Koniczynka Ocice – OKS Mokrzyszów 5:0. Gospodarze skuteczni w drugiej połowie (fotoreportaż oraz video HD)

Koniczynka Ocice odniosła pewne zwycięstwo nad OKS Mokrzyszów, pokonując rywali 5:0. Wszystkie bramki gospodarze strzelili w drugiej połowie.

KONICZYNKA OCICE – OKS MOKRZYSZÓW 5:0 (0:0)

1:0 – Maciej GAJDA 52′
2:0 – Łukasz MAZUR 60′
3:0 – Jan KOŁODZIEJ 70′(k)
4:0 – Sylwester CEBULA 75′
5:0 – Jan KOŁODZIEJ 83′

Po drugiej z rzędu porażce, tym razem z w Rzeczycy Długiej 1:3, pozycję lidera stalowowolskiej klasy A, w grupie 1, stracił OKS Wielowieś. Z kolei bezbramkowym remisem zakończyło się spotkanie Juniora Zakrzów z Sanną Zaklików.

W ramach 13 kolejki OKS Wielowieś będzie pauzować, OKS Mokrzyszów podejmie Unię Skowierzyn, Wspólnota Serbinów – KS z Żupawy, Junior pojedzie do Woli Reczyckiej, Koniczynka zaś do Krzątki.

KLASA OKRĘGOWA

Rezerwy Siarki przegrały z Azalią w Woli Zarczyckiej 3:4, w meczu 12 kolejki stalowowolskiej klasy okręgowej. Bramki dla rezerw strzelili Jakub Gessner, Hubert Podolak i Gabriel Skrzypek. W niedzielę 18 października, podopieczni trenera Szkutnika podejmą PUKS Francesco z Jelnej. Mecz rozpocznie się o godzinie 11.

foto&video: Piotr Morawski