Prezydent Andrzej Duda ma koronawirusa

– Szanowni Państwo, zgodnie z zaleceniami wczoraj prezydent Andrzej Duda miał wykonany test na obecność koronawirusa. Wynik okazał się pozytywny. Prezydent czuje się dobrze. Jesteśmy w stałym kontakcie z odpowiednimi służbami medycznymi – napisał na Twitterze rzecznik prezydenta, Błażej Spychalski.

– W związku z pozytywnym wynikiem testu na obecność koronawirusa u Prezydenta RP informuję że udaję się na kwarantannę – dodał.

W miniony piątek Andrzej Duda był na stadionie narodowym PGN Narodowym, gdzie powstaje szpital tymczasowy dla chorych na koronawirusa.

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
nononieee
1 rok temu

Maseczka nie pomogła? No jak to?

Adaś
1 rok temu

Jak ty się zakazisz zadam ci to samo pytanie.

spółczuje..........
11 miesięcy temu

jak z każdym premierem czy prezydentem było buzi buzi to masz wyjaśnienie po co tam jechał…… tylko wstyd itp…….

Piotr
11 miesięcy temu

Przecież prezydent mówił przed wyborami że już po epidemii Gdy był ostatnio w Watykanie rzekl że w połowie października wyposażenie więc jak to jest? Dla niego tlen łóżko lekarz i respirator się znajdzie a dla Nas?

wojciech
11 miesięcy temu
Reply to  Piotr

dlo wos sie nieznajdzie

Szary człowiek
11 miesięcy temu

Kolejny wielki z ekranu tv ma coronawirusa ale czuje się dobrze. Psuje nasz prezydent obraz strasznego Covida19 wykreowany przez „media” 😀 Ludzie włączcie myślenie.

Alf
11 miesięcy temu

Czwarty dzień czekam na wynik testu żony. Chorujemy wszyscy w domu Nie wiem czy mam , ale żyję już na tym świecie kilkadziesiąt ładnych lat ale takiej sytuacji jeszcze nie miałem . Objawy są zupełnie inne niż przy zwykłej grypie , którą przechodziłem z kilkanaście razy. Dopiero wczoraj po ok 10 dniach trochę mi odpuściło .Powoli wracam do normalności Dlatego nie śmieję się i nie pajacuję jak niektórzy tu piszący .Naprawdę nikomu nie życzę ,żeby przekonał się na własnej skórze i jak niewierny Tomasz dopiero wtedy uwierzył .Życzę wszystkim dużo zdrowia.

dotacja dla mlódzierzy
11 miesięcy temu

abym nie zapomniał od jutra obowiązuje aby seniorzy nie opuszczali domów niech wiec państwo zacznie wypłacać bonusy lub premie czy to będzie w talonie czy nie aby ci ludzie co mogą robili zakupy takim co nie mogą wiec polityka wymaga a my wymagamy od polityków wiec zacznijcie skrobać dutki aby pomoc seniorom to też jest praca i powinna być wynagradzana jak nie przez prezydenta polski to i nawet miasta niech taka uchwała też wejdzie do konstytucji skoro maseczki chcą wprowadzić……..

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content