Tarnobrzeg: Ruszył remont ul. Mickiewicza. Będą utrudnienia.

Od poniedziałku, 26 października, od godz. 7.00 tymczasowo z ruchu kołowego wyłączony zostanie odcinek ul. Mickiewicza od ronda przy szpitalu do skrzyżowania z ul. Kochanowskiego. Rusza remont tego odcinka.

Mocno wyeksploatowany odcinek ul. Mickiewicza (od ronda na skrzyżowaniu ulic. Szpitalna – Niepodległości – Mickiewicza do skrzyżowania z ul. Kochanowskiego) w ciągu drogi wojewódzkiej 758, nareszcie doczeka się remontu. Prace potrwają do pierwszych dni grudnia tego roku.

– W związku z ruszającymi od poniedziałku 26 października robotami kierowcy będą musieli liczyć się z utrudnieniami w ruchu w tym rejonie miasta – tłumaczy rzecznik UM Tarnobrzeg, Wojciech Lis.

– Prace podzielono na dwa etapy. W pierwszym całkowicie zamknięty zostanie ruch kołowy w obydwu kierunkach na tym odcinku, a ruch pieszych możliwy będzie jedynie po stronie kamienic przy stadionie. W drugim etapie przywrócony zostanie ruch w obydwu kierunkach, z miejscowym zwężeniem jezdni w miejscu prowadzenia robót – dodaje.

foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
słabo
11 miesięcy temu

tam jest wszystko do wymiany od samego skrzyzowania a po drugie wraz z chodnikami a nie taki malenki odcinek znowu skromność w tym mieście……….

Dformat
11 miesięcy temu
Reply to  słabo

Otwórz oczy i włącz myślenie. Etapowanie nie jest sukcesem. Sukcesem jest remont całej drogi, na który tarnobrzeżanie jeszcze poczekają. A władza każdy odcinek obwołuje sukcesem, a prawda jest inna.

Odyseusz
11 miesięcy temu

Krótkowzroczność włodarzy miasta – na nic zdadzą się remonty w mieście skoro brak jest z prawdziwego zdarzenia obwodnicy, najpierw obwodnica później remonty. I co 3-4 lata i powtórka z rozrywki bo drogi w mieście znowu będą nadawać się tylko do remontu- ewidentne wyrzucanie pieniędzy w błoto bez strategii i szanowania pieniędzy podatnika!

Alf
11 miesięcy temu
Reply to  Odyseusz

Z obwodnicą to dałbym sobie spokój. Chyba ,że władze załatwią nowe środki. Myślę ,że zabraknie z 10-15 milionów. Poprzedni kosztorys był robiony 3-4 lata temu. Od tego czasu wszystko tak zdrożało w tym kraju.

mieszkaniec
11 miesięcy temu
Reply to  Alf

Co Ty mówisz: Dać sobie spokój ???? . Przypomnij sobie co mówił przezydent Bożek , Ze już już będzie bo jst po przetargu. Energopol zapłaci miastu duże odszkodowanie. Mam wrażenie że pracujesz w urzędzie i bronisz tego co nie da się obronić.

Alf
11 miesięcy temu
Reply to  mieszkaniec

Fakt, zapomniałem ,że dla mieszkańców najważniejsza jest obwodnica i galeria. Co to zmieni w sytuacji zwijającego się miasteczka położonego na uboczu?.

pdb z ......
11 miesięcy temu
Reply to  Alf

raczej w tym mieście nic przez długi czas nie powstanie a o tym co jest głośno to nie dwa lata tylko 10 i nie 45 tyś mieszkańców tylko 4……..

sebcio
11 miesięcy temu

A KIEDY BEDZIE REMONT KAWALECZKA KOLO DWORCA PKS? NA SWIETEGO NYGDY???

Dformat
11 miesięcy temu
Reply to  sebcio

Po sukcesie będzie następny sukces, a w zasadzie jedna drogę dzielimy na 4 części co nie do pomyślenia jest u sąsiadów z pława.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content