Pali się zakład produkujący styropian na terenie Tarnobrzeskiej Strefy Ekonomicznej (zdjęcia)

Strażacy gaszą pożar, który wybuchł w jednej z hal zakładu produkującego styropian. Budynek znajduje się na terenie Tarnobrzeskiej Strefy Ekonomicznej, przy ul. Strefowej, w Chmielowie.

– Zgłoszenie o pożarze otrzymaliśmy dzisiaj, o godzinie 10.12 – wyjaśnia w rozmowie z NW24 bryg. Jacek Widuch, rzecznik prasowy tarnobrzeskiej Straży Pożarnej.

– Doszło do pożaru jednego z zakładów, który się znajduje przy ul. Strefowej w Chmielowie. Pożarem objęta jest hala produkcyjna w zakładzie, który zajmuje się produkcja styropianu. Dlatego też domniemamy, że wewnątrz mieliśmy do czynienia ze styropianami. Na miejscu pracuje 7 zastępów, w tym 4 zastępy Państwowej Straży Pożarnej i 3 zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej – dodaje.

Na szczęście wszystko wskazuje na to, że z powodu pożaru nikt nie ucierpiał.

_ Mamy informacje od kierującego działaniami na miejscu, że przed przybyciem naszych zastępów z budynku ewakuowało się 14 osób. Na chwilę obecną wygląda na to, że nikomu nic się nie stało – informuje NW24 rzecznik Widuch.

foto: Krzysztof Zbroszczyk

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Stalnierdzewna
11 miesięcy temu

Nie dość, że bida w tym waszym Tarnobrzegu to jeszcze śmierdzi styropianem. A w Mieleckiej ekstraklasie 3:2 dla PGE FKS!!!

Dformat
11 miesięcy temu
Reply to  Stalnierdzewna

kogo to gówno obchodzi

Tarnobrzeżanin88
11 miesięcy temu
Reply to  Stalnierdzewna

Za to śmierdzi z Kronospana

Daro
11 miesięcy temu

Masakra !

raport
11 miesięcy temu
Reply to  Daro

masz ją już we łbie

Jasnowidz Jackowski
11 miesięcy temu

Miałem sen ! Zaraza dopada pilkington. Wszyscy ewakuowani na pustynię Błędowską. Jankesi bombardują pilkington nalotem dywanowym a następnie całą wìochę Chmielów. Potem wkraczają Ukraińcy i orają cały ten bajzel. Wyrasta dżungla a małpy opanują całą tą wìochę. Pracownicy niestety na bezrobocie bo w tym kraju z ich wykształceniem pracy nie ma i nie będzie. O to cały mój wizjonerski sen. !

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content