Rozmawiali o możliwościach uprawy konopi i edukacji. Liroy spotkał się z prezydentem Tarnobrzega

Na facebookowym profilu Liroya pojawiła się informacja oraz zdjęcia z piątkowej wizyty w Tarnobrzegu.

„Z wizytą u Prezydenta Tarnobrzegu. Rozmowy o możliwościach rozwoju regionu w kontekście uprawy konopi i edukacji” – napisał na swoim profilu.

Subskrybuj
Powiadom o
69 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mar
1 rok temu

No trzeba przyznać, że ciekawy kierunek rozwoju 😉

Naćpana
1 rok temu
Reply to  Mar

Bardzo dobry kierunek rozwoju

Nolan
1 rok temu

Może nie na temat ale proszę zwrócić uwagę na cegielnię w Chmielowie. Jeden z najnowocześniejszych zakładów ceramiki budowlanej w Europie niestety upadł. Obecnie niby działa pod marką Ceramiki Podkarpackiej. Jest to spółka powstała w Warszawie, która posiada jeden zakład produkcyjny tą właśnie cegielnię w Chmielowie. Działalność tej firmy polega obecnie na produkcji zwykłych pustaków i głównie na wyprzedaży urządzeń firmy Keller HCW. Działalność tej „firmy krzak” zapewne skończy się wraz ze sprzedażą ostatniego urządzenia. Cóż sępy wyczuły padlinę.

Muraż
1 rok temu
Reply to  Nolan

no i gdzie tu sensacja ?

lupa
1 rok temu
Reply to  Muraż

Twoja ciemnota jest tu lekką sensacją

Ceglany BOSS
1 rok temu
Reply to  lupa

Idź pan na spacer

Grażyna
1 rok temu
Reply to  Nolan

To po co zatrudniają ludzi na różne stanowiska ?

Szlug
1 rok temu

Prezydent Tbg chce pomiędzy obecnymi nasadzeniami krzewów w mieście dosadzić Konopie. Każdy mieszkaniec Tbg będzie mógł zerwać działkę konopi i zrobić szluga a po wypaleniu miasto będzie piękne, przyjazne w którym będzie można spotkać Słonie i Dinozaury.

Dformat
1 rok temu
Reply to  Szlug

Rozbawileś mnie w tą pogodna niedzielę, radujmy się. Świat jest taki jaki go widzimy.

Tarnobrzeżanin
1 rok temu
Reply to  Dformat

Tarnobrzeg jest piękny 😀

seba
1 rok temu

PREZYDENCIOR NAM SIE NALEZY W TEBEGU DARMO SZLUGI !!!

Green
1 rok temu

Patrząc na to zdjęcie wyobrażam sobie konopie zamiast widocznych na nim krzaczorów.
https://www.skyscrapercity.com/attachments/img-jpg.376978/
Ten widok…

Alabama
1 rok temu
Reply to  Green

„tu na razie jest ściernisko ale będzie San Francisco”

Dramat miasta
1 rok temu

Będziemy druga Holandią, tylko kibicować, będziemy jarać i pić, jarać i pić, bo tylko to pozostał w Tarnobrzegu. Inwestycji brak, to chociaż w krzaki marychy będą rosly, a wprawę już mają i na koniec nagramy film jak tu fajnie.

Dramat miasta
1 rok temu
Reply to  Dramat miasta

Władze zajmują się głupotami (celowo odwracają uwagę mieszkańców od ważnych tematów). Co z KPO?

Mar
1 rok temu
Reply to  Dramat miasta

A skąd wiesz jakie konkretnie projekty zgłoszono do KPO? Może projekt szklarni np?

Tragedia
1 rok temu
Reply to  Dramat miasta

To nie dramat to tragedia. Sensacja na skalę kraju .Spotkanie w sprawie konopi.?Jest fotka jest czas.? Nie było natomiast czasu na sporządzenie projektów do KPO?.
Do następnego wotum zaufania mieszkańcy wyciągną prezydentowi to zaniechanie . Na przykladzie miast typu Tarnobrzeg: Mielec ,Krosno, Przemyśl , Stalowa Wola ,Kraśnik Tarnów , Sandomierz Puławy i innych miast w Polsce ,których władze pracują a nie zajmują się konopiami. Od tematu konopi to zwykly urzędnik jest kompetentny a nie sam prezydent.
Ciekwe dlaczego milczy kolężka z Pisu Kalinka. Jeszcze śpi ,że nie dał stosownego oświadczenia .

prawda
1 rok temu
Reply to  Dramat miasta

przeciesz konopia jest lecznicza chyba o tym zapomnieliście a skoro liroy sie pojawił w tbg no to jest co komentowac ale nie wiem czy jeszcze ma kontakty z warszawa czy wrocił do kielc aby rapowac…. probowac mozna jakas jest szansa w jakjies wswiatełko w tunelu jak powstanie taki w miescie…….

Daro
1 rok temu

Masakra!

bbb
1 rok temu

Dlaczego nie ma nadal poważnych inwestycji?
Gdzie galerie handlowe? Miały być 2 a nie ma żadnej.
Nasz dworzec PKP to skansen.
Jesteśmy chyba ostatnim miastem ok 50 tys. gdzie nie ma basenu odkrytego, obwodnicy i galerii.
Najpierw posadzili krzaki z których śmieją wszyscy teraz czas na zioło:)

prawda
1 rok temu
Reply to  bbb

no niestety miasto jest kolejnym opuszczanym po ostrowcu sw wiedz juz mnie to znudziło co miało byc a kazdy sie upomina i nie wiadomo czy powstanie wiec po co to budowac jak nie ma dla kogo jak kazdy mieszkaniec w tym miescie nie ma pieniedzy aby miasto spełniało jakieś ………

Ewelina
1 rok temu
Reply to  bbb

Basen odkryty masz przy Wisłostradzie, galerie są przy Mickiewicza i Kwiatkowskiego a obwodnica jest od dawna koło garaży na Kamionce,Anbudu i koło jak ty to nazwałeś skansenem – zabytkowego dworca PKP. Co chcesz więcej ?

Alabama
1 rok temu
Reply to  bbb

Chyba jedynym, gdzie na basen kryty nie można sobie pójść przed pracą o 11-13… Bo po pracy przed snem, po 23 również nie można co jest już nieco bardziej zrozumiałe,

Siara0i!
1 rok temu

No, zamiast nasadzeń przy drogach było nasadzić konopii

obywatel
1 rok temu

Bożek tak daleko odleciał od rzeczywistych problemów miasta , że wystarczy mu spotkanie z byle jakim miernym gwiazdorem aby po raz kolejny raz za publiczną kasę promował swoje głupawe pomysły – ba nawet narkotyków brać nie musi a nawet jak by brał to i tak w jego mózgownicy nie narobią.

ooj bład
1 rok temu
Reply to  obywatel

no liroy nie taka miernota warszawie jak był w parti kukiza nałapał kontaktów……..

Jan
1 rok temu

Lucek ze Stalowej spotyka się z Morawiecki,Bożek z Liroyem.

Mar
1 rok temu

Jaką informację uzyskaliśmy na temat KPO? „Jednak we wtorek 25 sierpnia, w ciągu godziny od powzięcia informacji o KPO, złożono tarnobrzeskie projekty.” Nie wiemy nawet jakie konkretnie projekty zostały złożone, przez co jesteśmy skazani na zgadywanie / domysły. A zgodnie z programem wyborczym Pana Prezydenta ma być transparentność zarządzania miastem. Ale dobra, zobaczymy ile będzie skarg, petycji i innych wystąpień mieszkańców na najbliższej sesji zwyczajnej rady miejskiej. Powinno być co najmniej kilka biorąc pod uwagę krytykę w komentarzach.

ooj marzenia
1 rok temu
Reply to  Mar

zadam ci pytanie czy ktoś wie czy taki odwazy sie znajdzie i napisze raczej tu sa sami tchorze tylko komentarza na nw24….. ja sie nie łudze juz moze dozyje jak beda takie zmiany przez najblisze 20 lat…..

Mar
1 rok temu
Reply to  ooj marzenia

Braku zaangażowania obywatelskiego nie nazwałbym tchórzostwem, tylko raczej wygodą. Zobaczymy jak będzie, ale jeżeli mieszkańcy się nie zaangażują, to powinni mieć ewentualne pretensje też do siebie.

Alf
1 rok temu
Reply to  Mar

Już tyle razy pisałem ,że na dzień dzisiejszy nie ma w mieście innej rozsądnej alternatywy.Wybraliśmy mniejsze zło i pewnie zagłosujemy na nie kolejnym razem.

Mar
1 rok temu
Reply to  Alf

Mieszasz różne wątki. Po pierwsze skąd wiesz kto dzisiaj kandydowałby w wyborach? A gdyby kandydował np. Pan Witold Zych to nie byłaby rozsądna alternatywa? Po drugie nie wybraliśmy, tylko większość głosujących wybrała i ja np. się do niej nie zaliczam. Po trzecie kogo lud wybierze to nie wiem, bo od kilku kadencji prezydent zmienia się co wybory. Wszystko zależy od Tarnobrzeżan, kogo sobie wybiorą tego będą mieli.

Janusz
1 rok temu
Reply to  Mar

Ja może bym zagłosował na Zycha ale obawiam się że to kolejny złotousty populista jak obecny burmistrz.

Mar
1 rok temu
Reply to  Alf

Jeszcze jedno. Jeśli oceniasz to co mamy jako mniejsze zło, to co uznałbyś za większe?

Alf
1 rok temu
Reply to  Mar

Pan Zych dla mnie jest kandydatem z gatunku egzotycznych. Ostatnie wybory pokazały jakim cieszy się elektoratem. Poza ostatnim zdaje się wynikiem wśród kandydatów i kompletnym jak dla mnie brakiem zaplecza. Niektóre nowatorskie pomysły wydają się być dla mnie trochę z kosmosu.
Realnie drugim jest nasz wieczny kandydat. Ale jak dla mnie bezpowrotnie zaprzepaścił swoją szansę. Jego wynik zdaje się to potwierdzać. Obecny włodarz nie ma na dziś poważnego kontrkandydata do urzędu.

obywatel
1 rok temu
Reply to  ooj marzenia

O czy ty piszesz a piszesz same bzdury znieważające mieszkańców miasta, bo wielu naprawdę porządnych , uczciwych obywateli miasta woli z dala być od tej prowincjonalnej szumowiny politycznej , bo urąga to ich przyzwoitości moralnej i etycznej.Nie od dziś wiadomo że miernoty intelektualne, moralne, etyczne (tzw. ELITY Tarnobrzeskie) zniszczą każdego uczciwego, porządnego człowieka, kto podniesie głowę (zwłaszcza publicznie) i wytyka błędy, oszustwa, kłamstwo, złodziejstwo kumoterstwo,

  • tak jest zarówno w tarnobrzeskich spółdzielniach jak i w urzędach.

Ludzie plują im w twarz (tzw elicie a to tylko zorganizowane grupy przestępcze) a oni udają że to tylko deszcz pada. Okradają, oszukują, kłamią ale tzw. Elity
twierdzą że to robią dla ich dobra, dla dobra ogółu to robią.
A po całym tygodniu okradania, okłamywania, oszukiwania :
w niedziele do kościoła – udając katolików, wielu się spowiada i przyjmuje Komunię Św – a od poniedziałku dalej okradają, oszukują, kłamią .
Zarówno Świętokractwo (grzech śmiertelny)popełniają ci co to robią jak również ci co pomagają im w tym, ci co siedzą cicho dając przyzwolenie na to i ci co się na to godzą. Później z tego Świętokractwa (oszustwa, kłamstwa, kradzieży, przywłaszczenia robią sobie zasługi.

Mieszczanin
1 rok temu
Reply to  obywatel

Może by tak założyć jakieś stowarzyszenie, opracować program rozwoju miasta i wystawić swojego kandydata na prezydenta póki do wyborów jest jeszcze trochę czasu ? Jeżeli byliby chętni to wziąłbym na siebie wszystkie formalności. Zorganizujemy spotkanie i omówimy wszelkie sprawy.

Ruch
1 rok temu
Reply to  Mieszczanin

Stowarzyszenie to jedna z opcji, ale dlaczego czekać do wyborów? Przecież przez te 3 lata można coś zrobić. Osobiście proponowałbym założyć takiemu ruchowi konto na fb, to umożliwiałoby komunikację z zainteresowanymi, publikowanie różnych pism z urzędu itd.

Mieszczanin
1 rok temu
Reply to  Ruch

Musi być minimum 7 osób które mają zapał, chęci i chcą działać dla miasta.

Ruch
1 rok temu
Reply to  Mieszczanin

Moja rada: zacznij od założenia konta takiej grupy na fb, przykładowa nazwa n-tbg. W ten sposób załatwisz za jednym zamachem komunikację z zainteresowanymi, miejsce do publikacji materiałów itd. Warunkiem przynależności mogłoby być wykazanie się jakimiś działaniami na rzecz miasta, np. wnioskami do gminy. Z tym że żeby być wiarygodny, żeby ludzie Ci zaufali i zechcieli się zaangażować, sam najpierw powinieneś pokazać takie działania w swoim wykonaniu. Oczywiście anonimowo, chyba że nie masz problemu z ujawnieniem swoich danych. Tak to widzę.

do Mieszczanin
1 rok temu
Reply to  Mieszczanin

I jak, założyłeś to konto na fb?

zulugula
1 rok temu
Reply to  obywatel

plujesz na każdym forum na spółdzielnie i urzędy, obrażasz ludzi, sugerujesz korupcje itd. a w ndz pedzikiem do komunii i wmawiasz sobie ze jestes moralnie wyzej niż kazdy inny w tym mieście , ze etyka to twoje drugie imie

i kto tu jest hipokryta ????
tfu brzydzę sia takich jak ty

Zabużanin
1 rok temu

Było już spotkanie z ambasadorem Gruzji, teraz z Liroyem. Nasz mąż stanu ostro idzie w dół. Kolejne nic nieznaczące spotkanie, obstawiam z Ryśkiem z Klanu.

Aureliusz
1 rok temu

To zdjęcie ma potencjał na mema 😉

aka
1 rok temu

Tak sobie myślę że urząd dawno odleciał, nie potrzeba już wspomagaczy, -co innego jeśli to będzie dopust boży dla cierpiących i tylko to pozwoli im żyć, ale tutaj jak zwykle nic nie wiadomo!

obywatel
1 rok temu
Reply to  aka

Nie musiał odlatywać – to tylko prawdziwy poziom intelektualny urzędu ( dosłownie ; urzędników) a właściwie całkowity jego brak – a co najgorsze na poprawę nie ma co liczyć i nie ma najmniejszych na to szans.
(bilbordy reklamowe ” Jezioro tarnobrzeskie – zmieniamy się dla was” a prawda jest tylko jedna
” ZMIENIAMY SIĘ ZA WASZE ” spłacać BĘDZIECIE WY i wasze dzieci w opłatach za wodę, za wjazd a zarabiać na tym będą tylko nasi, swoi , wybrani przez nas.

MaXx
1 rok temu
Reply to  obywatel

Dokładnie tak jest. A zaczęło się już od Żwiruka

obywatel
1 rok temu

Przynajmniej mieszkańcy miasta dowiedzieli się co tak naprawdę robi Bożek w godzinach pracy

  • spotyka się z byle gwiazdeczką w godzinach pracy dla rozrywki i jeszcze za kasiorę mieszkańców (zastawiony stół) karmi miernoty niczym NM słynną jajecznicą.

Ten sam sposób zarządzania, wydawania kasy publicznej i jak się wydaje ten sam poziom inteligencji (to że ośmiesza siebie to nic nowego) ale w taki głupawy sposób ośmiesza miasto a przede wszystkim mieszkańców .
Prośba do dziennikarzy – przestańcie chociaż wy ośmieszać to miasto i jego mieszkańców
a niewątpliwie to robicie publikując tą miernotę intelektualną i jego zdjęcia z prywatnej imprezki w budynku urzędu. Aż dziw bierze że kogoś takiego mieszkańcy wybrali na prezydento
ale i mieszkańcy tak naprawdę nie mieli wyboru (nie chcieli grosika – łapówki) , wybierali pomiędzy dżumą a cholerą.

jużczas
1 rok temu
Reply to  obywatel

Opisałeś się i sam nie wiesz co jest dobre a co złe i gruncie rzeczy jest ok bo mniejsze zło!!! A to z tego zdarzenia i gorszych sytuacjach (błędnych decyzjach;pożyczki ,inwestycje) trzeba wyciągnąć jeden zasadniczy wniosek i wybrać alternatywę dla tego nieudacznika jego ekipy ..

Mtbg
1 rok temu

widać co Pan prezydent ostatnio słucha:
„Tylko jedno w głowie mam koksu pięć gram odlecieć sam W krainę zapomnienia W głowie myśli mam kiedy skończy się ten stan Gdy już nie będę sam Bo wjedzie biały węgorz..”

Jan
1 rok temu
Reply to  Mtbg

Świetnie się ubawiłem,ale skąd ten węgorz?biały miś ok ,ale węgorz?

Mieszczanin
1 rok temu

Żeby ten Liroj był chociaż posłem to jeszcze można zrozumieć tę wizytę ale równie dobrze może przyjechać jakiś Jarzyna ze Szczecina żeby porozmawiać o duperelach i już jest wiadomość na internecie i zdjęcie z tego wydarzenia. Wolałbym informację że do miasta przyjechał jakiś przedstawiciel dużej międzynarodowej firmy i chce tutaj zainwestować a nie o takich pierdołach.

Osiet
1 rok temu

Chcemy wiedzieć co władze Tarnobrzega zgłosiły do KPO? Dlaczego ludzie z UM odpowiedzialni za pozyskiwanie środków z zewnątrz przespali coś o czym było wiadome na internecie od miesięcy? Czy miasto zgłosi coś na fundusze norweskie i EOG? czy przygotowywane są projekty nowych szerokich dróg, które mogą pomóc miastu? Czemu za Wisła się od nas odgradzają zamiast budować most w Tarnobrzegu !!!! Chcemy usłyszeć prawdę

Osiet
1 rok temu

Znalazłem stronkę dla urzędników UM, zapoznawać się i czytać, bo wam za to płacą https://www.eog.gov.pl/strony/zapoznaj-sie-z-funduszami/oferta-funduszy/

Osiet
1 rok temu
Reply to  Osiet
Mar
1 rok temu
Reply to  Osiet

Wnioskują o środki zewnętrzne na przebudowę ul. Kwiatkowskiego.
http://umtarnobrzeg.home.pl/ideo/uchwaly/zapytania_VIII/20.141.1.pdf

Alabama
1 rok temu

Minąą już prawie poniedziałek a o piątkowym tak ważnym spotkaniu cisza. Tak na stronie UM jak i na prezydenckim fejsie.

O co chodzi? Czyżby jakaś selekcja treści?

Helka
1 rok temu

Jestem na TAK Zapach konopi będzie roznosil się po całej mieścinie Wszyscy będą na haju Szczęśliwi i zadowoleni Może nawet z całego świata będą do nas przyjeżdżać

stefan
1 rok temu

Krajowy Plan Odbudowy przespany – włądze sie zagubiły na urlopie zamiast pilnowac tematu a kaliniak miłą prikaz żeby sie nie interesować w temacie ,,, i wyszło że nie dostaniemy nic , tylko droge z Zaklikowa do Stalowej i spalarnie smieci w Stalowej co juz całkowicie pogrąży ASę

obywatel
1 rok temu
Reply to  stefan

Wczoraj w telewizji Rzeszów mówili o tym jak tzw. aborygen ze Stalowej Woli zwany Lucjuszem załatwił dofinansowanie w wysokości 9 mln złotych z województwa na budowę przedszkola
w mieście no ale on miał swój wkład (11 mln) a ty lanser prezydento chwali się jakimiś głupawymi prywatnymi spotkaniami z celebrytą.

Mieszko
1 rok temu
Reply to  stefan

Oczywiście że przespali Nie znają się na tym Dobry wlodarza ma kilka projektów w szufladzie Co oni po przebudzeniu złożyli do KPO
Podobno wstyd się przyznać. Porównanie z wnioskami z innych miast to jedyna decyzja Dymisja za brak ściągania dużej kasy która leży na chodniku.

Kolega
1 rok temu
Reply to  stefan

A co zaprzyjaźnieni posłowie z pisu i radny sejmiku Dziubiński.
Jakoś ich nikt nie pyta.

orzeł
1 rok temu

kończ waść…

Wstyd
1 rok temu
Reply to  orzeł

Wstydu mieszkańcom oszczedz.

Grażyna
1 rok temu

Zauważyłam że nasz prezydent ma najkrótszą brodę ze wszystkich zawodników siedzących przy stole.

Jan
1 rok temu

Teraz kolej na spotkanie z Margot lgbt.

Mar
1 rok temu

Malowane są znaki na drogach. Tylko czy opary farby nie wpłyną negatywnie na oplewione nasadzenia i nie osłabią ich przed zimą?

Pijak
1 rok temu

Bum bum bum, trutututu, pryyyyyy, jedziemy konno dalej. Papa

Ja ty my
1 rok temu

Lewa strona sie usmiecha,prawa strona sie usmiecha, a prezydent smutny 😀

69
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content