5-10-15. Tarnobrzeg rusza z akcją profrekwencyjną przed II turą wyborów

Magistrat wypłaci 15 tys. zł osiedlu, na którym zostanie zanotowana najwyższa frekwencja w II turze wyborów – poinformował podczas dzisiejszej konferencji prasowej prezydent Dariusz Bożek. Osiedle które zajmie drugie miejsce otrzyma 10 tys.zł, trzecie zaś – 5 tys.zł.

– Będzie to gra o frekwencję. Osiedla z najlepszymi wynikami, jeśli chodzi o frekwencję, otrzymają promesy. Pierwsze miejsce premiowane będzie promesą w wysokości 15 tysięcy złotych, drugie otrzyma 10 tysięcy, a trzecie 5 tysięcy złotych na realizacje małych, osiedlowych projektów – mówi prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek.

– Myślę, ze pomysł jest godny uwagi, a zrodził się na ubiegłotygodniowym spotkaniu z przewodniczącymi osiedli. Chciałbym, by mieszkańcy miasta skorzystali z prawa wyborczego, by w najbliższą niedzielę licznie wzięli udział w wyborach prezydenckich – dodał.

Szczegóły w materiale video. Zapraszamy

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
30 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bozo
1 rok temu

Bożek. Gdzie galeria, gdzie obwodnica? Nie mydl oczy ludziom. Jak narazie to chwasty tylko zrobiłeś. A i jeszcze jedno. Nie mów że na ciebie jest tylko hejt. Na mnie jak by ludzie narzekali to bym to zrozumiał w przeciwieństwie do ciebie i się podał do dymisji. Tyle w temacie. Przemyśl to sobie

hrap
1 rok temu
Reply to  Bozo

Może będzie za jakieś 5-10-15 lat.

piter
1 rok temu
Reply to  hrap

tak tego nie zobaczymy na własne oczy?

Neltah
1 rok temu
Reply to  Bozo

lepiej go zapytaj gdzie most, bo galerii nie zbudują w mieście odciętym od świata

Daro
1 rok temu
Reply to  Bozo

Spokojnie. Na razie są plany a potem będzie briefing albo konferencja.

Roman
1 rok temu

Jak to wypłaci? Nie rozumie Czekajcie najpierw zabierze a później cząstek odda

Janusz
1 rok temu
Reply to  Roman

No chyba ze swojej wypłaty prezydenta bo chyba nie z naszych podatków.

gość
1 rok temu

zaraz, zaraz podobno miasto kasy nie ma na remonty a teraz rozdaje??? Jakaś przedwyborcza nagonka. Ku czemu to ma zmierzać??? Kiedy Bożek kończy swoją kadencję bo pomysły absurdu sięgają zenitu

NANANA
1 rok temu
Reply to  gość

już jest kasa ,woda zdrorzała kilkanaście%,jeszcze na premie i podwyżki dla urzedników zostanie

piter
1 rok temu
Reply to  gość

bo myślał ze trafi takich co mozna przekupic i ktoregos kandydata maja wybranego i ze bedzie lepiej sie działo w tbg-u a prawda jest inna i się zawiedzie?

Zosia
1 rok temu

Ludzie gdzie sen, gdzie logika w Ocicach ilu jest wyborców 200 – 300 to pewnie wszyscy przyjdą, w Miechocinie podobnie, no to mamy już drugie miejsce jak to się ma do prztwisla czy Serbinowa tam wyborców jest tysiące i to dosłownie jak zawsze pomysł z d*py a Komary jak gryzły tak gryza

Dformat
1 rok temu

Co z drogami w Tarnobrzegu bo czekają na usunięcie dziur i łat. Samo się nie naprawi. Wpierw to co pilne później zabawa mająca podtekst!!!!!

piter
1 rok temu
Reply to  Dformat

najpierw napisz w którym miejscu one są a może ktoś się ktoś się wybierze i je zobaczy?

Darius,
1 rok temu
Reply to  piter

Gdzie są???? Przyjedź się rowerem ulica przed szpitalem lata na łacie Główna ulica Sikorskiego lata i koleiny
ulica ŁOKIETKA dziury i płyty
ul koło dworca PKP lata na lacie
i wiele innych
Zapraszam na wycieczkę rowerową po TBG !!!!!

Mar
1 rok temu
Reply to  Darius,

Otóż to. Jak się jeździ samochodem, to części defektów nawierzchni nawet się nie czuje i dopiero jadąc rowerem można przekonać się o nich na własnej skórze, a właściwie tyłku i nadgarstkach. No ale spotkałem się już z opinią, że rowerzysta to taki pieszy „na kółkach”, podobnie jak ktoś korzystający z hulajnogi, który jakby co może przestać jechać i zacząć iść. Tylko jeżeli tak, to dlaczego jazda rowerem po chodniku jest zabroniona?

Mieszkaniec
1 rok temu
Reply to  Darius,

Koło dworca PKP to już chyba całkowicie zapomniany teren a ostatni remont był tam chyba w 1925.

Kako
1 rok temu

Wow, jestem pod wrażeniem. Jak Ty żeś mi Dariuszu z Krosna zaimponował.

wayne
1 rok temu

klasyczna ustawka pod konkretne osoby

Maryjan
1 rok temu

Panie Prezydencie,
Gdzie strefa? Gdzie firmy? Gdzie praca? Czy Pana Prezydencki wzrok nie sięga do Mielca,Stalowej

NANANA
1 rok temu
Reply to  Maryjan

głosuj na po i zazdrość innym

piter
1 rok temu
Reply to  Maryjan

jeszcze chwila to nie bedzie szans bo bedzie musiał ogłosic upadłosc miasta a w stw nie ma takiej rewelki jak sie wydaje a mielec sie narazie najlepiej broni a jak to dalej bedzie?

Roman
1 rok temu

Poziom mniej niż zero

Gość
1 rok temu

Jak to będzie liczone? Na sztuki czy procentowo ? Jeśli na sztuki to wszystko jasne jak słoneczko. Małe osiedla nie mają szans a w dużych czyli w centrum chodzi o to aby pozostałości z UB i ORMO wsparły Trzaskowskiego. Bo po pierwszej turze mocodawcom Bożka nie spodobało się że w Tarnobrzegu wygrał pan Duda.

Rafał
1 rok temu

Hehehehe … „drodzy Państwo” to nie jaaaa, o co wam chodzi … no „miszcz „ten nasz prezydent

Mar
1 rok temu

Czyli jak jakiś projekt został zapoczątkowany przed obecną kadencją, to w razie problemów z jego realizacją może być tłumaczenie na zasadzie „nie mój projekt”. W takim razie czy są realizowane jakieś projekty zapoczątkowane w obecnej kadencji, a jeżeli tak, to jakie? Bo projekty inwestycji nad Jeziorem czy przebudowy ulicy Mickiewicza chyba też zostały zapoczątkowane w poprzedniej kadencji.

A tak ogólnie to dla mnie sprawa jasna: przejazdu rowerowego nie dało się wyznaczyć przez miesiąc czasu, więc co dopiero z możliwie szybkim załatwieniem poważniejszych spraw w mieście.

Odyseusz
1 rok temu

PO przegrało I turę wyborów, dlatego pan Bożek POstanowił zmobilizować obwodowe posiłki ORMO, ZOMO, SB-eków i ich rodzin do odwrócenie trendu w mieście . Szkoda że za nasze publiczne pieniądze. Lepiej pan weź się do uczciwej pracy i miej odwagę powiedzieć ludziom prosto w oczy – ześ pan z krwi i kości PeŁowiec !

ochotnik
1 rok temu

P.Bożek daje racjonalny pomysł o jaki apelowałeś wczoraj .te 30 tys które chcesz wyrzucić w błoto to daj mi za wyplewienie*, wykoszenie* tych chwastów z nasadzonych drzew i krzewów za ponad 6 mln.

Neltah
1 rok temu
Reply to  ochotnik

mam gdzieś chwasty ,krzewy. Zacznijcie remontować orliki i place zabaw bo są w coraz gorszym stanie. Przykładów mnóstwo, chyba czas porobić zdjęcia i przesłać do redakcji

Roman
1 rok temu

Szolmen z po

AND
1 rok temu

Panie Prezydencie to Pan wygrał wybory to Pan miał pomysł na miasto i to Pan przyjął miasto z całym inwentarzem i już w czasie wyborów wiedział Pan o projektach przecież te projekty pisali urzędnicy miasta i trzeba ich zapytać jak pisali. Mieszkańcy oczekują działań a nie pytań i zasłanianie się innymi (radnymi, byłymi włodarzami, wzywanie) trzeba mieć odwagę i podjąć decyzję zmienić doradców albo dać sobie spokój ……… mieszkańcy oczekują coś na plus a nie wieczne problemy i jeszcze nasyłanie straży na ludzi z dziećmi nad jeziorem w niedzielę w końcu dojdzie do społecznego buntu, a tak na marginesie jeżeli w tym roku miasto odpuści chwasty i piasek nad jeziorem to za rok a może dwa jak firma sobie zrealizuje projekt zgodnie z umową powie Pan że nie ma pieniędzy na porządki…….

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
30
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content