LIVE: Szymon Hołownia w Sandomierzu. Zapraszamy na transmisję spotkania

Portal NadWisłą24.pl zaprasza na transmisję spotkania z Szymonem Hołownią, które odbędzie się w czwartek 10 września w Sandomierzu, na rynku Starego Miasta. Początek godz.18.

„Szymon Hołownia już w czwartek 10 września spotka się z Wami w Sandomierzu! Widzimy się o godzinie 18:00 na Rynku Sandomierskim! Przyjdźcie opowiedzieć o tym, co dla Was ważne, zdobyć odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Bardzo chcemy się z Wami zobaczyć, dlatego w dobie zagrożenia koronawirusem musimy wszyscy pilnować naszego bezpieczeństwa. Nie zapominajcie o zachowywaniu odpowiedniej odległości oraz zabraniu ze sobą masek. Będziemy mieli ze sobą płyny dezynfekcyjne: zadbajmy o siebie nawzajem.

„Nie możemy teraz siedzieć i rozdzierać szaty, ale trzeba zrobić robotę. Skoro góra Polski będzie marnować czas we wzajemnej wojnie, to my nie możemy go zmarnować. Skoro oni nie zrobią tego, co powinni, to musimy ich zastąpić. W ramach naszej osobistej odpowiedzialności. Wierzę, że ludzi w Polsce, którzy zechcą nam w tym działaniu pomóc, są tysiące – już jest nas kilkanaście tysięcy. Będą przychodzili kolejni, a kolejne akcje, które będziemy robić sprawią, że będziemy dumni, że jesteśmy częścią Polski 2050″.

LIVE:

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Daro
1 rok temu

Masakra !

Panczo
1 rok temu
Reply to  Daro

Rozwiń myśl, proszę.

Bozo
1 rok temu

w dobie zagrożenia koronawirusem musimy wszyscy pilnować naszego bezpieczeństwa. Nie zapominajcie o zachowywaniu odpowiedniej odległości oraz zabraniu ze sobą masek —– koronapi€rdolec w wersji eko

Norbi
1 rok temu

Populista i nic więcej.Takich było wielu no ale jak mu się chce to niech walczy.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content