Trener Jacek Zieliński dostał propozycję pracy w Stali Stalowa Wola? Prezes klubu: To fake news

Wczoraj lokalne media obiegła informacja, jakoby trzecioligowy klub Stali Stalowa Wola złożył ofertę pracy trenerowi Jackowi Zielińskiemu. W rozmowie z naszym portalem, prezes Stali stanowczo zaprzecza tej informacji.

O ofercie złożonej przez klub Stali trenerowi Jackowi Zielińskiemu, poinformował na Twitterze dziennikarz Szymon Jadczak. – Przedstawiciele Wisły Kraków skontaktowali się z trenerem Jackiem Zielińskim. Zieliński, który w przeszłości trenował m.in. Cracovię, miałby zastąpić znienawidzonego przez kibiców Artura Skowronka. Zieliński dostał też ofertę od III-ligowej Stali Stalowa Wola – napisał Jadczak.

– Nie składaliśmy żadnej oferty trenerowi Jackowi Zielińskiemu, nie wiem skąd to się w ogóle pojawiło – powiedział w rozmowie z portalem NadWisłą24.pl Michał Czubat, prezes Stali Stalowa Wola. – To fake news – dodał.

Prezes Stali nie potwierdza więc informacji o rzekomej propozycji złożonej trenerowi jackowi Zielińskiemu, tarnobrzeżaninowi i wychowankowi Siarki. Natomiast zmiany w sztabie szkoleniowym Stali nie są wykluczone, bowiem obecny szkoleniowiec drużyny, Szymon Szydełko, otrzymał w miniony poniedziałek od zarządu ultimatum na najbliższe spotkania.

W trakcie rozmów wyznaczono cel na najbliższe dwa mecze Stali Stalowa Wola. Ultimatum głosi, że w najbliższych dwóch spotkaniach ligowych piłkarze Stali Stalowa Wola mają zdobyć komplet punktów (sześć). W przypadku braku realizacji ultimatum sztab szkoleniowy Stali Stalowa Wola (trener Szymon Szydełko oraz jego asystent Konrad Bober) poda się do dymisji. Jeżeli ultimatum zostanie zrealizowane, odbędą się kolejne rozmowy ze sztabem szkoleniowym nt. dalszej współpracy – czytamy na stronie stal1938.pl.

 

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
orzeł
1 rok temu

do stalowej to najlepszy będzie Kuźma

Gość
1 rok temu

Sam do dymisji się nie poda. Ma podobno w kontrakcie klauzule ,że w przypadku zwolnienia otrzyma odszkodowanie. Mówi się o 80 a nawet 300 tysiącach. Może co najwyżej zostać zdymisjonowany .

Nauczyciel
1 rok temu

Imiona piszemy wielką literą redaktorze.

Krzych
1 rok temu

w Stalowej będzie Wieprzęć albo Łach

Bolek
1 rok temu
Reply to  Krzych

To nie fake news tylko ordynarne kłamstwo .Pisania po polsku chyba nie boli.

aab
1 rok temu

Trener nie miał żadnej propozycji z Wisły, tym bardziej ze Stali St.W.(przecież to III liga!)

prawda
1 rok temu
Reply to  aab

moze juz nie chce trenowac tylko komentatorem dostac w tv?

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content