Tarnobrzeg: Policjanci odnaleźli zaginionego mężczyznę

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 51-letniego mieszkańca Tarnobrzega. Mężczyzna został odnaleziony w rejonie wału wiślanego biegnącego wzdłuż osiedla Dzików.

We wtorek dyżurny tarnobrzeskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zaginięciu mężczyzny. Z przekazanych informacji wynikało, że 51-letni mieszkaniec Tarnobrzega mógł chcieć targnąć się na swoje życie. Z posiadanych informacji wynikało, że mężczyzna udał się do zakładu pracy, jednakże do niego nie dotarł. Z uwagi na realne zagrożenie życia i zdrowia, policjanci rozpoczęli poszukiwania za 51-latkiem.

Mundurowi ustalili rysopis zaginionego a także rejon, w którym mógł przebywać. W trakcie prowadzonych poszukiwań, funkcjonariusze zauważyli leżącego mężczyznę w rejonie wału wiślanego, biegnącego wzdłuż osiedla Dzików. W trakcie udzielania mężczyźnie pomocy policjanci kryminalni rozpoznali, że jest to poszukiwany mieszkaniec Tarnobrzega. 51-latek przyznał się do zażycia środków chemicznych. Funkcjonariusze natychmiast wezwali pogotowie. Załoga karetki zabrała mężczyznę do szpitala. Dzięki szybkiej interwencji mundurowych 51-latkowi nic poważnego się nie stało.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content