Zaprezentuj swoje dzieła na kiermaszu – ruszyły zgłoszenia. W weekend w Tarnobrzegu Kiermasz Tarnobrzeskiej Sztuki i Rękodzieła

Twórcy i rzemieślnicy z naszego miasta mogą już zgłaszać swój udział w Kiermaszu Tarnobrzeskiej Sztuki i Rękodzieła. Handlowanie odbędzie się w warunkach podwyższonego reżimu sanitarnego. Pomysłodawczynią wydarzenia jest radna Anna Pekar.

Kiermasz Tarnobrzeskiej Sztuki i Rękodzieła odbędzie się 22 i 23 sierpnia na Placu Bartosza Głowackiego. Kiermasz przeznaczony jest dla twórców i rzemieślników samodzielnie tworzących obrazy, ozdoby, bibeloty, rzeźby, naczynia itp., którzy działają na terenie miasta. Liczba wystawców będzie ograniczona, decyduje zatem kolejność zgłoszeń.

Z uwagi na sytuację epidemiczną obowiązywać będzie wiele obostrzeń związanych z troską o zdrowie wystawców, klientów oraz organizatorów. Każdy uczestnik na terenie kiermaszu będzie musiał nosić maseczkę, obowiązkowa będzie dezynfekcja rąk przy wejściu oraz na każdym ze stoisk. Każdy wystawca musi także zapoznać się z regulaminem i procedurą postępowania w związku z zagrożeniem zakażenia koronawirusem. Wszystkie dokumenty dostępne są do pobrania na stronie Tarnobrzeskiego Domu Kultury: www.tdk.tarnobrzeg.pl.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content