Wyniki sondażowe: Andrzej Duda 50,4%, Rafał Trzaskowski 49,6%

Opublikowano sondaż exit poll od IPSOS. Na ten moment sondaż Ipsos wskazuje, że Andrzej Duda ma 50,4 procent, Rafał Trzaskowski 49,6 procent.

Jak podaje stacja TVN24.pl cyt: „Na podstawie badania ExitPoll nie da się wskazać zwycięzcy wyborów (…) Dokładność badanie to plus minus 2 punkty procentowe dla każdego kandydata. W tej chwili różnica między kandydatami wynosi jedynie 0,8 punktu procentowego. Czekamy na dokładniejsze badanie Ipsos, tzw. late poll„.

Według sondażu frekwencja wyniosła 68,9%.

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jan
1 rok temu

Baleronowa,pomimo oplakatowania rafalkiem całego miasta nie udało ogłupić się mieszkańców.

piter
1 rok temu
Reply to  Jan

czy wygra jeden czy drugi to mi nie robi roznicy bo teraz to mnie zastanawia co zrobia aby ludzie nie uciekali z polski pracowali w niej i za konkrety a to sie tak szybko nie zapowiada bo polscy pracodawcy to sa kretecze i oszusci?

smile
1 rok temu

Jeżeli ten wynik się nie zmieni…oznacza to, że Polacy nie dali się oszukać…

Alf
1 rok temu

Kolejne 5 lat notariusza i dyktatury prezesa

TYLKO PIS
1 rok temu
Reply to  Alf

wolal bys 5 lat pedalstwa,obłudy i kłamstwa pod dyktando niemiec?po co wam trzaskoski prezydent jak w berlinie jest?NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA!NIECH ZYJE ANDRZEJ DUDA !Psy szczekajA KARAWANA JEDZIE DALEJ.BUHAHAHAHAAAAAAAAHAHAHAAHAHAHAAHAHA

Panczo
1 rok temu
Reply to  TYLKO PIS

Kolego „tylko pis” sam tu naszczekałeś.
Nie wiem skąd ten strach przed lgbt. Przecież nagle ludzie nie zmienią się w homo… Oni już są. Chcą tylko szacunku. Niech żyje WOLNA Polska.

Alf
1 rok temu
Reply to  TYLKO PIS

Myślisz ,że dyktat Ameryki jest lepszy? Zapewniam ,że dużo droższy. Gaz i broń kosztują prawie dwa razy tyle co inni płacą. To wysoka cena za złudne poczucie bezpieczeństwa. Złudne , bo Ameryka przehandluje nas przy pierwszej dobrej ofercie. Ale my wykonując polecenia zza oceanu stawiamy się wszystkim w Unii i rozwalamy ją od środka. Silna Unia stanowi zagrożenie dla Ameryki.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content