Piękne wykończenie

Podłoga to niezwykle ważny element wykończenia domu, mieszkania, biura czy hotelu. Coraz większą uwagę przykładamy więc do wyboru materiału, faktury i oczywiście koloru, które podkreślą styl oraz oczywiście będą pasować do innych elementów aranżacji. Niezmiennie więc szukamy rozwiązań estetycznych i trwałych. Takich, które będą praktyczne, ale z drugiej strony zachwycą. I dlatego właśnie coraz częściej w nowoczesnych przestrzeniach montuje się listwy przypodłogowe z oświetleniem LED.

  1. Estetyczne oświetlenie podłogi
  2. Modny dodatek
  3. Funkcjonalność przede wszystkim

Estetyczne oświetlenie podłogi

Z pewnością listwy przypodłogowe LED to bardzo efektowny sposób na wprowadzenie niezwykłego – nowoczesnego a zarazem przytulnego charakteru w każdym wnętrzu. Są piękne, a ich różnorodne kształty rewelacyjnie wpisują się w aranżację, stając się wyjątkowym uzupełnieniem ściany i podłogi. Są pewnego rodzaju łącznikiem. Z drugiej strony ciężko odmówić takiemu dodatkowi również walorów funkcjonalnych, które ułatwiają codzienne życie oraz estetycznych. To modny i stylowy produkt, który rewelacyjnie rozświetla strefę przy podłodze, stając się dodatkowym źródłem światła, a także designerskim gadżetem.

Modny dodatek

Wiele osób sięga po listwy przypodłogowe LED z powodu podążania za trendami. Efekt jest przykuwający uwagę niezależnie od tego, czy zamontuje się stylową ozdobę w lokalu mieszkalnym czy też usługowym. W pewien sposób wprowadzają nieco ekskluzywny styl do każdej przestrzeni. Listwy są jednym z ważniejszych elementów wykończenia wnętrz. Te, w których dodatkowo montuje się światła LED, pięknie się prezentuję i niewątpliwie podnoszą prestiż całej przestrzeni, szczególnie że w zależności od modelu można uzyskać bardzo różne wrażenia wizualne.

Funkcjonalność przede wszystkim

Dodatkowe źródło rozproszonego światła przy podłodze bardzo mocno wpływa na estetykę wnętrza. Z drugiej strony sprawia, ze przestrzeń staje się bezpieczniejsza, ponieważ w prosty sposób można doświetlić korytarz, sypialnię czy pokój dziecka i nie ma potrzeby zapalania głównego światła, by móc swobodnie poruszać się nocą w przestrzeni. Szczególnie często montuje się więc takie listwy w miejscach newralgicznych, które stanowią ważne ciągi komunikacyjne. Poza tym światła LED są energooszczędne i bardzo wytrzymałe, więc mogą być włączone tak długo i tak często, jak tylko mamy potrzebę. Listwy przypodłogowe stanowią bardzo gustowne wykończenie, które łączy dwie przestrzenie, zakrywając nieestetyczne przerwy dylatacyjne. Łatwo można również je sprzątnąć, a różnorodność kolorów i wykończeń sprawia, że bez problemu dopasuje się dodatek do aranżacji konkretnego wnętrza. Dodatkowe oświetlenie będzie ciekawym elementem przykuwającym uwagę. Takie listwy można zamontować także w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, co za tym idzie świetnie sprawdzą się w kuchniach i łazienkach.

materiał zewnętrzny
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content