Tarnobrzeg: W weekend Kiermasz Tarnobrzeskiej Sztuki i Rękodzieła

W najbliższy weekend (22-23.08) w Tarnobrzegu na Placu Bartosza Głowackiego odbędzie się Kiermasz Tarnobrzeskiej Sztuki i Rękodzieła. Pomysłodawczynią wydarzenia jest radna Anna Pekar.

– 22 i 23 sierpnia plac Bartosza Głowackiego będzie należał do twórców i rzemieślników tworzących obrazy, ozdoby, bibeloty, rzeźby, naczynia itp., którzy działają na terenie naszego miasta. Wraz z organizatorem wydarzenia, Tarnobrzeskim Domem Kultury, serdecznie Państwa zapraszam – informuje w mediach społecznościowych prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek.

– Z uwagi na sytuację epidemiczną nie podjęliśmy się w tym roku zorganizowania Jarmarku Dominikańskiego, który gromadził rękodzielników z całego kraju, ale dołożyliśmy starań, by w warunkach podwyższonego reżimu sanitarnego móc zaprezentować twórczość rodzimych artystów. Jest to możliwe tylko pod pewnymi warunkami – w miejscu imprezy obowiązywać będzie wiele obostrzeń związanych z troską o zdrowie wystawców, klientów oraz organizatorów. Każdy uczestnik na terenie kiermaszu będzie musiał nosić maseczkę, obowiązkowa będzie dezynfekcja rąk przy wejściu oraz na każdym ze stoisk. Bądźmy za siebie i innych odpowiedzialni – dodaje.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content