Tarnobrzeg: 25 policjantów szukało 17-latka, który zaginął dziewięć dni temu. Nastolatek odnalazł się u znajomych

O zaginięciu 17-letniego mieszkańca Tarnobrzega, policjantów powiadomiła w piątek rodzina. Jak wynikało z przekazanych informacji, młody mężczyzna wyszedł z mieszkania w początkiem ubiegłego tygodnia na praktykę zawodową, po zajęciach nie wrócił do domu, nie nawiązał także kontaktu z matką.

Funkcjonariusze zapoznali się z rysopisem zaginionego i niezwłocznie przystąpili do poszukiwań. Komunikat o zaginięciu 17-latka, dyżurny przekazał podległym patrolom, w tym czasie policjanci kryminalni sprawdzali miejsca, w których może przebywać zaginiony. Funkcjonariusze dotarli m.in. do osób, które mogły mieć wiedzę na temat zaginięcia młodego mieszkańca Tarnobrzega, przejrzeli monitoringi z wytypowanych miejsc, w których mógł przebywać zaginiony. Sprawdzili teren w pobliżu miejsca zamieszkania, piwnice, tereny rekreacyjne, rozmawiali z napotkanymi osobami.

W poszukiwania zaginionego zaangażowanych było 25 funkcjonariuszy, w tym policjanci z Zespołu ds. Profilaktyki. Wysiłki policjantów przyniosły efekty. Wczoraj wieczorem 17-latek został odnaleziony na tarnobrzeskim osiedlu Wielowieś. Przebywał u znajomych. Był cały i zdrowy.

Mężczyzna został przewieziony do jednostki policji, a następnie przekazany pod opiekę rodziny.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
olek
1 rok temu

To nie jest żaden mężczyzna
Tylko głupi BACHOR !!!! Tyle policjantów to szukalo A on chlal wódkę w Wielowsi!

Edward
1 rok temu
Reply to  olek

Nie, nie chlał wódki w Wielowsi, ten 17 latek się tam ukrywał. Każdy ma swoje problemy przez które lepiej żeby go nie było w domu.

Dupcyk
1 rok temu

Jajka zasiedziały i poszedł, że ani widu ani słuchu ….. Człowieku krzywdzisz swoją rodzinę, a w szczególności matkę, która Cię kocha

Wojtek
1 rok temu

Z nudów uciekł
Zadnych obowiązków dzieci nie mają Nic się nie ucza
Tylko pija po krzakach i pala trawę Matką pewnie już czeka żeby miał 18 lat i dostanie kopa
Niech melanzuje za swoje

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content