A.Duda czy R. Trzaskowski? Na kogo zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?

W niedzielę 12 lipca br. odbędzie się druga tura wyborów prezydenckich. Urzędujący prezydent Andrzej Duda zmierzy się w niej z Rafałem Trzaskowskim. Na kogo zagłosujesz w wyborach prezydenckich 2020? Weź udział w naszej sondzie!

Na kogo zagłosujesz w II turze wyborów prezydenckich 12 lipca?

  • Andrzeja Dudę (33%, 222 Votes)
  • Rafała Trzaskowskiego (58%, 395 Votes)
  • Nie wiem (5%, 33 Votes)
  • Nie wezmę udziału w głosowaniu (4%, 29 Votes)

Łącznie głosujących: 679

Loading ... Loading ...

foto: facebook

Subskrybuj
Powiadom o
69 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Roman
1 rok temu

PiS=po

łoś
1 rok temu
Reply to  Roman

PIS to przyszłosc ,rozwój[patrz Stalowa Wola],a po to rozkradanie majątku państwa,podnoszenie podatków,wiieku emerytalnego mimo kilku milionów podpisów,jednym słowem po to potomki komuny,sb,ub,złodzieje!

piter
1 rok temu
Reply to  Roman

ja tak powiem pan duda mnie nie przekonuje bo pracujac za granica i utzrymujac 5 emerytów i po powrocie do kraju nic mi sie nie nalezy do jest smieszne bo zaliczany mam staz pracy a kuronia nie moge dostac a nie mowie o 500+ potem 300+a na koncu na mieszkanie dla młodcyh nie wiem w jakiej wyskosci czyli nic mi sie nie nalezy a zabiora z mojego podatku a do pana trzaskowskiego jak na młodego prezydenta warszawy nic rewelacyjnego nie pokazał tylko jezdzi po miastach i kupuje głosy a stolice zalewało nie ma godnego prezydenta jedynie ze monarchia wroci spowrotem?

Alf
1 rok temu

Odważniejszy wydaje mi się jednak Pan Trzaskowski. Pan Duda nie chce brać udziału w debacie , w której nie będzie znał pytań wcześniej ,żeby wraz ze sztabem wyborczym przygotować na nie odpowiedzi. Proponuje ustawki jak robi to Prezydent Putin w Rosji gdzie takie pytania wybranych „internautów” są wcześniej zadawane a wszystko reżyserowane przez państwową telewizję.. Na Zachodzie dziennikarze zadają politykom pytania i oczekują na nie natychmiastowej odpowiedzi. Pan Duda i jego sztab wyraźnie boi się takiej formuły.

łoś
1 rok temu
Reply to  Alf

tak trzaskowski odwazniejszy ,kłamie jak z nut,wszystko obieca ,kłamstwo,kłamstwo ,kłamstwo,cały ten trzaskoski to jedno wielkie kłamstwo!

Alf
1 rok temu
Reply to  łoś

Nie wiem , czy jest kłamcą , ale przynajmniej nie tchórzem.

staN
1 rok temu
Reply to  Alf

jest też tchórzem już dzisiaj ogłosił że jutrzejszej debaty się boi i… za spódnicą Małgosi stoi

łoś
1 rok temu
Reply to  Alf

Tchórzem tez jest,jak zaczynała sie pandemia to uciekł na zwolnienie ,haha,a teraz ma hasło silny prezydent,haha,powinno być slaby ,przemęczony prezydent sterowany z berlina

STAN
1 rok temu
Reply to  łoś

Co ty łosiu wypisujesz.
Opamiętaj się.

łoś
1 rok temu
Reply to  STAN

RAZ SIERPEM,RAZ MŁOTEM UBECKĄ CHOŁOTĘ

Neltah
1 rok temu
Reply to  Alf

Duda radzi sobie świetnie z przypadkowymi pytaniami i szybkością odpowiedzi. To człowiek wykształcony i doświadczony , nie musi czytać z kartki. Ustawka może być z TVN-ie z tendencyjnymi pytaniami,,fałszywymi tezami na które każda odpowiedź ustawiłaby go w złym świetle. Tam pracują fachowcy od manipulacji.

Alf
1 rok temu
Reply to  Neltah

No zwłaszcza jak za granicę jedzie i ośmiesza nasz kraj swoim dukaniem

Odyseusz
1 rok temu

Głosując na trzaskowskiego lemingu , głosujesz na jego promotora sorosa. Tego samego który finansuje lewackie bojówki, którzy jest gorącym zwolennikiem zniewolenia ludzkości i jej depopulacji. POmiota na usługach szatana, oddając głos na sodomitę jawnie występujesz przeciwko Bożemu Dekalogowi !

łoś
1 rok temu

59 % głosuje na KŁAMCĘ,gratuluje rozumu,precz z komuną!Tarnobrzeg na komunie stoi.bravo

statystyka
1 rok temu
Reply to  łoś

to przede wszystkim ci propagandziści co tutaj się udzielają najwięcej POKO ,lewactwo I nowowyniośli Konfederaci w sumie ~150 osób. Normalni ludzie(30tys) mają rozum i wiedzą co robią.

piter
1 rok temu
Reply to  łoś

teraz nie ma wyjscia i wybrac jednego z dwoch ale czy jest dobra obia nowego i młodego czy z małym doswiadczeniem ale wie czy dobrze robi czy zle?

Jack
1 rok temu

W tbg jak zwykle ciemnota rządzi

Wiedziałem, że tak będzie
1 rok temu
Reply to  Jack

Z nauczycielem „prezedentem” na czele, do którego wszyscy mieliby przyjeżdżać i oddawać pokłony.

łoś
1 rok temu

o coraz wiecej na kłamce z po,brawo ciemnoto

KaiserSose
1 rok temu

Mam w zupie tego Trzaskowskiego ale wystarczy włączyć TVP Korea PiS i ocenić kto łże w żywe oczy. głosuje na Christiana Paula, cenionego amerykańskiego znawcę mody… z Podlasia ^_^

Wiedziałem, że tak będzie
1 rok temu

Tak jest. Dalej tarnobrzeskie komuchy głosujecie na PO – będziecie mieli przywrócone UBeckie emerytury, dzieci będą harować do 67 roku życia, a wnuczków będą uczyć masturbacji w szkołach (karta LGBT na cały kraj), a jak ktoś nie wyrazi zgody, wkroczy opieka społeczna i przekaże dziecko parze homoseksualnej. A Tarnobrzeg? Niezależnie od prezydenta, cały czas będzie dziurą – PiS nic tu nie zyska, więc szkoda kasy, a PO – „c**j tam z Polską wschodnią” – zapomnieliście już?
Śmieszy mnie nazywanie debaty TVN „niezależną” – organizowana przez główne narzędzie propagandowe platformy z potomkami komuchów na czele.

Alf
1 rok temu

Sytuacja ekonomiczna w kraju faktycznie jednak nie jest wesoła. Przed II turą czekałem na obietnice 14 a może już i 15 emerytury a tu nic. Ale jak kasa pusta a deficyt już kilkadziesiąt miliardów to i Napoleon z Żoliborz jest bezradny.Nie martwcie się na koniec roku będzie ponad 100 miliardów deficytu.

rutyna
1 rok temu
Reply to  Alf

Kłamiesz- ale to i tak będzie lepiej jak za PO w 20110 było 45 miliardów i ludzie przeżyli a teraz jest światowy kryzys i są specjalne fundusze pomocowe więc nie kłam i nie straż -bo teraz nikt tym Podłym Oszustom nie wierzy

Alf
1 rok temu
Reply to  rutyna

To geniuszu ekonomiczny odpowiedz proszę , dlaczego państwo pozwala okradać obywateli przez banki. Oprocentowanie lokat 0,3% inflacja 3,4 %. Tak żebyś zrozumiał wpłacasz do banku 100 złotych po roku realnie odbierasz niecałe 97 złotych. Takich cyrków z tego co pamiętam nie było jeszcze nigdy. Tylko nie pajacuj , napisz jak masz konkretny przykład ,że jest inaczej.

rytyna
1 rok temu
Reply to  Alf

znowu kłamiesz i bezczelnie manipulujesz warunkując przyznaniem racji –wpłacasz 100zł i wyciągasz100,3 zl a co za to kupisz to pytaj sprzedawcę

Alf
1 rok temu
Reply to  rytyna

Jednak jesteś idiotą. Nie zauważyłeś ,że 3 złote” zjadła” Ci inflacja. Cóż wpisujesz się intelektualnie w model swojej partii. Bez odbioru.

rutyna
1 rok temu
Reply to  Alf

ty jesteś tuman matematyczny i kłamca ekonomiczny to działanie post- komuny.

jeżyk
1 rok temu
Reply to  Alf

To jest perfidny głos- on teraz się martwi o okradanie ludzi przez banki bo lokata 0,3 % a za czasów SLD -PO jak banki zabierały całe rodzinne firmy ,całe majątki rodzinne ludzi wpuszczali w szyte zadłużenia to co tyś robił ?? Żyłeś z tych zysków czy pomagałeś je rekwirować?

totak
1 rok temu
Reply to  Alf

Banki okradają obywateli bo lokaty mają 0.3%?Za SLD-PO banki zabierały całe firmy rodzinne, budynki,hale i ich wyposażenia na szyte politycznie zadłużenia i co wtedy ty robiłeś hipokryto ? Żyłeś z tych zysków czy pomagałeś w ich egzekucji?

łoś
1 rok temu
Reply to  Alf

raz sierpem,raz młotem

Roman
1 rok temu

Emeryci siarkowi przeszli na emeryturę w wieku 50 lat i rzada jeszcze dodatkowych emerytur to jakiś absurd Roczki od 1980 będą pracować do śmierci za pieniądze mniejsze niż prlowscy emeryci dostaną emerytury Socjalizm doprowadził ten kraj do upadku Będzie jeszcze gorzej Dudę od Trzaskowskiego różnią tylko fryzura tobtacy sami socjaliści i darmozjady na utrzymaniu ludzi pracujących

totak
1 rok temu
Reply to  Roman

za kadencji Dudy zarobki minimalne wzrosły o 950zł przez 5 lat- do 2600 w 2020 r tj 95. za PO o 500zł przez 8 lat do w 1650 w 2015 r (fryzura ta sama powie c..p)

SNd
1 rok temu

Czaskowski to PO więc w TBG to obecna władza oraz BARONOWA z podmiejskiej dzielnicy, BIO Nauczyciel, Prezesina od budownictwa i Towarzysz L . Co oni zrobili dla miasta ? Kupa nieudaczników z ambicjami która tylko umie protestować z taczkami i rozwieszać znikające plakaty na płotach.

Jan
1 rok temu

Taka ta sonda jak w 1turze,tez sondowano wysoką wygraną rafalali.

Liko
1 rok temu

Sonda w N24 wielki kant na potrzeby obecnej władzy TBG i działaczy PO. Gdzie są wszystkie komentarze czemu są wycinane ? Czemu Czaskowski ma więcej głosów niż wyświetleń ?

Ela
1 rok temu

CZY PO DRUGIEJ STRONIE JEZIORA GDZIE SA NIEZAGOSPODAROWANE TERENY JEST W PLYTKO CZY GLEBOKO ???? MOZNA TAM NOGI ZAMOCZYC???

Kutombo
1 rok temu
Reply to  Ela

Tam po drugiej stronie w krzakach można bez problemu zamoczyć…

domino
1 rok temu
Reply to  Ela

nogi nie ale kija już tak

Luke
1 rok temu

Na pewno nie na tego, który ułaskawia pedofilów 🙂

afisz
1 rok temu
Reply to  Luke

znowu ćwok kłamie,oczernia, nie czyta ,nie wie – działanie Trzaskowskiego

Luke
1 rok temu
Reply to  afisz

akurat przeczytałem akta sprawy. sku**ysyństwo.

łoś
1 rok temu
Reply to  Luke

lecz sie

aka
1 rok temu

Jakoś, cieszę się wyjątkowo z wyznawców lepszego sortu, który tu pisze,dzięki temu poznajemy elektorat pis!Większość nie potrafi dobrze napisać paru słów a inni robią przedruki! miód na serce!

Odyseusz
1 rok temu

Gdzie rządzi PeŁo tam zaprzaństwo i POdwyżki !

Zbyszek
1 rok temu

Przez całe swoje rządy PO utrudniała dostęp do informacji publicznych a Tusk otrzymał nawet karę 10.000 zł grzywny przez Sąd Administracyjny w Warszawie za niewykonanie wyroku nakazującego udostępnić raport CBA z 2007 r.
Afera Sopocka – prezydent Sopotu (z PO) żądał łapówki w postaci dwóch mieszkań za załatwienie zgody na budowę.
Rząd Tuska przygotował projekt ustawy umożliwiający interwencję w Polsce służb obcych państw co oznacza że w razie buntu polskiego społeczeństwa władze mogłyby wezwać obce wojska.
W 2009 r. rząd PO zlikwidował 3000 etatów w Policji a w okresie 2008-2012 zlikwidowano 130 posterunków Policji (niektóre działające od 30 lat!)
Janusz Palikot po opuszczeniu PO ujawnił mechanizm działania tej partii polegający na umieszczaniu swoich ludzi gdzie tylko się da nawet bez wymaganego wykształcenia i doświadczenia. Polegało to na tym że człowiek PO zostawał szefem miejskiej spółki ale musiał wypłacić premię tym którzy załatwili mu tę robotę.
PO zabrała Polakom 150 mld oszczędności zgromadzonych w OFE aby spłacić część zadłużenia ZUS. Tusk stwierdził wtedy że „pieniądze wpłacane na OFE to nie są pieniądze obywateli”
Ośmioletnie rządy PO obfitowały w wiele afer i skandali nie tylko na szczeblu centralnym ale też lokalnym które były przemilczane.

Janusz
1 rok temu

Rządy Trzaskowskiego to będzie likwidacja wszystkiego co powoduje że obywatelom żyje się najlepiej od ponad 30 lat i zaciskanie pasa jak było za Tuska i PO i tzw.prywatyzacja. Nawet przyznał że Polakom jest za dobrze więc sprawa jest oczywista:dokręcanie śruby obywatelom.

Alf
1 rok temu

Czas tu jakby od czasów Galicji niestety dla wielu zatrzymał się w miejscu. Było i jest zacofanie i ciemnota. Co bystrzejsi uciekają stąd na zawsze.Inni tkwią w tym nie widząc jak dystans społeczny i ekonomiczny z resztą kraju coraz bardziej się oddala.Co dobrego dla naszego miasta zrobił PIS ? Tylko znowu tych głupot nie piszcie ,że jakby wieczny kandydat tu rządził do by coś zmienił. Wszyscy o nas zapomnieli . Od prawa do lewa. No może była szansa ale mleczarz to sp…dolił koncertowo.

dil
1 rok temu
Reply to  Alf

Teoria „oświeconego” komucha który nie zauważył że w czasach tego „mleczarza” krajem rządziło w jego SLD i PO a mimo tego jest szkoła wyższa jest stadion jest wiadukt , plac na rynku, powstało TBS i 8 bloków mieszalnych. a jak rządzą peowcy to są palmy i chwasty w zadrzewianych pasach zieleni i długi w kasie. To jedna sprawa druga to sami mieszkańcy zbieranina z całego kraju nigdy nie wybierze tej władzy co rządzi krajem tylko na odwrót .

Alf
1 rok temu
Reply to  dil

Trzeba mieć naprawdę tupet ,żeby bronić mleczarza. To miasto było jedną z trzech pierwszych stref ekonomicznych w kraju. Rząd dał szansę , zobaczcie jak dziś wyglądają dwie pozostałe strefy. Po prostu żal zmarnowanej szansy. O wyprzedaży majątku i zadłużeniu miasta nawet pisać mi się nie chce.

lid
1 rok temu
Reply to  Alf

Trzeba być naprawdę głupim żeby mówić; że miasto było spec. strefą ekonomiczną– To była niezależna instytucja ze swoim prezesem i żle, bardzo żle działała na tym terenie ale działalność rozszerzała nawet na Gdańsk i Wrocław i Radom a te rządy dawały zgodę na takie numery

Jan
1 rok temu
Reply to  dil

A gdzie przemysł,PGK,MKS i PEC.?

aas
1 rok temu

No tak, w Tarnobrzegu z kranów płynie już Trzaskowianka

łoś
1 rok temu
Reply to  aas

ala juz zdrorzała o prawie 20% jak za po,taki mamy klimat

Neltah
1 rok temu

Oczywiście że na Dudę . Na ćwoków z PO ,to nie ma co głosować,bo nie mają pojęcia o rządzeniu , co doskonale widać na przykładzie tego co się obecnie wyprawia w Tarnobrzegu, takie bajzlu już dawno tutaj nie było. A w Warszawie też nieciekawie, pełno afer ,przekrętów, niedoróbek , tylko że tam ktoś to sprawdza o rozlicza na bierząco, nie to co u nas

Borys
1 rok temu
Reply to  Neltah

Aaaa to tutaj napiszę :D. co się rozlicza? dostajesz socjala z PIS? zacznij liczyć uważnie… bo ja jadąc do sklepu zostawiam za te same zakupy drugie tyle kasy co płaciłem wcześniej…. Twoje 500plus idze z podatków ludzi pracujących. Jak moja babcia powiedziała ” w polsce nie ma kandydata na prezydenta który by dał Polsce wolność” . a ma kobita 87 lat. jesteśmy w niewoli tak jak niektórzy mówią ze byliśmy w latach 80-90- tych. Polska staje się krajem ludzi głupich. i to jest przykre…..

łoś
1 rok temu
Reply to  Borys

to głosuj na trzaskoskiego to bedą niemcy rządzić Polska i przez 5 lat zniszczą to co PIS ODBUDOWAŁ!JAK MOŻNA BYĆ TAK GŁUPIM?

Alf
1 rok temu
Reply to  Neltah

Żyjesz dziś z tych „ćwoków” jak ich nazywasz . To w dużych miastach tworzy się PKB. To duże miasta od lat płacą ogromne „janosikowe” z których też to miasto przecież korzysta. Natomiast te duże miasta nie chcą płacić coraz więcej , przy jednoczesnym zwiększaniu obciążeń finansowych państwa na samorządy.Sama Warszawa to ok. 35 % PKB. Tam są siedziby firm rozsianych niejednokrotnie po kraju.

hihihih
1 rok temu
Reply to  Alf

Najwieszy udział PKB ma „sok z buraka” Na posiedzeniu klubu parlamentarnego partii Ewa Kopacz powiedziała, że zatrudniono 50 hejterów, którzy będą krytykować PiS. Docelowo grupa ta ma zostać zwiększona do około 100 osób Efekt był komiczny, gdyż Sieć zalała fala identycznych wypowiedzi, co od razu wyłapali internauci ośmieszając działania partii.

Janusz
1 rok temu

Jak Trzaskowski na oczach całej Polski stwierdził że „4 lata temu nie był posłem” a potem mu udowodnili że jednak był posłem to o czym tu mówić ? Czy taki gość co kłamie w żywe oczy może być wiarygodny ?

łoś
1 rok temu
Reply to  Janusz

KŁAMCA,KŁAMCA,KŁAMCA

Alf
1 rok temu

No to wygląda na to ,że wczoraj Pan NUDA poległ na szczepionkach.

Neltah
1 rok temu

Po wynikach widać że próba internetowa nie jest reprezentatywna. Do takiego doszliśmy wniosku

Jan
1 rok temu

Tylko na pana Andrzeja Dudę. Z całą rodziną w sumie 7 głosów od nas.

Tom
1 rok temu

Oto panstwo PiS – skur…synstwo w czystej postaci. Ludzie idzcie na wybory i wywalcie Dude na zbity pysk!!! https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3132028596895783&id=450218891743447

wim
1 rok temu

To jest miasto pisiorskie i tyle w temacie.Ludzie nie wykształceni i patologia głosuje na pis

OJ,OJ
1 rok temu
Reply to  wim

lecz sie człowieku,bo jak wygra po to beda strzelac do ciebie na ulicach w czasie kryzysu tak jak do górników pare lat temu jak rzadził tusk

Alf
1 rok temu
Reply to  OJ,OJ

Plicja broniła się przed szturmującymi górnikami i kibolami, którzy atakowali policję broniącą wejścia do centrali górniczego holdingu. W ruch poszły kamienie , śruby i bryły lodu. Policja odpowiedziała GUMOWYMI kulami. Pare siniaków nikogo jeszcze nie zabiło .

OJ,OJ
1 rok temu

a trzaskoski marionetką niemiec,wiec na kogo zagłosujesz na niemca osle?

Alf
1 rok temu
Reply to  OJ,OJ

I tak zagłosujesz na marionetkę. Jak nie Niemiec jak twierdzisz to Ameryki.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
69
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content