Prezydent Bożek: „Chciałbym żeby Warszawa i Kraków wyglądały tak jak nasadzenia w Tarnobrzegu” (zdjęcia oraz video HD)

– Chciałbym żeby Warszawa i Kraków wyglądały tak jak nasadzenia w Tarnobrzegu – powiedział podczas czwartkowej konferencji prasowej prezydent Dariusz Bożek, odpowiadając na nasze pytanie o to, kiedy „straszące” nasadzenia wzdłuż ulic Wisłostrada i Sikorskiego zostaną wypielęgnowane. – Liczę na to, że jesień będzie już na tyle przyjazna, że prace zostaną skończone i będzie można pokazać piękno nasadzeń – dodał włodarz Tarnobrzega, proponując jednocześnie, że: cyt: „każdy kto ma motyczkę może przyjść i spróbować. Ja nie mówię, żeby plewił, można pójść i spróbować, wtedy się zobaczy jaka to jest harówa”.

WYPOWIEDŹ PREZYDENTA DARIUSZA BOŻKA W CAŁOŚCI:

„Nie straszą nasadzenia, jeżeli już tak się wyrażamy, akurat wczoraj kilka osób z urzędu było w Warszawie, kilka dni temu w Krakowie, chciałbym żeby Warszawa i Kraków wyglądały tak jak nasadzenia w Tarnobrzegu, natomiast wracając do firmy, już w sierpniu powinny rozpocząć się prace, będą trwały przez wrzesień, najprawdopodobniej przez dwa miesiące. My zbieramy drodzy Państwo owoce cudze, tak jak już kiedyś wspominałem, projekt był tak przygotowany jak był przygotowany a my w tej chwili musimy pracować, żeby za stosunkowo niewielkie pieniądze odchwaścić i pielęgnować nasadzenia.

Liczę na to, że jesień będzie już na tyle przyjazna, że prace zostaną skończone i będzie można pokazać piękno nasadzeń, a faktycznie myślimy o tym, w jaki sposób RDM udało by się zaangażować w utrzymanie tej zieleni na przyszłość, bo jest to proszę Państwa kawał roboty, ktoś kto nigdy w życiu nie miał motyczki w rękach lub innego sprzętu ogrodowego, to ten nie wie, co to znaczy wejść w takie chaszcze po pierwsze, a po drugie na ulicę. To jest ulica drodzy Państwo, to jest bezpieczeństwo ludzi.

Ja już nawet słyszałem pomysł nie powiem czyj, że można przecież ze szkoły, macie taką szkołę, która kiedyś była rolniczą, można młodzież przecież wysłać. Drodzy Państwo, gratuluję światłego pomysłu wysyłania młodzieży do nasadzeń, na drogi. Naprawdę, wierzcie mi Państwo, chyba nie do końca zdajemy sobie sprawę, co to jest za robota. Ale mówię, seniorzy mieli nawet pomysł żeby tutaj się jakoś zaangażować, mówię akuratnie o trochę innym miejscu, każdy kto ma motyczkę może przyjść i spróbować. Ja nie mówię, żeby plewił, można pójść i spróbować, wtedy się zobaczy jaka to jest harówa, i że tego nie da się zrobić w ciągu dwóch dni, bo niektórzy też mówią, przecież macie grupy interwencyjne, puścicie tutaj na tydzień, przeplewią, no czternaście kilometrów, gratuluję”.

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
76 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mary
1 miesiąc temu

Wystarczyło pomyślą o tym że trzeba plewic w kwoetniu a nie w lipcu. I zacząć od maja a nie od sierpnia. A najlepiej to zwalać winę na brak środków i poprzednikow.

Ktos
1 miesiąc temu
Reply to  Mary

Wystarczyło pomyśleć przy składaniu projektu o agrowłukninie. Druga uwaga z treści wynika zupełnie inne wyjasnienie niżeli z tytułu, ale jak inaczej kto by to czytał

OJ,OJ
1 miesiąc temu
Reply to  Mary

W sierpniu to juz niebedzie co plewic.buhahaha

Rob
1 miesiąc temu
Reply to  OJ,OJ

Masz rację Chwasty zadusily nasadzenia Zapraszamy na Sikorskiego odcinek od maka do wszystko dla domu Po prawej stronie w rowach rosną same chwasty – 2 metrowe

J-Rock
1 miesiąc temu

XD

Hit
1 miesiąc temu

Słów brak. Nie wiem jak się czują urzędnicy pracujący w urzędzie, ale ja bym się wstydził przyznawać. Chcieliście prezydenta nauczyciela który sobie robotą rąk nie skalał. Macie.

edek
1 miesiąc temu
Reply to  Hit

Trzeba być wrednym lub głupim, aby mówić, że ktoś, kto przepracował, nawet w szkole, 35 lat, nie skalał sobie rąk robotą. I nikt mi nie powie, że praca nauczyciela jest mniej ważna niż praca sprzedawcy,, piekarza, budowlańca czy lekarza. Każdy musi pracować odpowiedzialnie na swoim odcinku. A Ty HIT pracujesz czy pobierasz 500+?

orzeł
1 miesiąc temu
Reply to  edek

tak samo trzeba być wrednym lub głupim, mówiąc że ktoś „kto nie prowadził nigdy działalności nie wie oczy mówi” 🙂

liana
1 miesiąc temu
Reply to  edek

tu chodzi o pracę fizyczną taką w ogródku przydomowym albo na wsi u ojca (babci) bo ci co tego nie doświadczyli to plotą takie głupstwa jak nasz nieszczęsny prezydent a Ty mu wtórujesz.

Jan
1 miesiąc temu
Reply to  Hit

wkoncu ktos napisal 100% szczera prawde !!!

mieszkaniec z Sielca
1 miesiąc temu

Niepojęte jak można pisać w ten sposób na forum i zwracać się do innego człowieka.

Sporo w tym racji, miasto tak na prawde nie wygląda źle aczkolwiek złośliwcy z tego forum tego nie docenią a to przykrę jest niestety.
Wiele miast jeżeli chodzi o koszenie wygląda o wiele gorzej i brzydziej.

Piotr
1 miesiąc temu

Brak słów na taką……….

piter
1 miesiąc temu
Reply to  Piotr

fakt ale ja bym wolała aby tbg wygladała w połowie jak stolica bo juz mam dosyc pustych lokali i nie dotrzymywanie słowa w obiecanych inwestycjach a reszte co powiedział bożo w porzo to brak słow?

Z Baranowa
1 miesiąc temu

Trudno o większa ignorancję, choć parę lat temu w gminie Baranów Sandomierski było tak samo lub bardzo podobnie. Z mojego punktu widzenia straciliśmy 8 lat z rządów p. Pluty

Kuba
1 miesiąc temu

Oj straci pan stołek przy najbliższych wyborach, to jest pewne!!

piter
1 miesiąc temu
Reply to  Kuba

zawsze mozna go odwołac tylko cztery litery wystarczy ruszyc i puscic w ruch papier aby odwołac prezydenta skoro radni nie chca tego zrobic?

orzeł
1 miesiąc temu

czegoś tu jednak nie rozumiem, skoro nie straszą a w Krakowie, w Warszawie jest to samo to po cholere w ogóle coś z tym robić? A kto był przewodniczącym RM w zeszłej kadencji?

wasyl
1 miesiąc temu
Reply to  orzeł

To ta sama opcja – nic dodać nic ująć.

Tarnobrzeżanin
1 miesiąc temu

24 lipca 2020 roku Pan Bożek odpłynął…
A weź Pan motyczkę i pokaż jak się to robi!

Małgorzata
1 miesiąc temu

Panie Dariuszu na początku kadencji był pan „tylko” nieudolnym i na niczym nieznającym się historykiem, który niczym Dyzma został prezydentem. Taki niekompetentny ale miły i kulturalny „emeryt edukacyjny”. To co widzę teraz to spotęgowana niekompetencja, buta, arogancja i zwykłe chamstwo z pana strony. Proszę uwierzyć, my też jeździmy do Krakowa i porównanie Tarnobrzega do Krakowa czy Warszawy to jak porównanie takiego sołtysa jak pan do prawdziwego prezydenta miasta.

gość
1 miesiąc temu
Reply to  Małgorzata

prawda. Jeżdżę z dzieckiem do W-wy i nie ma co porównywać

Gosia
1 miesiąc temu
Reply to  Małgorzata

Wstyd i jeszcze raz wstyd.
Wójt lepiej wyjaśnia i się broni. Tylko nie z Baranowa

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Gosia

Wice z Baranowa – w jakim mieście tak jest że wice jest z innej gminy.
Bożek pozatrudniał gdzie tylko się dało ludzi Kitki z poza Tarnobrzega,
ba pozatrudniał w radach emerytów – a młodzież wy….. z tej mieściny
(czemu dziwić się nie można).

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Małgorzata

Z miasta zrobił tylko LOMBARD – życie pod zastaw .
Nawet udziały w ostatniej spółce zastawił (jak ostatni menel).

Rafał
1 miesiąc temu

Same problemy ma ten nasz miłościwie nam panujący prezydent, tyle problemów zostawili mu poprzednicy,że chłop rady nie daje iiii ” szanowni Państwo … to nie ja ” hehehehehe . Skończ już !!

gość
1 miesiąc temu
Reply to  Rafał

dokładnie nie ja, nie ja, ja musiałem i ble ble ble. Same wypowiedzi nie pasują prezydentowi, tj. formułowanie i budowanie zdań

Brak słów jak niszczycie nasze miasto.
1 miesiąc temu

Niszczą Tarnobrzeg teraz jescze niszczą jezioro wszędzie beton i czarne wiaty.

łysy
1 miesiąc temu

Dziwisz się ? Z jakiej partii jest prezydent i zastępca wiesz ?

OJ,OJ
1 miesiąc temu
Reply to  łysy

z pisu?

Janusz
1 miesiąc temu
Reply to  OJ,OJ

Jak by był z PiS-u to miasto wyszło by z marazmu i stagnacji.

obywatel
1 miesiąc temu

Kiedyś rynek w mieście może był zaniedbany – ale był pełen zieleni (pełno drzew gdzie można było się schronić przed słońcem ). Od czasu wybetonowania rynku do tej chwili trwa (notabene za kasiorę z pożyczki i zastawieniu PEC-u) betonowanie trwa do chwili obecnej – wszędzie tylko beton, beton i beton – tyle urzędnicze miejskie miernoty potrafią – zabetonować za pożyczoną kasiorę a pełne gęby o ochronie zieleni, klimatu i suszy.
Wszelkie inwestycje (rynek, park technologiczny, Marina, nasadzenia a teraz tylko gadka o jeziorze (o potrzebie zainwestowania kasiory – z zastawionych udziałów Wodociągów)
w sumie tylko generowały koszty dla mieszkańców i się nie zwróciły (i nie zwrócą).
Za cudze, bez odpowiedzialności – typowe prowincjonalne zachowania pseudo elit politycznych miernot, które zarządzają miastem a i o stołeczkach dla swoich należy pamiętać (dodatkowe stanowisko urzędnicze w wodociągach) za to wszytko płacą (za te wszystkie psudo – inwestycja ) podatnicy – mieszkańcy.
Wybierajcie dalej nauczycieli, pielęgniarki i innego typu ludzi co nigdy nie zapracowali uczciwą pracą na to a jedynie żyją za publiczna kasiorę. Takie miasto jak elity (bez komentarze) aby się nażreć, nachlać za publiczne ?????

Q--
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Tarnobrzeski Park Technologiczny … kosmiczne technologie przy produkcji poideł dla zwierząt!

mieszkanka
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

No z pielęgniarkami toś przesadził.

wasyl
1 miesiąc temu

Ktoś zapomniał ,że był przewodniczącym rady miasta i też podejmował decyzje, proszę nie zwalać na innych , krótka pamięć ? Jeśli ktoś przejmuję obowiązki , powinien powiedzieć ” SPRAWDZAM ” , i nie zrzucać winy ,że ktoś. Zawsze najlepsze było zrzucanie winy na innych , ale jeśli się było nawet radnym to ten obowiązuje wszystkich , aby przejrzeć dokumentację a nie z uporem maniaka robić to co tam zapisane . Brak słów , aby dalej pisać . Jeśli ja bym popełnił w zakładzie taki błąd , już bym nie pracował .

Skunks
1 miesiąc temu

Podobno w Miechocinie pobił się po pijaku proboszcz z wikarym, czemu o tym nie napiszecie?

Janek
1 miesiąc temu
Reply to  Skunks

Podobno to jest d…twoja do mojej.

Waldemar
1 miesiąc temu
Reply to  Janek

Buhahahahahahahahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!

Eryk
1 miesiąc temu
Reply to  Janek

Nie podobno tylko na pewno

Mar
1 miesiąc temu

Kupić „kolekcję dzikowską” zamiast ograniczyć wydatki na muzeum do absolutnego minimum, zaorać i obsadzić roślinami plac/boisko przy dawnej szkole „piątce” zamiast zrobić tam parking, a jako wisienkę na torcie wybudować jeszcze fontannę przy szaletach. Może wtedy Tarnobrzeg przejrzy na oczy.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Mar

Komu ta kolekcja jest potrzebna ? ( Mieszkańcom na pewno nie).
Sztuczny twór jakim jest muzeum w zamku służy tylko do zapewnienia pracy swoim
kolesiom – i nic więcej.

Mar
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Obawiam się, że bez jeszcze kilku efektownych osiągnięć Tarnobrzeg nie przejrzy na oczy. Żeby jedno wystarczyło, to musiałoby być coś na miarę zaorania wewnętrznych pasów Wisłostrady i nasadzenia tam roślinek. Bo jak do tej pory mieszkańcy są wyjątkowo cierpliwi.

Piter
1 miesiąc temu

Trzeba przyznać że ten złotousty burmistrz potrafi owinąć g…. w bawełnę.

Neltah
1 miesiąc temu

Grupy interwencyjne nie umieją plewić, ale za to kosić wszystkie trawniki w mieście,to potrafią bez problemu. A koszenie to też harówa i wiele godzin dziennie trwa i się powtarza. Grupy są od tego i tego, wszystko robią ,w każdym mieście tak jest. A ta wymarzona firma co przyjdzie plewić,to także ma ograniczoną liczbę pracowników i jakoś dadzą radę. Czym oni będą lepsi od tarnobrzeskich działkowców, bezrobotnych ,ochotników,ogrodników oraz pracowników z ogłoszeń o pracę dorywczą? I tak kasę trzeba zapłacić, pytanie gdzie więcej, bo specjalna firma też zechce na tym zarobić ,a nie tylko wykonać robotę.

Mieszkaniec
1 miesiąc temu

Wypowiedzi prezydenta bez komentarza

niedowiary
1 miesiąc temu

Indolencja ,chamstwo i buta .To cechuje Bożka jako sołtysa tego grajdoła.Mówiąc o rzeczach które są jego obowiązkiem mówi o niemożliwym.Jak trzeba być głupim aby wybrać takiego gbura i chama na kogoś kto ma rozwiązywać problemy miasta ,rozwija je kiedy nie potrafi przeprowadzić jednej czynności i to podstawowej w mieście.Ludzie będą spluwać na twój widok .Jeśli już tego nie robią.Wypowiedzi i tok myślenia tego małego człowieczka to poziom szkoły podstawowej.

Dforamt
1 miesiąc temu

Takie banialuki ludziom wciskać, nie wiem czy śmiać się czy plakać. Prezydent naprawdę odlatuje, oby z dala od miasta. Szkoda bo wierzyłem w Pana, a tu w kółko piękne słówka które nic nie znaczą. Prezydencie licza się czyny, a nie piękne słówka. Czynów brak a słówek dużo, już nie wiem, które są prawdą, bo się pogubiłem.

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Dforamt

On nie odlatuje – to jego prawdziwe oblicze – chamstwo, cwaniactwo. lenistwo

  • typowe zachowania z Partii Oszustów.
Jerzy
1 miesiąc temu
Reply to  obywatel

Już Palikot ujawnił prawdę o działaczach PO (KO) jak odszedł z tej partii.

Mar
1 miesiąc temu

Czy to jest jeden z najważniejszych problemów miasta? Pomijając zadłużenie itd. i skupiając się na samej infrastrukturze, to co jest ważniejsze, jej estetyka czy użyteczność? Ani złotówki na jakieś plewienie itp., mało jest nawierzchni jezdni czy chodników do naprawy? Przecież te nasadzenia nie służą do jeżdżenia ani chodzenia po nich. A co do ich wyglądu, to trudno, niech stanowi przestrogę. Może przy następnym projekcie „zazieleniania” miasta uda się przewidzieć, że nasadzenia potrzebują później pielęgnacji.

Neltah
1 miesiąc temu
Reply to  Mar

chodników to aż za dużo naprawiają i zawsze z najdroższego materiału, czyli kostki. Jakoś w innych miastach widzę że można i z tańszych płyt, asfaltu

Barbara
1 miesiąc temu

Jedyne w tym jest tragikomiczne że el prezydentem ma wraz z urzędnikami lochowe poczucie chumoru

Janek
1 miesiąc temu

Następna konferencja prasowa będzie z okazji wyplewienia chwastów i do tego seria zdjęć z tego wydarzenia.

Neltah
1 miesiąc temu
Reply to  Janek

a może nawet wcześniej,jeśli tłumy zaczną plewić ,a kamery reporterów zrobią zdjęcia ,wtedy na bank będzie konferencja i pochwały. Więc chwyćmy wszyscy za motyczki!

gość
1 miesiąc temu

Szanowny Panie Prezydencie masz Pan wokół siebie tyle mądrych głów i nie potraficie nic wymyślić tylko powtarzacie, że musieliście coś zrobić i że to nie ja… O baaa jeśli nie wiesz co zrobić weźcie wszyscy motyczki i idźcie plewić może wtedy odświeżycie główki i zaczniecie myśleć a nie gadać!!!! Chciałeś Pan pomysłów to ludzie podsuwali to teraz nie rób sobie podśme..ujek. Nooo chyba, że liczyłeś że jakaś super firma wpadnie i zrobi to za darmo. Nie porównuj Tarnobrzega z W-wą czy Krk bo ludzie z Tbg jeżdżą do tych miast i widzą ogromną przepaść. Nie mówiąc o tym, że w W-wie są np. tabliczki „posprzątaj po swoim psie” do tego kosze na odchody a w klatkach torebki na nie, tutaj jak przyjechali znajomi powiedzieli „zasrane miasto” – w sumie się nie dziwię i pozostawiam to bez komentarza. A jak masz tak wielki problem z tymi chwastami to je skoś i będziesz mieć spokój. Ludzie mają Pana dosyć a tak w ogóle…, kiedy kolejne wybory…

gość
1 miesiąc temu

Szanowny Panie Prezydencie masz Pan wokół siebie tyle mądrych głów i nie potraficie nic wymyślić tylko powtarzacie, że musieliście coś zrobić i że to nie ja… O ba jeśli nie wiesz co zrobić weźcie wszyscy motyczki i idźcie plewić może wtedy odświeżycie główki i zaczniecie myśleć a nie gadać!!!! Chciałeś Pan pomysłów to ludzie podsuwali to teraz nie rób sobie podśme..ujek. No chyba, że liczyłeś że jakaś super firma wpadnie i zrobi to za darmo. Nie porównuj Tarnobrzega z W-wą czy Krk bo ludzie z Tbg jeżdżą do tych miast i widzą ogromną przepaść. Nie mówiąc o tym, że w W-wie są np. tabliczki „posprzątaj po swoim psie” do tego kosze na odchody a w klatkach torebki na nie, tutaj jak przyjechali znajomi powiedzieli „zasrane miasto” – w sumie się nie dziwię i pozostawiam to bez komentarza. A jak masz tak wielki problem z tymi chwastami to je skoś i będziesz mieć spokój. Ludzie mają Pana dosyć a tak w ogóle…, kiedy kolejne wybory…

jan prawdomówny
1 miesiąc temu

KIEDY REFERENDUM?!???

Janek
1 miesiąc temu

Jakie referendum ? Radni się boją a wśród mieszkańców nie ma takiej osoby żeby się za to wzięła bo każdy myśli że to nie ma sensu. Kiedyś były zbierane podpisy przez lewicę o odwołanie Dziubińskiego jak jeszcze był prezydentem i nic z tego nie wyszło (za mało podpisów żeby zrobić referendum) a Dziubiński rządził jeszcze 2 lata.

Dariusz
1 miesiąc temu

Dariusz nie idź ta droga Dlaczego nikt nie przewidział że w mieście trzeba plewic rośliny które miały byc sukcesem co zostało odtrabione.
Kto nie zna zasad projektów unijnych ze nie obejmują dalszych czynności Czyli plewienia
Poprzednik zgłosił projekt został dofinansowany Obecnie wykonany Tyle tylko że obecny nie wiedział że trzeba wziąść motyczki

Jurand
1 miesiąc temu

Najgorszy prezydent w historii miasta bozek i spolka.

tbg
1 miesiąc temu

dziadek mróz odlecial bo opryskach na komary ,oby tylko piesek pluto sie nie przytrul

obywatel
1 miesiąc temu

Bożek nawet w W-wie, Krakowie takich bzdur nie robią jak wy z tymi nasadzeniami.
A jak nie wiesz jak się to robi to przejedź się cwaniaczki na drogę Tbg- St. Wola
( to co robiła kiedyś K.S. Machów jak jeszcze nieuki z miasta nie przejeły tej Kopalni.

  • mianowicie od dawnej bramy wjazdowej do Kop. Jeziórka do zakrętu w Dawnej wsi Jeziórko – ukwiecone pobocze, aż miło w kolorach niebieskich, fioletowych, żółtych, białych.
  • Uczcie się nieuki z urzędu od lepszych??
HAJPErrrr
1 miesiąc temu

to miasteczko idzie na rekord na 20 tys mieszkancow i jest jak kupa kamieni i ma …uje muje

Ku rozwadze
1 miesiąc temu

Nasze władze twierdzą że nad jeziorem latem nie można plażować bo inwestycje
Podczas urlopu zobaczyłem OGRONE inwestycje nad Dunajcem. W upalna pogodę turyści i miejscowi odpoczywali mimo inwestycji
MOŻLIWE Oczywiście bo myśleli i było etapowanie
Ztbilo mi się przykro bardzo przykro bo w Miom mieście jakoś nikt nie myśli.
Bo potrzebna jest wiedza a przedewasxystkim pracować też po po godzinach jak trzeba
A u nas tylko fotki i po 15tej w domku albo u przyjaciół na grillu.
Brak zaangażowania to podstawowy problem tej władzy. Skutki mamy.

Mieszkaniec
1 miesiąc temu

Kto w końcu zabiera nasze śmieci Stalowa Wola czy Santa Eko ? Bo na osiedlach pojawiły się nowoczesne zielone śmieciarki .

OJ,OJ
1 miesiąc temu
Reply to  Mieszkaniec

pewnie myka zrobiły i robia jako podwykonawca

Maria
1 miesiąc temu

Przeplacony Szalet, nasadzenia, maseczki, ewaukujcie się ludzie z tego szamba, lepiej nie będzie, moze jeszcze jakiś chodnik przed wyborami wyremontuje, oczywiście za cenę dwa razy większa niż rynkowa, jak wszystkie „przetragi”

obywatel
1 miesiąc temu
Reply to  Maria

Należy pamiętać jak na życzenie burmistrza Bożka który wraz z Turkiem ze spółdzielni Siarkowiec podorabiali klucze do skrzynek pocztowych (za które zapłacą mieszkańcy mający tam lokale) a teraz oszuście ze spółdzielni w pismach informacyjnych rozwieszanych w gablotach ogłoszeniowych twierdzą ” że to na życzenie mieszkańców klucze dorobiono do skrzynek pocztowych”.
Bożek ty zł…… oddaj kasę za dorobienie zbędnych kluczy do skrzynek pocztowych.

Janusz
1 miesiąc temu
Reply to  Maria

Do tego dochodzi jego najnowszy pomysł burmistrza: usuwanie nieprawidłowo zaparkowanych samochodów, motorów i rowerów! Ciekawe co jeszcze wymyślą Bożek i Kita żeby dać po kieszeni mieszkańcom.

Mieszkaniec
1 miesiąc temu
Reply to  Janusz

Był ostatnio minister klimatu więc pewnie opłata klimatyczna.

Pikpokpuk
1 miesiąc temu
Reply to  Maria

Wystrzel się w kosmos, szybko nie wrócisz.

gość
1 miesiąc temu

po co plewić…żniwa idą…

ryszard
1 miesiąc temu

Należało pomysleć na etapie zamawiania tego typu nasadzeń , a nie nawoływac teraz z motyczkami / z motyczka to na słońce/, wystarczylo zasiac trawke ładna i jedna osoba i kosi..i jest pieknie , a nie chwaściory przez całe lato , wstyd…pozdrawiam

ENYAW
1 miesiąc temu

NERWOSOLEK ODLECIAŁ W KOSMOS

Smutna
1 miesiąc temu

A gdzie się schował Pan Niedźwiedź przecież opowiadał w TVL jak to będzie zielono i jest 😉 nie o taką zieleń chyba chodziło,
a teraz cisza bo projekt się skończył (nagroda była) a reszta niech się martwi, z resztą co się dziwić przed oknem Pana Ogorzałka w centrum też chaszcze rosną, śmieci, butelek i nikomu nie przeszkadza – wizytówka jak się patrzy.

Stach
1 miesiąc temu

Socjalizm bohatersko walczy z problemamj, które sam stworzył. Zabrali ludziom w pieniądze w podatkach, nasadzili na zieleńcach habzi i chwastów, teraz walczą ze skutkami swoich głupich pomysłów realizowanych za cudze pieniądze i na cudze ryzy.

76
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x