Irlandzkie miasto nie chce już współpracować z Nową Dębą. Powodem jest przyjęcie przez miasto uchwały przeciw LGBT

Irlandzka gmina Fermoy w regionie Cork, zerwała współpracę z Nową Dębą, która w lipcu 2019 r przyjęła uchwałę przeciwko tzw. ideologii LGBT. Informację tę podał portal ONET.

O decyzji miasta Fermoy poinformował na Twitterze lokalny oddział irlandzkiej partii socjaldemokratycznej:

„Oddział Socjaldemokratów w Cork East z zadowoleniem przyjmuje decyzję Fermoy Twinning Committee o rozwiązaniu umowy bliźniaczej między Fermoyem a miastem Nowa Dęba w Polsce, które zostało wyznaczone jako „strefa wolna od osób LGBT”.

Więcej szczegółów w artykule na portalu ONET, pn. Irlandzkie miasto zrywa współpracę z Nową Dębą z powodu uchwały przeciw LGBT

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Alf
12 dni temu

Ale rządzący nami nie przejmują się wcale tym. W razie co już straszą wetem budżetu Unii Europejskiej. Za chwilę wywalą nas z Unii na zbity pysk a rządzący odtrąbią kolejny sukces.

Stach
11 dni temu
Reply to  Alf

Mówisz, że warto się wypiąć albo wystawić własne dzieci za kilka EUR.
Ps. Ile bierzesz za laske?

Janusz
12 dni temu

A Tarnobrzeg kiedy przyjmie taką uchwałę ?

ela
12 dni temu

Fermoy to straszna dziura zabita dechami. Tam od samego rana prawie wszyscy są „na bani”

Dupcyk
11 dni temu

Kiedy Tarnobrzeg skorzysta na nie przyjęciu tej uchwały lgtb? Bo jak zabiorą innym to dla nas starczy już nie ochłap

Stach
11 dni temu

Będzie nam ich brakowało…. albo nie będzie…

obywatel
11 dni temu
Reply to  Stach

Skończą się darmowe wyjazdy do Irlandii na koszt podatników elity Nowodębskiej
– zresztą i tak żadnej korzyści z tego nie było oprócz wycieczek nielicznych.

walt
11 dni temu

szkoda tylko zwykłych mieszkańców,że im zafiksowani dość marginalną sprawą,ideologicznie zdewiowani rajcowie zafundowali taki wstyd nic zresztą w zamian nie osiągając.

straszą ludzi LGBT i cholera wie czym innym,ba dają sobą manipulować i grać swoimi emocjami w kwestii,która w żaden sposób nawet mieszkańców nie dotyka a jeśli tak to ma dość marginalny wymiar bo w takich ośrodkach osoby LGBT raczej wolą się nie ujawniać by nie przekonać się o miłości bliźniego prawdziwych Polaków katolików.

nie ma szczęścia ten Jezus dziś nad Wisłą i wcale mi też szkoda,że piękne przykazanie miłości dziś we współczesnej Polsce promuje skromny kaznodzieja z Torunia,obłąkany ksiądz oko czy arcybiskup jędraszewski czy inny bydlak rozmiaru hosera.

że o ich występkach ,zbrodniach na dzieciach i bezkarności do jakiej się przyzwyczaili nie będę wspominał.

koledzy polityczni po szalu obłąkanych bezradnych z Nowej Dęby zresztą sędzią tk zrobili broniącego przed laty księdza pedofila z Tylawy prokuratora stanu wojennego towarzysza piotrowicza.
takie jest miłosierdzie tych ludzi i takie wartości.

nie wierzę w Sąd Ostateczny ale wspomnę Wam natchnieni miłością bliźniego Ewangelię wg św Mateusza : „Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili”.

Adam
9 dni temu

Brawo mieszkańcy Nowej Dęby że nie ulegliście naciskowi tym przygłupom LGBT.A tych pomylonych pedałów i wyznawców ideologi LGBT z irlandzkiej gminy Fermoy po prostu je….,bo nie ma z nich żadnego pożytku.

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x