LIVE: Briefing prasowy prezydenta Tarnobrzega Dariusza Bożka. Zapraszamy na transmisję (zdjęcia oraz video)

Portal NadWisłą24.pl zaprasza na transmisję briefingu prasowego prezydenta Tarnobrzega Dariusza Bożka, który odbędzie się w poniedziałek 6 lipca br., początek godz.13.

foto&video: Piotr Morawski

LIVE:

Subskrybuj
Powiadom o
49 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
orzeł
1 rok temu

oho, pewno o nasadzeniach. A będzie można zadawać pytania?

mieszkanka sikorskiego
1 rok temu
Reply to  orzeł

Albo o komarach że są i gryzą ale jest w planach ich wytępienie.

łoś
1 rok temu

albo że woda zdrożała kilkanascie %,ups to miało być tajne

mieszkanka sikorskiego
1 rok temu
Reply to  łoś

W tym mieście nic sie nie ukryje.

Rafał
1 rok temu

Znowu będzie się tłumaczył głupio

piter
1 rok temu
Reply to  Rafał

jak ma sie głupio tłumaczyc to mam kilka pytań wracam z pare lat wstecz czemu nie jest remontowany pkp jak było obiecywane a po drugiej stronie miał byc pks a juz nie wspomne jak tam to wyglada bo dotyczy sie wszystkich pretensji

Mar
1 rok temu

O czym by nie było dla mnie sprawa jest jasna. Mój challenge przepadł, przejazdu rowerowego na ul. Sikorskiego na wysokości ul. Dekutowskiego nie ma do tej pory. Czyli będą działać po swojemu: według swojego planu, swoimi metodami, w swoim tempie. Jak to się sprawdza każdy może sam ocenić. Co będzie na koniec kadencji – zobaczymy.

mieszkanka sikorskiego
1 rok temu
Reply to  Mar

Masz ławeczki i kwiatki na placu Górnika to nie narzekaj bo rowerem nie musisz jeździć.

Wiesław
1 rok temu

Metro nie było w tym obszernym programie?

mieszkanka sikorskiego
1 rok temu
Reply to  Wiesław

Metro to mi sie kojarzy z taką knajpą co była kilkanaście lat temu na mieście i często w niej bywałam.

GOŚĆ
1 rok temu

MOŻE W KOŃCU OGŁOSI REZYGNACJĘ Z ZAJMOWANEGO STANOWISKA?!
Bo na pewno nie ogłosi że pozyskał pieniądze z UE na budowę senatorium leczącego wodami siarkowymi lub budowę amfiteatru ze wsparciem UE i wspólnie z Polskim Radiem na półwyspie Jeziora Tarnobrzeskiego. Pieniądze oczywiście załatwią europosłowie PLATFORMY OBYWATELSKIEJ dla swojego jedynego przyczółka na Podkarpaciu.

Neltah
1 rok temu
Reply to  GOŚĆ

będzie pier…ił o kwiatkach ,roślinkach , duperelkach, a te ważne tematy cicho sza, no ale gdzie są media ?No chyba pora się zająć problemem nr. 1 czyli turystyką, co się dzieje teraz z Mariną i co z ludźmi którzy chcą wypocząć? działa,ale nie działa, gdzie są pieniądze na ratowników, bo ludzie są ,nie zniknęli, to jest fakt ,a rozpędzanie turystów do reszty zniszczy opinię temu miejscu i inwestorom

piter
1 rok temu
Reply to  GOŚĆ

narazie wody siarczkowe sa przełozone jak inne inwestycie brak gotowki?

Wiesław
1 rok temu

Może tym razem na hejt się nie będzie skarżył? Łubu dubu, łubu dubu niech nam żyje…

Neltah
1 rok temu

Kto jeszcze ogląda tego typa i jego konferencji? Przecież dokoła jest kompletny bu.del. Jezioro zamknięte(w teorii), Marina otwarta(w teorii) ,nasyłają straż na spokojnych ludzi na plaży bo chcą się zrelaksować bo podobno na plaży mają teren budowy ale nieoznakowany i nieogrodzony w żaden sposób w środku sezonu ,a tak naprawdę szkoda im kasy na opłacenie kilku ratowników ,wysyłają ludzi na Marinę ,bo tam mają swoich ratowników ,chociaż ta też niby na placu budowy,ale chyba jednak nie na placu, jeździć na budowę nie mają po czym bo zerwali alfalt. Kto tam rządzi w tym ratuszu, poważni ludzie czy jakieś dzieciaki objęły stery ,a reszta to marionetki?
Meble porozrzucane po całym mieście, nikt tego nie segreguje, nie odbiera, nie wywozi nie rozdaje tam gdzie trzeba, leży, gnije, młodzież rozbija,
Błagam, redakcjo nadwisla24, zajmijcie się tym, bo ręce opadają, co te wariaty wyprawiają!!!

Borys
1 rok temu
Reply to  Neltah

Takiego prezydenta to ze świeczką szukać…. posadził chwasty przy ulicy, zamknał zalew bo tego jeziorem z punktu widzenia geograficznego nie można nazwać, wytr€ł komary nad zalewem… masakra jakaś… dyrektor szkoły 😛 śmiech na sali 😛 a na sam koniec śmieci… bez zbędnęgo komentarza…. szykuje ktoś taczki?

Kutombo
1 rok temu
Reply to  Neltah

Ten kto wymyślił postawienie kontenerów na śmieci luzem,bez żadnych wiat,powinien wisieć za jądra na środku czerwonego placu.Pokrywy od tych kontenerów pourywane przez wiatr,ptaki z tych kontenerów roznoszą śmieci po całych osiedlach.Biedne panie sprzątaczki co rano muszą to ogarniać,a po weekendzie to już jest masakra-jak w slamsach.Burdel jest na całego w mieście-taka jest niestety prawda.

KaiserSose
1 rok temu
Reply to  Kutombo

… Bogole z chałup bezkarnie podrzucają swoje śmieci bo w odróżnieniu od tych z blokowisk przecież ich nie stać na stalowowolski wyzysk

piter
1 rok temu
Reply to  Neltah

juz pisałemo tym do nk24 ale efektow nie ma a dzikich smietnisk coraz wiecej powstaje?

gość
1 rok temu

A może dla naszego pięknego miasta prezydent zrobi miejską tężnię solankową jak pozyska pieniążki z UE. Byłaby to fajna sprawa tylko aby zrobiona z pompą a nie po kosztach jak remontowanie dróg, budowa parkingów, sadzenie jakiś roślinek i tępienie komarków itp, itd….

Zainterowany
1 rok temu
Reply to  gość

Na wszystkim oszczędzają tylko nie na wynagrodzeniach dla swoich członków rad nadzorczych i na etatach w urzędzie miasta i umowach o obsługę prawną i w umowach na promocję miasta.
Dlaczego radni o to nie pytają

piter
1 rok temu
Reply to  Zainterowany

tak ale efekty ich prac sa powolne jak by im nie zalezało na dobrej opinii?

Janek
1 rok temu

Burmistrz co chwilę jakieś konferencje prasowe zwołuje i g… z tego jest.

Darius,
1 rok temu
Reply to  Janek

Nudzi się Musi się czasami rozerwać i pokazać mieszkancom

Fama
1 rok temu

Redakcja powinna zadać pytanie Czy to prawda że wykonawca zabrał sprzęt i odstąpil od realizacji inwestycji nad jeziorem
PILNE

Neltah
1 rok temu
Reply to  Fama

Nie wygląda jakby odstąpił od realizacji,bo w ciągu 3 tygodni zauważyłem postęp, zerwany asfalt ułożony na stosach i niemal wykończone od zewnątrz budynki gospodarcze(w pobliżu siłowni). Czyli budują, ale warto sprawdzić czy coś robią na tygodniu od godzin rannych ,porobić zdjęcia

Gość
1 rok temu

Ale się nagadał! Moim zdaniem szczyt chamstwa, głupoty i sklerozy! Ilu jeszcze trzeba pozamykać włodarzy i radnych miasta żeby nie pchali się tam ludzie nie mający pojęcia o zarządzaniu miastem ? Jeszcze jedno.Proszę wysilić swoje szare komórki i przypomnieć sobie co pan robił kilka lat temu? Czy nie był pan czasem radnym a potem przewodniczącym RM? Czyli i pan zatwierdził te durnowate projekty a teraz udaje g…. Ale co się dziwić. Czy nie robi tak całe platformiarskie środowisko na czele z kandydatem na najwyższe stanowisko w naszym kraju? 🙁

piter
1 rok temu
Reply to  Gość

co pamietam nauczyciele lubia kwiatki na parapecie w swoje pracy i nadal widze ze to jest popularne?

Mieszkaniec
1 rok temu
Reply to  Gość

Ważne że jest seria zdjęć z briefingu zapracowanego prezydenta. Ale mam przynajmniej czyste sumienie że na niego nie głosowałem choć jego program wyborczy wyglądał POważnie i obiecująco.

Roman
1 rok temu

Jak to dobrze że miastem rządzi prawdziwy mąż stanu

Constans
1 rok temu

Jednak to prawda, że sukces ma wielu ojców, a klęska jest sierotą. Jeszcze kilka miesięcy temu było zachwalanie nasadzeń, a teraz ten projekt to spadek po poprzednikach, niepozbawiony wad.

Tarnobrzeżanin
1 rok temu

Co za bezczelny typ! Panie Bożek, jeśli to wina poprzednika to dlaczego miasto go jeszcze nie pozwało do sądu za źle przygotowany projekt? Może dlatego, że projektu nie przygotowywał prezydent, a urzędnicy, którzy się nie zmienili wraz z nową kadencją? Takie tłumaczenia to obrażają inteligentnych ludzi, jeszcze w dodatku głupie uśmieszki przy każdej odpowiedzi. Obecnie nikogo nie obchodzi poprzednia prezydentura, teraz to Pan jesteś prezydentem i masz Pan rozwiązywać aktualne problemy miasta. Jak urzędnik spartoli jakąś sprawę to ma ponosić konsekwencje, jak nie masz Pan firmy, która tanio wykona usługę, to sam Pan maszeruj z ekipą Urzędu miasta plewić chwasty, albo oddaj połowę pensji w każdym miesiącu, to znajdą się mieszkańcy, którzy zadbają o wygląd roślinności. Nie płacimy Ci za to, żebyś sobie robił jaja przed kamerą i filozofował! Przegiąłeś dzisiaj z tą butą i arogancją!

Tarnobrzeżanin II
1 rok temu

Nie moge znieśc tej narracji prezydenta. Jeżęli to taka wina poprzedników to dlaczego w budżęcie nie przewieidzial kasy na plewienie. Obudzili się w czerwcu 2020 jak mieszkańcy protestują i jak okazało się że to naprawdę głupota sadzić w pasie drogowym to wtedy ogłasza przetarg na plewienie. Gdzie są prawnicy tego urzędu .Przecież nawet to źle przygotowany przetrag mógł byc naprawiony na etapie sadzenia. Kupić kwiatki i sadzić tam gdzie bedą ładnie kwitnąc i nie przeszkadzać kierowcom. O ile wiem za zmianę posadzenia krzewu nie zwraca sie dotacji. Ewidentnie niewłaściwe i nie merytoryczne tłumaczenie. Nalezy dodać że na etapie powszechnej krytyki. Dlaczego prezydent brnie dalej zamiast uderzyć się w piersi i wyciągnąc wnioski. Z czyich pieniędzy bedziemy płacić każdego roku za plewienie. Urzędnicy merytoryczni nie wiedzą ,że to trzeba plewić i w pracach nad budżetem na 2020 słowem o takich wydatkach. To kto zawalił ?. Prezydenci , urzędnicy a moze chwasty bo za szybko urosły. ? Same kwiatki nie zawaliły tylko urzednik który zapomniał w pracach budżetowych przygotować wydatek do budżetu. Ciekawe z jakiego konta poszły teraz pieniądze na plewienie. Już brak słów. Takie są skutki otaczania się niewłaściwymi ludźmi. Żadnych wniosków po aferze z poprzednim prezydentem. Teraz to ze szpitala… Czytaj więcej »

piter
1 rok temu

jak asa co rok sadziła kwiatki na rondach taki ich nie widać nie wiem ile jest firm co kosi trawe w tbg-u i okolicach bo narazie zadnej nie widze na ulicach miasta a jak trawa rosnie tak rosnie a potem odp ze nie bedzie odkomarzania bo deszcz pada a od czego trawa rosnie i gdzie komary maja swoje domy?

piter
1 rok temu

jak dobrze sie orientuje kazda firma daje na swoja prace jakoś gwarancie ale ile lat to jest tego nikt nie wie oprocz mu bo oni maja u siebie papiery jest nasatepne pytanie?

Roman
1 rok temu

Dno ta platforma

Alf
1 rok temu

Jak staram się bronić Pana Bożka ,to w tym wypadku Pana tłumaczenie na temat nasadzeń jest niestety słabe. Za ten przetarg odpowiadali byli konkretni urzędnicy. O ile pracują jeszcze w urzędzie powinni ponieść konsekwencje i zostać w jakiś sposób ukarani za ten bubel. Będzie to przestrogą dla innych w przyszłość. Zwalenie wszystkiego na poprzednika jak dla mnie jest niestety tanią wymówką.Brak najlepiej geowłókniny i opiekowania się nasadzeniami przez dwa lata jest karygodny. Jak zrobi się cieplej i przestanie padać deszcz to wszystko poschnie. Wtedy też winni będą poprzednicy?

Małgorzata
1 rok temu

Koleś „odjechał” myśli, że chwasty wyskubią za tanie pieniądze. Znowu niemoc, znowu brak pomysłów, znowu to nie ja to oni.

piter
1 rok temu
Reply to  Małgorzata

jest przemeczony swoja praca barki juz go bola bo za duzo roboty ma po pozostałych prezydentach?

cały bożek
1 rok temu

1) Konkurs,nie gra 5.10, 15 tys.- to jest działalność prezydenta Tarnobrzega -ma wizję skrzywioną ale ma ma kasę 2)”Dziś” na moje barki spadło to co widać ten projekt nie jest mój ja go musiałem wcielić w życie po poprzednikach i dzisiaj chętnie skorzystam z ich propozycji i usług przy realizacji a 500 tys za pielęgnację nie damy 3) ) Reporter: nikt nie pomyślał o pielęgnacji przy realizacji ? to pytanie do moich poprzedników— to już odpowiada mieszkaniec Krosna .kogo wyście wybrali , kto to jest ten bezczelny głupiec który nie wie po co został wybrany prezydentem nie wie nawet co taki prezydent ma robić!!!!!!!

piter
1 rok temu
Reply to  cały bożek

tak jak wypowiedzi dudy 300+ potem 500+ a na koncu 700000000 na mieszkanie dla młodych?

Neltah
1 rok temu

Zwróćcie uwagę na tło ,te zazieleniałe schody do ratusza, zupełnie jak w tych ruinach w parku dzikowskim. Ale co tam, nie oceniajmy po okładce…

Roman
1 rok temu

Hahaha a będzie jeszcze śmieszniej i drożej

Mieszkaniec
1 rok temu

Palmy Mastalerza od kilku lat przynajmniej stoją a roślinki Bożka już szlag trafił. Lepiej było postawić palmę na każdym rondzie przynajmniej by ładnie wyglądały.

Neltah
1 rok temu
Reply to  Mieszkaniec

ani palm ,ani roślinek tam nie powinno być, wisłostrada powinna mieć podwójną ciągłą na środku tak jak krajowa 9-tka by zwiększyć przepustowość ruchu

Apoloniusz
1 rok temu
Reply to  Neltah

Przede wszystkim to powinna być oświetlona ale widocznie dla każdego prezydenta który rządził miastem to był zbyt ciężki temat do ogarnięcia.

Tom
1 rok temu
Reply to  Mieszkaniec

Palm Mastalerz posadził 5, dla mnie super pomysł ale za Kiełba 2 „uschły” po zderzeniach z autami i Kiełb byc może ze swojej nienawiści do Mastalerza nie zamierzał ich naprawiać. Obecnie stoją tylko 3 palmy 🙁

hejter
1 rok temu

Gdy prezydent Bożek oszpecił miasto po raz pierwszy rozwijając okropne plandeki wzdłuż nasadzeń, mające je ochronić zimą – mówił, że zieleń jest wizytówka miasta, wtyedy wiedział, że sól drogowa może je zniszczyć i wydał 40 tys zł. Dziś chamsko mówi, że to nie jego projekt. A który projekt w mieście jest jego? Ulice i chodnik tez przecież nie jego więc dlaczego płaci za ich utrzymanie? Chamstwo i niekompetentność w oczy biją a on, że to nie ja to oni. K…a jak tak można. W czerwcu ogłaszać przetarg na prace od czerwca!!!! Chwasty mają po 1,5 metra, te chwasty mogą zadusić nasadzenia podobnie jak sól drogowa. Może niech magistrat ogłosi pospolite ruszenie i działkowcy z motyczkami pomogą?

Alf
1 rok temu
Reply to  hejter

Myślę ,że to mógłby być dobry pomysł pod warunkiem ,że pojawi się z 50 osób. Pora też ma znaczenie , bo jak przestanie padać i zrobi się sucho , to chwasty zamiast wyrywać się z korzeniami będą się łamać i odrastać. Był kiedyś taki program ,że skazani mogli odpracować kary pieniężne . Jak to jeszcze działa to może do Sądu uderzyć.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
49
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content