Tarnobrzeg: Policja szuka sprawców podpalenia busa. Rozpoznajesz tych chłopców?

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu, prowadzą czynności dowodowe w sprawie podpalenia samochodu marki Iveco, na ul. Dworcowej w Tarnobrzegu. Związek z pożarem pojazdu mogą mieć dwaj chłopcy, którzy w tym w rejonie, jeździ na rowerach. Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości małoletnich chłopców.

Do zdarzenia doszło 28 maja 2019 r. przed godz. 20, na ul. Dworcowej w Tarnobrzegu. Z ustaleń policjantów wynika, że zaparkowany pojazd marki Iveco, koloru białego został uszkodzony poprzez podpalenie. Powstałe straty są szacowane na kwotę 4 tys. zł. Z ustaleń policjantów wynika, że związek z pożarem pojazdu mogą mieć dwaj chłopcy, w wieku około 12 – 13 lat, którzy w tym rejonie jeździ na rowerach. Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości małoletnich chłopców.

Wszystkie osoby będące świadkami zdarzenia, którzy znają tożsamość chłopców, proszeni są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Tarnobrzegu ul. 1 Maja 2, pok. 207. Kontakt tel. 47 825 34 35 lub zespół dyżurnych tel. 47 825 33 10.

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Daro
1 rok temu

Masakra !

darek
1 rok temu

Jaka masakra.Normalka.

Abtencjusz
1 rok temu

policja dobrze wie kto to, bo oni są dobrze im znani i często notowani ,dobrze znani w mieście, a na zdjęciu dobrze widać twarze ,nawet jak nieostre

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content