79 letni tarnobrzeżanin Janusz Malarz Mistrzem Polski w deblu!

Kolejny sukces na swoje konto zapisał pan Janusz Malarz, tenisista stołowy IKS Jeziora Tarnobrzeg. 79 -latek wywalczył złoty medal w deblu, podczas Indywidualnych Mistrzostw Polski Weteranów, które rozegrane zostały w Bilczy.

W zawodach rywalizowało ponad 200 zawodniczek i zawodników z całego kraju.

Pan Janusz Malarz w parze z Ryszardem Banaszkiewiczem z Brzegu Dolnego. w kategorii mężczyźni 75-79 lat w grze podwójnej, pokonali wszystkich przeciwników i stanęli na najwyższym stopniu podium.

Mistrzowie Polski w ćwierćfinale mieli wolny los, w półfinale 3:0 (9,9,5) pokonali debel Marek Sajdak Gliwice/Romuald Stasiełowicz Drezdenko, w finale zaś równeiż bez straty seta (9,7,12) parę deblową Antoni Biaduń Zabrze/Antoni Szwab Wodzisław Śląski.

foto&info: IKS Jezioro Tarnobrzeg