LIVE: Konferencja prasowa radnego Sejmiku Województwa Podkarpackiego Andrzeja Szlęzaka (video)

Portal NadWisłą24.pl zaprasza na transmisję konferencji prasowej radnego Sejmiku Województwa Podkarpackiego Andrzeja Szlęzaka. Konferencja będzie dotyczyć Krajowego Planu Odbudowy Gospodarki po pandemii, ze szczególnym zwróceniem uwagi na nasze powiaty czyli tarnobrzeski, stalowowolski i niżański.

Konferencja odbędzie się w środę 26 sierpnia br., początek godz.10.

foto: archiwum

LIVE:

Subskrybuj
Powiadom o
23 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
;)
1 rok temu

„Antoni Duda, były poseł PiS, a prywatnie stryj prezydenta został członkiem rady nadzorczej spółki PKP Cargo. Sam polityk przyznaje, że nie ma doświadczenia związanego z transportem kolejowym. Twierdzi jednak, ze jego bogate CV umożliwia mu pełnienie tego stanowiska.
W piątek 21 sierpnia zarząd spółki PKP Cargo poinformował o powołaniu Antoniego Dudy do składu rady nadzorczej spółki. Duda został 11. członkiem rady. Jednocześnie na stronach spółki pojawił się jego życiorys. Trudno jednak znaleźć w nim elementy związane z transportem kolejowym, podkreślane jest za to jego działalność opozycyjna w okresie PRL i organizacja związków zawodowych po 1989 roku.
Obecnie Duda ma 70 lat i jest na emeryturze.”

Piotr
1 rok temu
Reply to  ;)

Takich przypadków mamy bardzo dużo Polska to dno

heniek
1 rok temu

szlezak chce odtworzyc wojewodztwo sandomierskie wielkie brawa dla niego

proba
1 rok temu
Reply to  heniek

to nie strzelba ale czy to wypali nikt o tym nie wie moze jest tarnobrzeskie przywrocji w tedy by było ciekawie…..

jerry
1 rok temu
Reply to  proba

tak tak jak sie gierek 2 raz narodzi na ten swiat to bedziecie miec znowu tarnobrzeskie

Piotr
1 rok temu

Do roboty by się wzięli a nie całe życie żerują na podatniku

Mar
1 rok temu

Podziękowania dla Pana radnego za przekazanie tych informacji. Ciekawe to wszystko. Polecam każdemu wysłuchać, bo krótko i na temat. Może dzięki temu część osób coś zrozumie.

Krzych
1 rok temu

Ten pan zawsze był mitomanem . Jednocześnie bardzo narcystyczny

Tbg
1 rok temu

Przyjechał pogadać do Tbg bo w Stalowej by go pogonili z ulicy mieszkańcy ponieważ nic za swoich rządów nie zrobił. Teraz sobie przypomniał o mieszkańcach a gdzie był wcześniej ? Może już zaczoł kampanie na posła i będzie bzdury opowiadał w każdym mieście ? A tak na marginesie to chyba z polowania wraca i przyjechał na kawę do Baronowej.

swai
1 rok temu

Krzychu w tej niebieskiej marynarce wyglądasz jak w drelichu – do Dezametu marsz śrubki układać. Nordic Walking i inne bzdury już opowiadałeś na tej ziemi. Do roboty fizycznej, bo intelektualnie słabo.

Polo
1 rok temu

Co jak co, ale obwodnica Tarnobrzega nadaje się na taki projekt. Tym bardziej, że chyba kilka mln brakowało na budowę. Wartałoby zainteresować się tematem, dowiedzieć się w Rzeszowie jak to dokładnie wygląda.

Koło
1 rok temu

A tak w ogóle co z obwodnicą? Przecież było, że dogadali się z firmą projektową, że dokończy dokumentację. To jeszcze nie gotowa?

Konrad
1 rok temu

Przygotowanie tego projektu jest wielkim skandalem. Warto dowiedzić się kto odpowiada za niego. Zamieszczono w nim sprawy błahe i nieprzydatne dla społeczeństwa a pominięto sprawy ważne. Brawo panie radny za ujawnienie tego

Red
1 rok temu

Skandal!!!
Brawo za ujawnienie!!
Oby Nasi ruszyli z ofensywa i się bili o te olbrzymie kwoty!!!

Dformat
1 rok temu

Zostaje tylko protest do Brukseli, my mieszkańcy za swoje finansujemy Jezioro, a środki na wszystko są, tylko ciemny lud skąd ma wiedzieć??

Tarnobrzeżanin
1 rok temu

A może Radny Sejmiku Województwa z Tarnobrzega – Pan Jan Dziubiński – wypowie się w tym temacie? Wiele osób głosowało na niego w 2018 roku z nadzieją, że będzie dbał o interesy Tarnobrzega i naszego regionu, a jakoś nie wygląda na to, by głosy na niego były inwestycją zwrotną (sam na niego głosowałem, gdyż mimo, że jako prezydent tragicznie zarządzał miastem, to można było sądzić, że przynajmniej ktoś będzie lobbował za wsparciem finansowym dla Tarnobrzega i powiatu tarnobrzeskiego). Smutne, że radny Sejmiku z innego miasta, były prezydent Stalowej Woli, bardziej interesuje się sprawami Tarnobrzega, niż niektóre osoby bezpośrednio związane z naszym miastem.

Brwd
1 rok temu

Wstyd powinien być wszystkim lokalnym rządzącym z wyżej wymienionym na czele jak tak gigantyczna kasa przejdzie nam obok nosa wstyd!!!!!!
Cały czas mam nadzieje , ze jednak parędziesiąt milionów wyrwą.

Adam
1 rok temu

Poco ten CIUL przyjechał do Tarnobrzega.

Dformat
1 rok temu
Reply to  Adam

Uświadomić mieszkańcom Tarnobrzega jak są dymani przez nieudolną władze. Nic tu się nie buduje, nic tu nie ma, normalnie cofamy się – wstyd i niemoc.

jerry
1 rok temu
Reply to  Dformat

a co byscie jeszcz e chcieli zeby wam wybudowano? tarnobrzeg swoje 5 minut ma juz za soba przyjacielu

TBG
1 rok temu
Reply to  Adam

Bardzo dobrze że przyjechał!.
Niedaleko Mielec dostaje na drogi 5 miloardów!! A my na drogi nic..
W pobliżu Soliny tez miliardy a na Nasze jezioro nic!!
Co tu ku##a ma być?

Tbg
1 rok temu

Mieszkańcy Tbg wybraliście Prezydenta i radnych z PO to teraz są tego konsekwencje . Co nagle oczekujecie źe władze województwa i centralne będą dawać kasę na Tbg w którym rządzi PO ? Teraz widzicie jak władza lokalna jest uzależniona od wyższych szczebli i najważniejsze ile tracą takie miasta jak Tbg który wybiera Prezydentów i radnych z ugrupowań opozycyjnych do rządzących w Polsce.

Adam
1 rok temu

Szanowni Dformat i TBG
Ostatnio wybudowano drogę obok boisk piłkarskich na Zwierzyńcu do samej furtki wejściowej na działkę Ogorzałka.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
23
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content