Prezydent Andrzej Duda ma koronawirusa

– Szanowni Państwo, zgodnie z zaleceniami wczoraj prezydent Andrzej Duda miał wykonany test na obecność koronawirusa. Wynik okazał się pozytywny. Prezydent czuje się dobrze. Jesteśmy w stałym kontakcie z odpowiednimi służbami medycznymi – napisał na Twitterze rzecznik prezydenta, Błażej Spychalski.

– W związku z pozytywnym wynikiem testu na obecność koronawirusa u Prezydenta RP informuję że udaję się na kwarantannę – dodał.

W miniony piątek Andrzej Duda był na stadionie narodowym PGN Narodowym, gdzie powstaje szpital tymczasowy dla chorych na koronawirusa.

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
nononieee
9 miesięcy temu

Maseczka nie pomogła? No jak to?

Adaś
9 miesięcy temu

Jak ty się zakazisz zadam ci to samo pytanie.

spółczuje..........
9 miesięcy temu

jak z każdym premierem czy prezydentem było buzi buzi to masz wyjaśnienie po co tam jechał…… tylko wstyd itp…….

Piotr
9 miesięcy temu

Przecież prezydent mówił przed wyborami że już po epidemii Gdy był ostatnio w Watykanie rzekl że w połowie października wyposażenie więc jak to jest? Dla niego tlen łóżko lekarz i respirator się znajdzie a dla Nas?

wojciech
9 miesięcy temu
Reply to  Piotr

dlo wos sie nieznajdzie

Szary człowiek
9 miesięcy temu

Kolejny wielki z ekranu tv ma coronawirusa ale czuje się dobrze. Psuje nasz prezydent obraz strasznego Covida19 wykreowany przez „media” 😀 Ludzie włączcie myślenie.

Alf
9 miesięcy temu

Czwarty dzień czekam na wynik testu żony. Chorujemy wszyscy w domu Nie wiem czy mam , ale żyję już na tym świecie kilkadziesiąt ładnych lat ale takiej sytuacji jeszcze nie miałem . Objawy są zupełnie inne niż przy zwykłej grypie , którą przechodziłem z kilkanaście razy. Dopiero wczoraj po ok 10 dniach trochę mi odpuściło .Powoli wracam do normalności Dlatego nie śmieję się i nie pajacuję jak niektórzy tu piszący .Naprawdę nikomu nie życzę ,żeby przekonał się na własnej skórze i jak niewierny Tomasz dopiero wtedy uwierzył .Życzę wszystkim dużo zdrowia.

dotacja dla mlódzierzy
9 miesięcy temu

abym nie zapomniał od jutra obowiązuje aby seniorzy nie opuszczali domów niech wiec państwo zacznie wypłacać bonusy lub premie czy to będzie w talonie czy nie aby ci ludzie co mogą robili zakupy takim co nie mogą wiec polityka wymaga a my wymagamy od polityków wiec zacznijcie skrobać dutki aby pomoc seniorom to też jest praca i powinna być wynagradzana jak nie przez prezydenta polski to i nawet miasta niech taka uchwała też wejdzie do konstytucji skoro maseczki chcą wprowadzić……..

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content