LIVE: Wisła Sandomierz – Stal Gorzyce. Zapraszamy na transmisję Wielkiego Meczu Towarzyskiego!

Portal NadWisłą24.pl zaprasza na bezpłatną transmisję Wielkiego Meczu Towarzyskiego pomiędzy Wisłą Sandomierz a Stalą Gorzyce. Spotkanie rozegrane zostanie w środę 22 lipca br., w Sandomierzu, początek godz.18.

Mecz jest wspólną inicjatywą zarządów obu klubów. Celem organizacji takiego spotkania jest przede wszystkim podreperowanie budżetu, zarówno Wisły Sandomierz jak i Stali Gorzyce. W tym celu za pośrednictwem platformy „zrzutka.pl” kibice wpłacali pieniądze, przy czym Klub, który sprzedał więcej biletów czyt. zebrał więcej pieniędzy, został organizatorem meczu towarzyskiego.
Tę rywalizację wygrali kibice Wisły, którzy wpłacili 22 406 zł. Z kolei kibice Stali zasilili konto klubowe kwotą 18 138 zł.

LIVE

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Z TBG do FKS
7 miesięcy temu

A czego nie napiszecie nic o historycznym awansie Stali Mielec do Ekstraklasy. Przecież to jedyny klub na podkarpaciu który grał w 1 lidze i już awansował wyżej. Ja jeżdżę na każdy mecz do Mielca a pochodzę z TBG, a takich osób jest dużo więcej. Czyżby aż tak bolało? Normalni kibice nie pamiętają już podziałów między tymi zwaśnionymi klubami z okresu dzikich czasów, a na wariatów którzy nawet nie potrafią wymienić nazwisk obecnej siarki nie ma co zwracać uwagi. Nadchodzi ostatni mecz przed bezpośrednim awansem. No ale wy może coś napiszecie, jak pół Tarnobrzega pojedzie na mecz z Legią już wkrótce…

STH
7 miesięcy temu
Reply to  Z TBG do FKS

Dlatego nie pisza o twoim mielcu baranie,po portal nazywa sie „NadWisla24”,a czy mielec leży nad Wisłą??? Odpowiedz sobie sam na to pytanie.

orzeł
7 miesięcy temu
Reply to  Z TBG do FKS

synu wiatru i kurzu, kolega już ci odpowiedział dlaczego, widać, że z geografii nie zadałeś lub zadałeś warunkowo. A Siarka się pisze z wielkiej litery, no ale z polskiego też pewnie warunkowo. Wynajmuj już autokary z Tarnobrzega do widelców, zrobisz dobry biznes 🙂 Po drugie to nie jedyny klub z Podkarpacia, który grał w 1 lidze

150uq
7 miesięcy temu

ŚSK

siema
7 miesięcy temu

lecimy STAL

Dylement
7 miesięcy temu

łuuuuuchuchu co to za gozycok

Stal
7 miesięcy temu

Dobrze mówisz!

Stal
7 miesięcy temu

Łatwo z nimi ! Stal do boju ! ❤️

Tylko Wisła
7 miesięcy temu

ŚGK

JoKeR
7 miesięcy temu

Więcej reklam nawalcie jeszcze na tą stronę

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x