Nowe, ciekawe i bezpieczne zajęcia dla dzieci

Świat Robotyki oferta zajęć 2020/2021

W tym roku szkolnym oferujemy 3 typy zajęć pozalekcyjnych:

1. MATEMATYCZNE PROGRAMOWANIE MINECRAFT

Minecraft to bardzo popularna i lubiana przez dzieci gra. Dzięki kreatywności można w niej tworzyć wspaniałe światy i je eksplorować. Wykorzystując nasze 10-cio letnie doświadczenie postanowiliśmy połączyć naukę matematyki i programowania z zabawą. Dzięki temu powstał innowacyjny autorski system zajęć – Matematyczne Programowanie Minecraft. Zajęcia mogą być świetnym motorem napędowym do nauki matematyki dla dzieci, które nie radzą sobie z realizowanym w szkole materiałem, jak i doskonałym sposobem na rozwój dodatkowych kompetencji dla najzdolniejszych uczestników. Wykorzystujemy matematykę w praktyce ucząc elementów programowania. Dziecko nie traci czasu na samą rozrywkę, ale zdobywa cenne umiejętności matematyczno-programistyczne. Na zajęciach dzieci logują się do specjalnie przygotowanej przez nas wersji gry Minecraft. Uczestnicy rozwiązują zadania matematyczne, zgodne z podstawą programową dla klas 1-3 szkoły podstawowej. Zapoznają się również z podstawowymi pojęciami i konstrukcjami logicznymi z zakresu programowania.

2. AUTOMATYKA I ROBOTYKA

Postępująca w najbliższych latach robotyzacja, automatyzacja przemysłu i życia codziennego sprawi, iż specjaliści w dziedzinie robotyki będą bardzo poszukiwani na rynku pracy. W tym roku zmodyfikowaliśmy program zajęć tak, aby był on dostosowany do zmieniających się standardów nauczania techniczno-informatycznego. Nowy sprzęt edukacyjny, nowe ciekawe konstrukcje i wyzwania. Jeśli dziecko jest fanem Lego i programowania to te zajęcia są dla niego! Uczestnicy budują ciekawe modele robotów i mechanizmów, a następnie je programują. Program zajęć i wykorzystywany sprzęt jest dostosowany do wieku i stopnia zaawansowania. Zapraszamy Dzieci od 5 do 16 lat!

3. PROGRAMOWANIE GIER I APLIKACJI

Rynek gier komputerowych oraz aplikacji mobilnych stanowi jeden z najbardziej intensywnie rozwijających się sektorów gospodarki. Za tym idzie zapotrzebowanie na dobrze opłacanych specjalistów, których cały czas brakuje na rynku pracy! Stworzyliśmy nowy rodzaj zajęć, który przygotuje dzieci od najmłodszych lat do zawodu programisty w przyszłości. Na zajęciach pracujemy nad zaprojektowaniem i wykonaniem coraz trudniejszych gier, rozwijając umiejętności dzieci. Dzieci będą krok po kroku poznawać tajniki kodowania w popularnym środowisku Scratch z wykorzystaniem profesjonalnie przygotowanych materiałów graficznych. Kurs jest dostosowany do wieku uczestników. Drogę do zostania programistą można rozpocząć już od 5-go roku życia.

JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA?

Na zajęciach dzieci pracując w małych grupach (od 6 do 12 osób) na indywidualnych stanowiskach wyposażonych w komputer (lub zestaw edukacyjny) wykonują zadania zgodne z daną tematyką zajęć świetnie się przy tym bawiąc.

GDZIE ODBYWAJĄ SIĘ ZAJĘCIA?

Zajęcia odbywają się w szkole bądź pobliskiej placówce (w zależności od lokalizacji).

CZY ZAJĘCIA SĄ BEZPIECZNE?

Nasze zajęcia są zorganizowane według wszystkich obowiązujących reżimów sanitarnych. Dzieci pracują w jednoosobowych stanowiskach, zachowując przepisowe odległości. Komputery i sprzęt edukacyjny są dezynfekowane po każdych zajęciach. Oferujemy dziecku fantastycznie spędzony czas w bezpiecznym miejscu.

Oferujemy 3 różne typy zajęć. Wybierz te zajęcia, które zainteresują Twoje dziecko:

• Programowanie Gier i Aplikacji – 26 spotkań, średnio raz w tygodniu, każde spotkanie 60 min, cena – 9 rat po 65 zł miesięcznie.
• Automatyka i Robotyka – 26 spotkań, średnio raz w tygodniu, każde spotkanie 60 min, cena – 9 rat po 70 zł miesięcznie.
• Matematyczne Programowanie Minecraft – 26 spotkań, średnio raz w tygodniu, każde spotkanie 90 min, cena – 9 rat po 75 zł miesięcznie.

UWAGA – Umów się na bezpłatne zajęcia próbne! Obowiązkowa rezerwacja telefoniczna! Liczba miejsc ograniczona!

ZAJĘCIA PRÓBNE PROWADZIMY OD 15:00 DO 20:00 w dniach: 24.09.2020-25.09.2020.
Tarnobrzeski Park Przemysłowo-Technologiczny, Tarnobrzeg, ul. Warszawska 227B.

ZAPISY I INFORMACJE tylko pod numerami telefonu: 666747310, 607122157, 607165683

www.swiatrobotyki.pl

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content