Hieronim Zoch przesunięty do rezerw Siarki

Hieronim Zoch został decyzją Zarządu Klubu odsunięty od pierwszej drużyny ze względów dyscyplinarnych. 29 letni bramkarz będzie trenował z drużyną juniorów i grał w zespole rezerw naszego klubu.

Z kolei nowym bramkarzem Siarki został wychowanek GAF Głogów, a ostatnio zawodnik Sokoła Kolbuszowa Dolna, Maciej Kowal. 17-latek z tarnobrzeskim klubem związał się trzyletnim kontraktem.

foto&info: Siarka Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
michal
1 rok temu

co odwalił?
Miał być pierwszym bramkarzem.

Kinic
1 rok temu

Bedzie grał w rezerwach jak kaktus mi wyrosnie… niech w końcu Dziedzic zacznie płacić swoim zawodnikom w terminie a nie zalegać z wynagrodzeniem po kilka miesięcy….

kibic
1 rok temu
Reply to  Kinic

Mocne oskarżenia. Masz dowody?

piter
1 rok temu
Reply to  Kinic

tu powinien sam odejsc bo nie wiem kto ma prawo go odwołać i znowu sie historia powtaza i znowu moga wyjsc jego przekrenty a o awasie i dobrym sponsorze to mozemy zapomniec to przez tyle lat miał nosa do dobrych zawonikow a potem ich sprzedawał bo nikt niechciał grac w siarce lub nie płacił i tak jest do dnia dzisiejszego?

michal
1 rok temu

Moim zdaniem powody przesunięcia do rezerw powinny być podane do opinii publicznej. Kibice mają prawo wiedzieć za co klub zsyła piłkarzy do rezerw, żeby nie było niedomówień.

Kibic
1 rok temu

Zapewne pojawiła się lepsza oferta z której skorzystałby kazdy niemniej nie jest to wzgląd dyscyplinarny. Chyba ktoś tu pomylił pojęcia 🙂

Lukatoni
1 rok temu
Reply to  Kibic

Hirek dostał ofertę z Wigier i tam idzie. Ma jeszcze rok ważny kontrakt z Siarką. Więc Wigry muszą zapłacić.

Gość
1 rok temu
Reply to  Lukatoni

Żeby prezes siary nie narobił jak z Ropą

Dformat
1 rok temu

To idziemy po awans do V ligii, że wzmacniamy rezerwy.

Edi
1 rok temu

Świetny bramkarz w walce o 2 ligę … 17 latek …

piter
1 rok temu

Otrzymałem ofertę z innego klubu, grającego w wyższej lidze i postanowiłem odejść z Siarki. Poinformowałem o tym tarnobrzeski klub. Jest to jedyna przyczyna. Nas treningach nie było żadnych niesnasek – powiedział nam sam Hieronim Zoch
prezes teraz skłamał bo wypowiadałs sie ze nie bedzie bronił transferu do wyszych lig zawodikom wiec skoro ma takie mozliwosci to po co to blokowac skoro nie wiem ze prezes zapewni ze bedzie pod koniec sezonu awans i kasa bedzie lepsza?

Alf
1 rok temu
Reply to  piter

Oglądałem dziś wystąpienie prezesa na sesji. Jego zdaniem klub zatrudnia ok. 100 osób z piłkarzami i trenerami i jak powiedział jest jednym z większych pracodawców w mieście. Problemem jest ile z tych osób płaci tu podatki . Mówił też o akcjonariacie spółki. Bardzo ogólnie . Ciekaw jestem ile Stowarzyszenie na które się wielokrotnie powoływał ma tych udziałów w spółce ? Kiedyś mieli chyba władzę w klubie ? A teraz ?

piter
1 rok temu
Reply to  Alf

wystarczy ze podejdziesz na kwiatkowskiego i wszyscy ci powiedza jak to działa bo sciany maja uszy ale tez nie chce narobic problemow innym?

piter
1 rok temu
Reply to  piter

Sezon 2020/2021 w grupie czwartej trzeciej ligi zapowiada się na długi i wyczerpujący, a zespołów mierzących w awans do drugiej ligi jest co najmniej kilka. Czy w gronie tych ekip trener Opaliński widzi także Siarkę Tarnobrzeg?
– Naszym celem będzie po prostu walka o zwycięstwo w każdym meczu. W tej chwili najważniejsze jest spotkanie z Wisłoką Dębica i na nim się koncentrujemy – dodał na koniec.

Mikołaj
1 rok temu

Jaki awans o awans to się Stalówka z Puławami będzie biła .Tym bardziej że wszyscy zawodnicy Stali zadeklarowali pozostanie w klubie

art
1 rok temu

To teraz trzeba szukać rezerwowego bramkarza dla Kowala. Może jakiś 15 latek się trafi?…… Tak poważnie to mamy poważny problem przed startem ligi.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
16
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content