król Strzelców Olimpiady w Rio De Janeiro

W roku 2000 klub wywalczył historyczny awans do I ligi. A więc po 20 latach przerwy wracamy do grona pierwszoligowców.

Drodzy Kibice oraz Sympatycy Naszego Klubu.

Mimo ciężkiej pracy Trenerów i Zawodników udział w rozgrywkach pierwszoligowych stanął pod znakiem zapytania. Nie poddajemy się bez walki i rozgrywamy kolejny bardzo ważny mecz, którego stawką jest zebranie odpowiednich środków finansowych, dzięki którym nasz zespół będzie mógł występować na parkietach pierwszoligowych, a więc w bezpośrednim zapleczu Superligi Mężczyzn Piłki Ręcznej w Polsce.

Prosimy o wsparcie kibiców, sympatyków oraz wszystkich ludzi dobrej woli, których przyszłość naszego klubu nie jest obojętna. Będziemy bardzo wdzięczni za każdą wpłaconą kwotę, dzięki której przybliżymy się upragnionego celu, jakim jest wykupienie licencji.

Czas akcji upływa w dniu 15 sierpnia 2020 r.”

LINK DO ZRZUTKI – TUTAJ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
miś
1 rok temu

Jeżeli klub nie ma nawet kasy nawet na licencję to po co pchać się do ligi wyżej? co następne, zbiórka na paliwo do autokaru?

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content