Zwycięska passa podtrzymana. OKS Wielowieś – LZS Wola Rzeczycka 2:1 (zdjęcia oraz video HD)

Zwycięską passę w stalowowolskiej klasie A w grupie 1 kontynuuje OKS Wielowieś, który po trudnym spotkaniu pokonał na własnym boisku LZS z Woli Rzeczyckiej 2:1 (1:0).

OKS Wielowieś – LZS Wola Rzeczycka 2:1 (1:0)

1:0 – Karol BROŻYNA 30′(k)
1:1 – Kamil TEMPORALE 46′
2:1 – Łukasz STACHOWICZ 90+3

Odmienne nastroje niż w Wielowsi panują w Mokrzyszowie, gdzie miejscowy OKS przegrał trzeci mecz z rzędu, tym razem z LZS em z Krzątki 2:6. Bez punktów, po walkowerach za brak młodzieżowca przez 90 minut w meczu jest Koniczynka, która przegrała w minionej kolejce ze Strzelcem z Dąbrowicy 2:3. Wyjazd do Rzeczycy Długiej nie udał się Wspólnocie, piłkarze z tarnobrzeskiego Serbinowa przegrali z miejscowym LZS-em aż 1:5. Wygrał za to Junior, w Skoweirzynie z Unią 2:1.

W ramach 4 kolejki w derbowym starciu Wspólnota podejmie OKS Wielowieś, Junior San Wrzawy, Wisan Koniczynkę, zaś OKS Mokrzyszów punktów poszuka w Woli Baranowskiej.

KLASA OKRĘGOWA

Drugiego z rzędu zwycięstwa nie udało się odnieść rezerwom Siarki, które w meczu 3 kolejki stalowowolskiej klasy okręgowej przegrały w Ździarach z miejscowym LZS-em 1:3. W ramach 4 kolejki rezerwy podejmą Pogoń Leżajsk (niedziela 16.08., godz.11).

KLASA B, grupa Stalowa Wola I

Po wycofaniu się Iskry Sobów, w stalowowolskiej klasie B w grupie 1 Tarnobrzeg reprezentuje tylko druga drużyna Wspólnoty. Niestety start rozgrywek dla tych młodych zawodników nie jest udany, zespól przegrał drugi mecz z rzędu, tym razem z Łęgiem Kopcie aż 1:8. W ramach 3 kolejki Wspólnota zmierzy się z LZS Jadachy.

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content