Prezydent Tarnobrzega zaprasza na „konferencję prasową”, bez możliwości zadawania pytań

W czwartek 8 października, o godzinie 10 na facebookowym profilu prezydenta Tarnobrzega  odbędzie się transmisja „konferencji prasowej” D.Bożka. Celowo słowa „konferencja prasowa” ujęliśmy w cudzysłów, ponieważ będzie to po prostu wystąpienie włodarza miasta, bez możliwości zadawania pytań przez dziennikarzy.

Do wystąpień w internecie prezydent powrócił z powodu wzrostu zachorowań na COVID 19.

– W związku utrzymującym się wysokim poziomem zachorowań na COVID-19 zmuszeni jesteśmy powrócić do zdalnej formuły konferencji prasowych. Tak więc, w imieniu prezydenta Tarnobrzega, Dariusza Bożka zapraszam na konferencję on-line, która odbędzie się jutro, tj. 8 października 2020 r. o godz. 10.00 na oficjalnym profilu prezydenta miasta na Facebooku (https://www.facebook.com/DariuszBozekTBG).  Jednym z tematów będzie Krajowy Plan Odbudowy – informuje rzecznik UM Tarnobrzeg, Wojciech Lis.

Zapytaliśmy W.Lisa, czy będzie możliwość zadawania pytań prezydentowi. – Nie będzie można – odpowiedział.

Subskrybuj
Powiadom o
78 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Odyseusz
1 rok temu

hahaha dobra ściema czyli niczym Łukaszenka – słuchajcie i macie cicho siedzieć bo wódz przemawia 🙂

Ciekawy
1 rok temu

Przy zdalnej formule jak najbardziej istnieje możliwość zadawania pytań a prezydent po prostu boi się zadawanych pytań. Minął się z powołaniem bo w szkole to ON zadawał pytania a w UM te dziennikarzyny pytają i pytają 🙂

mieszkaniec TBG
1 rok temu

Z dziennikarzami nie może się spotkać, dobre 🙂 Nie potrafi zorganizować konferencji w otwartej przestrzeni? Np. pod namiotem? Jest wiele możliwości przeprowadzenia konferencji bezpiecznie lecz prezydent zasłania się covidem, słabe to, ja tego nie kupuję. Ośmiesza się tylko takimi zagraniami. Nikt go nie zmuszał aby startował na prezydenta aby teraz odstawiał takie numery.

Janusz
1 rok temu

Tylko ciekawe że na spotkaniu w Nisku siedział w gronie kilkunastu osób bez masek i nie bał się covidu.

Owen
1 rok temu
Reply to  Janusz

No też mnie to zastanawia. Brak konsekwencji czy przez parę dni aż tak podniósł się poziom zagrożenia?

gość
1 rok temu

ahaha niech zrobi konferencję w sobotę na targowisku tam jest bardzoooo bezpiecznie ahahahaha

Kupiec
1 rok temu
Reply to  gość

Nie zrobi
Boi się tłumów ale z powodu wirusa tylko pytań każdych

wasyl
1 rok temu

Co to za dziennikarze jeśli są pod kuratelą miasta .

Wirus
1 rok temu

Perfidny ten wirus, przeszkodził w tegorocznym sezonie nad Jeziorem, a teraz przeszkadza m.in. w konferencjach prasowych naszego gospodarza.

Gospodarz domu
1 rok temu

Chóru nie będzie – będzie balet! A potem konferencja prasowa i seria zdjęć.

obywatel
1 rok temu
Reply to  Gospodarz domu

Bedzie LANS, PIJAR , PROPAGANDA – w stylu komunistycznym – HA HA HA – tyle potrafi.
Do siebie niechaj mawia, skoro mu mieszkancy przeszkadzaja.

Tarnobrzeżanin
1 rok temu

Tymczasem Miasto Tarnobrzeg przegrało w sądzie kolejną sprawę, o czym na swoim profilu na Facebooku poinformował Pan dr Witold Zych. Sprawa dotyczy zarządzenia Prezydenta Bożka nr 154/2020, który zabrał z budżetu miasta pieniądze zabezpieczone dużo wcześniej na wykonanie odwiertu wód siarczkowych, przekazując je do innego działu budżetu miasta (w ramach walki z COviD-19) – na zakup m.in. środków dezynfekujących, masek ochronnych, rękawic.
Kolegium Regionalnej Izby Obrachunkowej w Rzeszowie orzekło nieważność tego zarządzenia w całości, z powodu istotnego naruszenia przepisów ustawy o samorządzie gminnym oraz jednej z ustaw COVID-owych (z 2 marca 2020 r.).
Miasto odwołało się od tej decyzji, kierując skargę do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego, który wyrokiem z dnia 10 września 2020 r. (Sygnatura akt I SA/Rz 438/20) oddalił skargę.
Proszę Szanowną Redakcję o zajęcie się tą sprawą, po raz kolejny Miasto Tarnobrzeg przegrywa sprawę sądową, czy ponownie prawnicy UM będą szli w zaparte i miasto będzie odwoływać się do NSA? Co to za prawnicy w ogóle? Ile spraw sądowych miasto jeszcze przegrało, a my nie mamy o tym pojęcia? W tym przypadku, gdyby nie Pan dr Zych, nikt ze zwykłych mieszkańców nie wiedziałby nawet o tym wyroku. Z góry dziękuję za zainteresowanie się problemem.

Gość
1 rok temu

Co nie zmienia istoty problemu ,że wtedy maseczki były dla miasta ważniejsze niż jakiś odwiert za ok. pół miliona złotych.W ogóle co to za pomysł i czyj za taką kasę ?. Co to miastu w ogóle da i na co to komu potrzebne?

Tarnobrzeżanin
1 rok temu
Reply to  Gość

Maseczki, które do wielu mieszkańców nie dotarły, bo tak to Prezydent zorganizował, że sporo osób nie widziało zakupionych trójpaków (w tym np. ja i sąsiedzi z mojej klatki, a z tego co wiem także i innych klatek w bloku). A co do odwiertu wód siarczkowych, to wynika on z budżetu obywatelskiego na 2020 rok, gdyż po wyeliminowaniu projektu „Widno i bezpiecznie – oświetlamy nasze miasto”, jako niezgodnego z regulaminem, wszystkie pozostałe projekty duże zmieściły się w puli środków BO na tę kategorię (z ponad 140 tysiącami nadwyżki), więc miasto nie miało prawa przenieść środków z realizacji obowiązkowego dla miastach na prawach powiatu budżetu obywatelskiego na jakiś inny cel. Na maseczki mogły zostać przeznaczone środki z puli na zarządzanie kryzysowe albo innego działu, gdzie inwestycje w danym roku mogą zostać przesunięte, a nie z zadań z BO, jakie powinny być wykonane do końca roku, którego dotyczą. Widocznie o tym prawnicy z UM nie wiedzą, dziwi tylko ten upór, skoro RIO punktuje niekompetencję osób decyzyjnych w UM Tarnobrzega, a Wojewódzki Sąd Administracyjny już nie po raz pierwszy przyznaje rację RIO, oddalając skargę Miasta. Ciekawe, czy znowu będzie deklaracja władz, iż Tarnobrzeg będzie składał od tego wyroku skargę kasacyjną do NSA. W końcu… Czytaj więcej »

Gość
1 rok temu

Ale nie opowiadasz , na co te fanaberie z tym odwiertem. Naprawdę mamy teraz duży kryzys , dochody państwa i samorządów lecą na łeb na szyję i są dużo ważniejsze potrzeby . Co to dziś da czy są re wody czy ich nie ma. Nikt i tak w tej dziurze nie zainwestuje w wydobycie czy sanantoria

Tarnobrzezanka
1 rok temu
Reply to  Gość

Prośba podpisz się z imienia i nazwiska

Gość
1 rok temu
Reply to  Tarnobrzezanka

Po co? Nikt tego nie robi.

Tarnobrzeżanin
1 rok temu
Reply to  Gość

Czyli według Ciebie nikt nie zainwestuje w ośrodek wypoczynkowo leczniczy w prawie 50-tysięcznym mieście, położonym nad jednym z największych akwenów w okolicy i połączonym komunikacyjnie bezpośrednio z Sandomierzem, odwiedzanym przez ludzi z całej Polski i zagranicy? Jak zatem wytłumaczysz inwestycje w Solcu-Zdroju (Malinowe Hotele), Busko-Zdroju, Horyńcu-Zdroju, czy nowy ośrodek w Latoszynie-Zdroju koło Dębicy? Jakoś w tych miejscowościach władze lokalne nie bały się zainwestować i obecnie zbierają tego owoce, gdyż ośrodki przynoszą spore dochody. Tarnobrzeg stoi w miejscu i wbrew twierdzeniom Prezydenta Bożka wręcz blokowana jest inicjatywa, która mogłaby miastu przynieść miliony zysku.

obywatel
1 rok temu

Nie w tym miescie – jak myslisz , dlaczego nie przychodzi zadej powazny inwestor (kielb to byl tylko grosik).

Tarnobrzeżanin
1 rok temu
Reply to  obywatel

Myślę, że to wynika z niekompetencji wielu osób w UM, prezydenci się zmieniają, natomiast w Urzędzie Miasta pracują zasadniczo te same osoby. Jednak nawet jeśli ktoś jest niekompetentny, to mógłby przynajmniej słuchać tych, którzy pomagają, a nie trwać z uporem przy swoim, gdyż szkodzi to tylko rozwojowi miasta.

Gość
1 rok temu

Mrzonki. Przez tyle lat od kiedy powstał zalew tak naprawdę NIC się tam nie wydarzyło. Teraz za pieniądze z wodociągów buduje się drogi i infrastrukturę. Podobno byli inwestorzy tylko infrastruktury technicznej nie było. Poczekajmy kilka lat co to da i czy rzeczywiście o to chodziło.Na dzień dzisiejszy miasto jest dziurą komunikacyjną. Nie ma w pobliżu autostrad , połączeń kolejowych i lotniczych i przede wszystkim tradycji oraz kapitału.Wydawanie więc,że ponad 600000 PLN żeby jedna osoba zaspokoiła swoje ego i przekonała się czy te wody są czy ich nie ma to zdecydowanie na dziś za drogo.Kompletnie nikt się chyba tym terenem na dzisiaj nie interesuje. Niech ktoś się pojawi to ok można wtedy wiercić. Są dużo ważniejsze i pilniejsze potrzeby dla miasta. Ale to jest tylko moje skromne zdanie. A może większości?

on jest racjonalny racjonalny nie ty nie ty
1 rok temu
Reply to  Gość

„ponad 600000 PLN żeby jedna osoba zaspokoiła swoje ego i przekonała się czy te wody są czy ich nie ma ” tak może się wypowiadać tylko dureń albo zdeterminowany wróg tego pana

Urzednik
1 rok temu

Urzędnik wam mówi. Kompetentni już dawno zwolnieni. Teraz to są urzędnicy.??? Jeden zajmuje się drogami i syndykowaniem jednocześnie. Odwala robotę ze drogi się zapadają a chodniki pełne dziur.
Wszyscy to widzą ale milczą bo strach. Takich czasów jeszcze urząd nie przeżył.

stop
1 rok temu
Reply to  Urzednik

Twoja elokwencja wystarcza do kopania dołów

Obserwator
1 rok temu

Brawo Wreszcie ktoś zrozumiałe się wypowiada

Obserwator
1 rok temu
Reply to  Obserwator

Ale czy zrozumiałe na tyle aby zauważyć że zatrudnieni są osobami że sztabu wyborczego
To co to za kompetencje Zwolniono mądrych i niezależnych To mamy inżynierów na szpileczkach

stop
1 rok temu
Reply to  Obserwator

obsesje się leczy nie na forach

obywatel
1 rok temu

Niech zlodziej odda mieszkancom zamieszkalym w budynkach zarzadzanych przez SM Siarkowiec kase za dorabianie bezprawnie kluczy do skrzynek posztowtch (wraz z turkiem) zlodziej jeden – klucze te zrobiono aby prezydento mogl prowadzic pijar za cudze.

doto
1 rok temu
Reply to  obywatel

i jak zwykle – haslo o urzednikach – zbigniew sie uaktywnia

Obserwator
1 rok temu
Reply to  Gość

O jakich maseczkach mówisz Zapytaj o szczegóły urzędników

odp
1 rok temu

jak pdb zostanie odwołany ze stanowiska to ten odwiert powstanie ale czy nowy gospodaz zatrzyma młodzierz w tym miescie ….. watpie…….

kit
1 rok temu
Reply to  odp

młodzierz —- piter mądrością bucha przeciwstawiając nieprawdopodobieństwo z niedorzecznością

obywatel
1 rok temu
Reply to  odp

A co tak naprawdę da ten odwiert (oprócz wydania kasy) – nic a nic.

pytania
1 rok temu

no to skoro nie moze zadawac pytan to moze je czytac i odp a mam takie jedno czy sie sam poda do dymisji a jak nie to co maja mieszkancy zrobic aby wymaza zły wybór nie odpowiedniego człowiek a na stanowisku na którym tylko mogl by pomazyc ale to sie spełniło bo go wybrali 65+ a przy na oczach młodzierzy sie osmiesza i chca aby sie podał………. wie jak…..

Tomek
1 rok temu

Tam gdzie nie zadają trudnych pytań to jest sielanka jak na wczorajszym zdjęciu(foto źródło profil prezydenta Bożka) i Covid nie był groźny. Tam gdzie może paść jakieś niewygodne pytanie to pandemia, covid itd i konferencję prasową organizują bez dziennikarzy i bez pytań(choć na FB mogli by je normalnie zadawać). To zakrawa o absurd bo prezydent ma obowiązek wyjaśniać wszelkie wątpliwości a nie wygłaszać wyuczoną mowę, monolog.

aaaaaaa.jpg
Marzena
1 rok temu
Reply to  Tomek

Nie zakrawa a jest absurdem jakich wiele w wydaniu obecnej władzy. Prezydentowi na rękę jest zamknąć się w gabinecie i udawać, że go nie ma. Wieje mega hipokryzją panie prezydencie.

wasyl
1 rok temu
Reply to  Marzena

Zabarykadowane POZy to czemu i nie mogą być urzędy .

anty wirus
1 rok temu
Reply to  Marzena

ten wiruś to najlepsze co mogło się trafić tej ekipie. Zamknięci w gabinetach , kawka podana , pogawędzić można i o 15 tej na spotkanie w grupie dworskiej

Blondas
1 rok temu

KOnferencja będzie typową ustawką i podejrzewam że większość mieszkańców ją zbojkotuje.

KS8
1 rok temu

To dziwne bo czołowe media (np. ed, TN, radio Leliwa) ma w kieszeni.

obywatel
1 rok temu
Reply to  KS8

Jak się dotuje z publicznej kasy prywatne media – to tak jest (po są dotacje z urzędu miasta).

Dformat
1 rok temu

Ja mam jedno pytanie: dlaczego w Tarnobrzegu to wszystko takie pokrętne i byle jakie?

odp
1 rok temu
Reply to  Dformat

to jest z atrudne pytanie dla prezydenta nawet dla tych mieszkancow ktorzy w tym miescie chca zostac pochowani a młodzierz sie nie liczy tylko typowe inwestycie pod rocznik 30……..

Hit
1 rok temu

Naprawdę facet jest niesamowity. Brak szacunku do mieszkańców w ogóle. Żona naczelnika w Echu, Tygodnik na własność, TVL jak zwykle – ważne kto przy władzy, po prostu żenada. Nie szanujecie mieszkańców drodzy redaktorzy naczelni.

TBG
1 rok temu
Reply to  Hit

Nie zapomnij, iż żona rzecznika prasowego prezydenta jest dziennikarką w Leliwie 🙂

obywatel
1 rok temu
Reply to  Hit

Takie miasto – kolesiostwo, poplecznictwo , partyjniactwo – miasto to pretekst aby swoim kasiory napchać i nie dziw , że młodzież sp…… jak najdalej – tam gdzie jest praca i płaca
i żadne pozorne wielkie inwestycje realizowane nie pomogą (jezioro, oświetlenie itd.).
Nad jezioro to młodzież wróci tylko na chwilę , zakupy zrobi w Lidlu, Biedronce, Lukullusie,
zjeść pojedzie do Maca – a nie będzie przepłacać w prywatnych barach przy zalewie, po zawyżonych cenach a włodarze z urzędasami ogłupiają mieszkańców że to inwestycje dla ich dobra (kasa włożona już obecnie w jezioro nie zwróci się nawet za 100 lat..

Anna
1 rok temu

Szkoda mu nabijać oglądalność. Boi się zadawanych pytań to niech się sam tylko ogląda.

Norbi
1 rok temu

Prezydent Korei Północnej też robi takie konferencje prasowe powie co ma powiedzieć ale zadawanie pytań surowo zabronione.

Kako
1 rok temu

Niech schowa się np. w szafie, to wtedy nikt go nie będzie o nic pytał.
Buta, pycha i żenada. Jeszcze ktoś by zadał niewygodne pytanie i co wtedy?
A tak będzie lans i mydlenie ludziom oczu.

dokąd
1 rok temu

Nasz dyletant zrobił sobie nową kampanie wyborczą i oderwany od realiów będzie „walczył” „tak jak powiedział” by w tbg było jeszcze widniej i jeszcze bezpieczniej i po omacku będziemy się sądzić w NSA bo my (JA) mamy racje i robimy to dla mieszkańców

łysy
1 rok temu

Ja wam mówię że jest szansa…

Ewelina
1 rok temu
Reply to  łysy

Na co ?

Rafał
1 rok temu

„Drodzy Państwoooo”, nie możecie zadawać mi pytań bo nie mam przygotowanych odpowiedzi i pojęcia nie mam co ja tu robię … właśnie tak jest

Skandal
1 rok temu

Chodzi o to aby nie powiedzieć kto zawalił.
Teraz powie ze załatwiał w ministerstwach z udziałem posłów z pis
A na następnej sesji radni Kalinka Pekar i Nowak od trąbią sukces Bozka
Taka strategie chłopcy obrali aby ciemny lud nic nie wiedział co robi władza
Bozkowi jeszcze radni nie zadali trudnych pytań

Strategia polega na uzależnieniu
Tak będzie z dofinansowaniem kolekcji Dzikowskiej
Już Kalinka odtrąbił sukces pisowski a jeszcze kasy nie ma Jak się nie uda? To nic Sukces jest. Ciemny lud zapomni.

Mar
1 rok temu

Przesłuchałem i widzę to tak.
Jezioro. Przypuszczam, że w to można włożyć nawet i kilkaset milionów, więc nasuwa się pytanie, kiedy ta część miasta będzie dostatecznie rozwinięta i zagospodarowana zdaniem władz?
Drogi w Czwórmieście. Spoko, ale które konkretnie i jak byłyby zrobione (zwykłe, szybkiego ruchu)?
Elektroniczne autobusy, zajezdnia itd. Są ważniejsze potrzeby, np. inwestycje związane z gospodarką odpadami.
Elektroniczne motorówki. A Wisła żeglowna na tym odcinku? Co z Natura 2000? Jeśli już to nie lepszy jeden duży statek?
Farma solarna i oświetlenie ledowe. Wystarczy remontować drogi oraz inne ciągi i sukcesywnie przy każdej takiej inwestycji modernizować oświetlenie.
O inwestycjach planowanych w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych już pisałem.

Mar
1 rok temu
Reply to  Mar

Jeszcze zakup dzieł z kolekcji dzikowskiej. Czy nie ma ważniejszych potrzeb w mieście? Swoją drogą ciekawe jaki procent turystów przybywających nad Jezioro odwiedza miejscowe muzea.

Zenon Rumian
1 rok temu

Nawet Mastalerz i Kiełb nie byli takimi pajacami,Bozek wez sobie do pomocy Plutę albo Panka.Bozek prezydentem na jedna kadencje.

giorgi
1 rok temu
Reply to  Zenon Rumian

na pół wystarczy !!!!

Ja***
1 rok temu
Reply to  Zenon Rumian

Bozek to marjonetka!Pluta o wszystkim decyduje, a Bozek ma sie pokazywac i mowic co mu podyktowano. Dlatego nie mozna bylo zadawac pytan, bo nie znałby odp. Ten pan tylko 1 kadencja…..

Jerzy
1 rok temu
Reply to  Ja***

Dokładnie.

Jan
1 rok temu

Ten Prezydent to jedna wielka pomyłka wyborców, tylko na zdjęciach by błyszczał, nie ma nasze miasto szczęścia do prawdziwego gospodarza

Zenon Rumian
1 rok temu
Reply to  Jan

Jakby Kielb nie byl glupi to pewnie bylby na druga kadencje.

łysy
1 rok temu
Reply to  Zenon Rumian

Jakby baba miała wąsy to by była chłopem.

FRYZJER
1 rok temu
Reply to  łysy

A ty mialbys wlosy

W ...ę
1 rok temu

Mirek temu winien,mirek temu winien !!! Pocałować was powinien:)

Owen
1 rok temu
Reply to  W ...ę

Myślę, że gdyby prezydent nie dobrał sobie tak fatalnych ludzi z najbliższego otoczenia, byłby może dobrym prezydentem. To oni kreują jego wizerunek, a prezydent im ufa.Mała szansa na to, że się
ocknie i spojrzy na nich krytycznie. Co do planów inwestycyjnych, ambitnie. Tylko tak jak ktoś pisał powyżej: czy nie ma pilniejszych potrzeb, naprawdę bliższych ułatwienia życia mieszkańcom? Co bardziej uszczęśliwi człowieka, elektryczna motorówka czy mieszkanie czynszowe jesli nie ma się na zakup własnego? Może być pięknie ale to nie zmieni faktu, że ciągłe podwyżki za wodę czy śmieci wcale samopoczucia nie poprawiają.

ból głowy
1 rok temu
Reply to  Owen

Gdyby miał pojęcie o sprawach miasta ,mieszkańców nie wpuścił by się tak głupie niby rozwiązania .

mieszkaniec
1 rok temu

Nie wchodząc w szczegóły jakieś plany i projekty są, ale to pieśń przyszłości. Mnie bardziej interesuje co władze miasta zamierzają zrobić, poprawić i usprawnić teraz, dajmy na to do końca roku? Np. kiedy powstanie ława dla oczekujących na autobusy za budynkiem Sienkiewicza 38, żeby rzesze uczniów nie musiały tam stać na chodniku? Albo kiedy powstanie droga rowerowa na ulicy Kwiatkowskiego po stronie targowiska i parku handlowego, żeby nie trzeba było prowadzić roweru od ścieżki po przeciwnej stronie?

Weronika
1 rok temu
Reply to  mieszkaniec

Panie Prezydencie my mieszkańcy Miasta prosimy o zaprzestanie corocznego sponsoringu z naszych podatków Rodzinnych Ogrodów Działkowych. Miasto potrzebuje kasy w trudnych czasach. A ogrody całymi dniami pozamykane zrobiło się państwo w państwie i jakim prawem my mamy ich sponsorować???
Kasa idzie na ręce jakiejś osoby która być może dzierżawi działke nawet jej nie uprawia??
Działkowicze też narzekaja na zarządy gdyż oni sami sobą się zajmują???

kto dał ci prawo
1 rok temu
Reply to  Weronika

my mieszkańcy? czy ja mieszkanka!!!

obywatel
1 rok temu
Reply to  Weronika

Tan są wyborcy tak jak w budynkach zarządzanych przez spółdzielnie (darmowe afisze wyborcze w klatkach budynków – w innych miastach to jest nie możliwe – darmowe afisze wyborcze).
Miasto zadłużone a tu sponsoruje się za publiczne wiele prywatnych podmiotów
(kluby , fundacje, stowarzyszenia) tam są wyborcy , więc się daje.

who
1 rok temu
Reply to  obywatel

co ty masz nas….z ta spółdzielnią ? o niczym innym nie potrafisz napisać

PPP
1 rok temu
Reply to  mieszkaniec

Niestety ścieżki po przeciwnej stronie ul. Kwiatkowskiego nie ma! … jest twór zwany ciągiem pieszo-rowerowym.

Niestety poprzez nieudolność urzędników osobne ścieżki zostały „zlepione” z chodnikami
co raz dało tragiczny efekt dwa dodatkowo nie mało kosztowało. (część kosztów zmiany oznakowania na wielu ulicach m.in. Sienkiewicza)

… ale winę zwalili na mieszkańca, który jak twierdzą był donosicielem do Nadzoru Budowlanego do Rzeszowa … opisywał, że istniejące ścieżki są za wąskie w odniesieniu do przepisów.

… a przecież to ci sami urzędnicy takie ścieżki „podpisali” !!!

Jaki teraz mamy tego efekt?

Wiele osób nie wie jak ma chodzić/jeździć.

Piesi wchodzą pod nadjeżdżające rowery.

Rowerzysta w razie potrącenia pieszego ma przesrane!

Rowerzysta
1 rok temu
Reply to  PPP

Na ul. Kopernika po obu stronach jezdni jest rozdział na drogę dla pieszych i drogę dla rowerów (jednokierunkową), a i tak piesi i rowerzyści poruszają się tam na chyba wszystkie możliwe sposoby. Ale fakt, że przy takim rozwiązaniu większy procent ludzi porusza się tam właściwie, plus rowerzysta nie będzie ponosił odpowiedzialności za ewentualną kolizję z pieszym idącym drogą dla rowerów.

profesor
1 rok temu

Prawda o testach na COVID – Randy Hillier – dowody naukowe kontra “paranoja strachu”; https://www.youtube.com/watch?v=ozX1AVJlQik

egzamin pozera
1 rok temu
Reply to  profesor

ile mamy testów i które stosujemy w kraju?

Gość
1 rok temu

Panie BOŻEK. Ten trzeci most który powstanie na Sanie w Stalowej Woli to też będzie w ramach pańskiego czwórmiasta? Jeśli tak to proszę nam mieszkańcom powiedzieć co w najbliższych latach powstanie w Tarnobrzegu za 300 milionów złotych?!

Marek
1 rok temu

Pytanie do Pana Prezydenta; Kiedy wprowadzona zostanie opłata śmieciowa powiązana ze zużyciem wody???
Mnóstwo mieszkań jest wynajmowanych w Tbg, zameldowana jest jedna osoba (właściciel) – a mieszka rodzina 4 osobowa.
Dlaczego miasto pozwala na taką sytuację, obciążając kosztami wywozu śmieci samotnych emerytów???

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
78
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content