Policja szuka właściciela pieniędzy pozostawionych w bankomacie w centrum Tarnobrzega

Policjanci poszukują właściciela pieniędzy, które zostały pozostawione w Tarnobrzegu przy jednym z bankomatów. Do zdarzenia doszło pod koniec września br.

W miniony weekend do Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu zgłosiła się kobieta. Przekazała policjantom pieniądze, które jak oświadczyła – znalazła. 34-latka wyjaśniła, że podchodząc do bankomatu, zauważyła w podajniku pozostawione banknoty. Pieniądze znalezione zostały 26 września br., w bankomacie w centrum miasta Tarnobrzega.

Osoba, która pozostawiła w bankomacie gotówkę, proszona jest o zgłoszenie się do Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu przy ul. 1-go Maja 2.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Trappist1
12 dni temu

ciekawe co trzeba mieć w głowie aby wyciągnąć z bankomatu pozostawione pieniądze? one tam same wrócą po 30 sekundach. No i teraz piękne poszukiwania na szeroką skalę!

Stach
9 dni temu

Co za bzdura! Ciekawe czy zapytają wróżki? Przecież bankomat, to komputer rejestrujący każdą transakcję. Wystarczy sprawdzić dane karty, która wybrane zostały te pieniądze, zadzwonić do właściciela i załatwione.

obywatel
9 dni temu
Reply to  Stach

A kamerki tam nie ma – szukają aby nie znaleźć (Panie Stachu – brawo)

  • no cóż tacy są w Policji (za komuny chociaż jak było dwóch to jeden umiał czytać a drugi pisać a teraz?????? )
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x