Tarnobrzeg: Maseczki i termometry dla szkół

Pomiędzy placówki oświatowe, które jeszcze zgłosiły takie zapotrzebowanie, rozdysponowaliśmy ponad 100 termometrów bezdotykowych oraz ponad 51 tysięcy maseczek. Była to druga transza takiego asortymentu przekazanego przez Ministerstwo Zdrowia.

Z Wojewódzkiego Magazynu Sprzętu Obrony Cywilnej w Rzeszowie do Urzędu Miasta Tarnobrzega dotarło dokładnie 51 300 sztuk maseczek ochronnych i 112 termometrów bezdotykowych. Takie zapotrzebowanie, za pośrednictwem specjalnej aplikacji SOI (środki ochrony indywidualnej) Ministerstwa Zdrowia, zgłosiły tarnobrzeskie placówki oświatowe. Ze wsparcia mogły i skorzystały placówki wszystkich szczebli – od przedszkoli, przez szkoły podstawowe, ponadpodstawowe, po szkoły dla dorosłych, niezależnie też o organów prowadzących, a więc placówki publiczne prowadzone przez gminę Tarnobrzeg, ale też podlegające pod Ministra Kultury, jak i szkoły niepubliczne.

– Asortyment został rozdysponowany, zgodnie ze zgłoszonym zapotrzebowaniem, pomiędzy wszystkie placówki. Na ten moment, pod kątem zaopatrzenia w środki ochrony, wszystkie placówki są zabezpieczone – informuje prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek.

foto&info: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec
1 rok temu

Ręce w kieszeniach…

Dformat
1 rok temu
Reply to  Mieszkaniec

Co z KPO w Tarnobrzegu? Mam nadzieję, że ci którzy zapieprzyli z UM TBG przygotowują teraz pismo w formie skarg do Bruxeli, jak w ramach zrównoważonego rozwoju regionu pominięto Tarnobrzeg, bo tu nic nie potrzeba. Tylko nie zaspać skargi, bo ugotujecie nas (tarnobrzeżan) na lata jak z pożyczka z zastawem WodTar.

Mar
1 rok temu

Przekazane i fajnie. Przejdę więc do innych tematów.

1) Jakie konkretnie projekty złożyła gmina do Krajowego Planu Odbudowy i jakie kroki są podejmowane przez gminę w związku z tym, że nie wiedziano o naborze do KPO?
2) Gdzie został ogłoszony przetarg na budowę drogi obwodowej?
3) Czy w miesiącu wrześniu br. odbyła się konferencja / spotkanie na temat gospodarowania odpadami w gminie?

To tak tylko niektóre z najważniejszych.

Ten do tego
1 rok temu

News wart zdjęcia. Nawet z łapkami w kieszeniach załatwiam tematy. Znaczy się podarki są od rządu ale z braku własnych newsów, podepne się pod czyjś.

Psycholog
1 rok temu

Dłonie są odzwierciedleniem naszych myśli i emocji. Osoby ukrywające dłonie w kieszeniach podczas publicznych spotkań i wystąpień są uważane za mało wiarygodne i mało prawdomówne co w efekcie prowadzi do zaburzeń relacji a nawet braku porozumienia.Wielu mężczyzn uważa że trzymanie rąk w kieszeniach dodaje im luzu i nonszalancji niestety tak nie jest i oznacza to lekceważenie rozmówcy.

Psycholog
1 rok temu
Reply to  Psycholog

Trzeba wziąść lekcje u siostry

Helka
1 rok temu

Taaaaa W SP10 dają nauczycielowi dwie maseczki jednorazowe Chyba jedną na pierwsze półrocze drugą na drugie !!!! A obiecanych przylbice ani widu ani slychu

Neltah
1 rok temu
Reply to  Helka

a na jakiego czorta im jakieś maski? EPIDEMII NIE MA! i nie będzie. To jest oszustwo i kazdy kto to promujei w tym uczestniczy jest albo idiotą, albo celowo sieje postrach, co gorsza wśród dzieci!

Kako
1 rok temu

Jest fotka, więc o co Wam chodzi?
Co tam obwodnica, co tam KPO, co tam dziurawe ulice i parkingi.
Mydlenie ludziom oczu a prawdziwe problemy tego miasta i mieszkańców nadal nierozwiązane.
A nasz celebryta dumny i zadowolony z siebie.

Neltah
1 rok temu

Będzie miało co leżeć w magazynach na wypadek ,może jakiejś wojny za 100 lat, albo maski na okoliczność prac budowlanych,remontów. Tylko czy wszyscy budowlańcy noszą maski? Też niezabardzo. Nie wiem po co to i komu, zwożenie rupieci ,bezużytecznych

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content