Doświadczony lekarz z Przemyśla udowadnia, że potrafi wyleczyć koronawirusa. Ministerstwo Zdrowia nie reaguje

Włodzimierz Bodnar, pediatra i specjalista chorób płuc z 30 – letnim stażem twierdzi, że potrafi wyleczyć ciężki przypadek choroby wywołanej przez SARS-COV – 2 w 48 godzin. O swoim sposobie leczenia od wielu miesięcy informuje m.in. Ministerstwo Zdrowia, niestety bez odpowiedzi.

W okresie luty – październik Bodnar ma udokumentowane ponad 100 przypadków wyleczeń. Znaczna ich część była o dość ostrym przebiegu, część chorych miała choroby współistniejące, tak obciążające przy zachorowaniu.

– Obecnie sam jestem w okresie rekonwalescencji i na kwarantannie po przeżyciu ciężkiego ataku COVID-19 (potwierdzony testem RT-PCR). Mam 59 lat i ze względów kardiologicznych należałem do wysokiej grupy ryzyka. Stosując moją metodę leczenia, objawy zaczęły się cofać po 48 godzinach od rozpoczęcia leczenia – podkreśla lekarz.

– Obecnie czuję się na tyle dobrze, całkowicie wyleczony i by móc samodzielnie napisać tę wiadomość, leczyć nieprzerwanie pacjentów przez telefon konsultując, pisząc im elektronicznie recepty, ponieważ mam zamontowany system komunikacji z własną przychodnią w domu. Każdy pacjent w trakcie ostrej fazy infekcji w stałym kontakcie ze mną i przez kolejne 3-4 dni codziennie informuje mnie o swoim stanie zdrowia – dodaje.

Od wielu miesięcy o nowatorskim sposobie leczenia, Bodnar iformuje m.in.:

  • Marzec 2020 do Ministerstwa Zdrowia – bez odpowiedzi
  • Marzec 2020 Pani Profesor Katherine Kędzierski, przewodniczący australijskich naukowców (The Peter Doherty Institute for Infection and Immunity) – bez odpowiedzi
  • Kwiecień 2020 Profesor Krzysztof Simon, Klinika Chorób Zakaźnych Wrocław – bez odpowiedzi
    W międzyczasie wielokrotne próby dotarcia do rządu przez posłów – bezskuteczne
  • Lipiec 2020 opublikowałem opis swoich przypadków z leczenia pacjentów, który został przesłany do wszystkich lekarzy Porozumienia Zielonogórskiego w całej Polsce – niestety bez większego odzewu.
  • Lipiec 2020 także w lipcu otrzymałem jedyną odpowiedź – pozytywna odpowiedź przyszła ze Szczecina od Pana Profesora Cezarego Pakulskiego, Klinika Anestezjologii Intensywnej Terapii i Medycyny Ratunkowej, który w pełni poparł moje spostrzeżenia. Przywróciło mi to wiarę i siłę, aby dalej leczyć i pisać
  • Październik 2020 Przed samym zachorowaniem opublikowałem artykuł o sposobie leczenia COVID-19 w lokalnej prasie – bez większej reakcji, jeszcze przed chorobą i ostatnimi korektami leczenia

PROCES LECZENIA

Na stronie Optima, Przychodnia Lekarska w Przemyślu, lekarz opisuje stosowany przez siebie proces leczenia.

– Twierdzę, że przy tym sposobie leczenia w ciągu 48 godzin można ustabilizować co najmniej 99% ciężkich przypadków w Polsce przebywających obecnie w leczeniu szpitalnym, a po tym okresie następuje okres kilkudniowego zdrowienia – podkerśla Bodnar. – A obecnie mój własny, bardzo ciężki przypadek przebiegu choroby, dał mi ostateczny brakujący element, jak można pokonać SARS-CoV-2 w ciągu 48 godzin – dodaje.

Jak wygląda ten proces leczenia ?

„Po 24 godzinach podawania leku Viregyt K 100mg (chlorowodorek amantadyny) co 6 godzin uzyskujemy odpowiednie stężenie efektu terapeutycznego leku w komórce. Od osiągnięcia efektu terapeutycznego nasycenia lekiem ludzkiej komórki, stan chorego będzie się już tylko poprawiał, ponieważ zaczyna się inaktywacja wirusa.

Główny lek (substancja czynna) AMANTADYNA, który stosuję, nie jest wpisany w schematy leczenia COVID-19,choć jest lekiem znanym od około 30-40 lat i stosowanym w leczeniu innych chorób. Mówimy tu już o leczeniu przyczynowym – czyli całkowitej inaktywacji aktywności wirusa. Wirus pozostaje nieaktywny. Nie działa już na organizm, dlatego efekt jest tak znacznej poprawy. Wirus raz inaktywowany już nigdy nie podejmie funkcji ponownej próby repliki. Potrzeba co najmniej 24 godzin, aby lek przeszedł w ilości wystarczającej do komórki i zmienił w niej środowisko pH z kwaśnego na zasadowe w lizosomach, co uniemożliwia wirusowi przekazania RNA materiału genetycznego do dalszej jego repliki. Po 48 godzinach efekt hamowania jest tak wyraźny, że znikają objawy chorobowe przez brak oddziaływania wirusa na organizm. Po podawaniu dożylnym leku prawdopodobnie uda się skrócić ten okres. W zależności od stanu i przebiegu choroby zmniejszana jest dawka leku w celu utrzymania poziomu terapeutycznego przez 10-12 dni. Po tym czasie organizm jest w stanie wytworzyć swoją własną odporność przeciw COVID-19.
Mając lek, który zmienia wirusowi warunki rozwoju w komórce ludzkiej jesteśmy w stanie w każdym wypadku jeśli pacjent jeszcze żyje uratować mu życie i zdrowie. Po 24 godzinach w chwili osiągnięcia odpowiedniego stężenia leku – działamy na wirusa inaktywując go na każdym etapie choroby. Inaczej mówiąc, w każdym przypadku działamy na przyczynę choroby, czyli na wirusa eliminując go z organizmu (inaktywacja). Czy to będzie początkowy okres bólu głowy, czy już na etapie zapalenia płuc. Nie ma tu znaczenia czy pacjent ma 30, czy 100 lat, czy ma choroby współistniejące, czy też ich nie ma. Zasada działania jest taka sama i inaktywuje wirusa.

Jeśli do lekarza lub szpitala trafia pacjent z ciężkimi objawami choroby COVID-19, należy zastosować wszelkie leki, które do momentu uzyskania terapeutycznego amantadyny (do 24 godziny) pozwolą go utrzymać przy życiu. Jeśli pacjent przeżyje ten okres to już zaczyna działanie inaktywujące amantadyna, następuje poprawa stanu zdrowia zgodnie ze schematem”.

Artykuł lekarza Włodzimierza Bodnara znajduje się tutaj

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Owen
10 miesięcy temu

Odpowiedź, dlaczego Ministerstwo Zdrowia nie reaguje, nasuwa się sama. Chorym i wystraszonym narodem łatwiej się rządzi a naturalna selekcja to oszczędności dla ZUS.

odp
10 miesięcy temu
Reply to  Owen

ale są ludzie ktoży nie dają sobie w kaszkę dmuchać kosztem nienorm……… polityków w całej polsce bo nie zarabiaja na ludziach co pracują za ziemiami polski……..

SLAWO
10 miesięcy temu
Reply to  Owen

JAKIE OSZCZĘDNOSCI?;LEPIEJ WYPŁACAĆ CHOROBOWE,KWARANTANNOWE,ROBIĆ TESTY PO 300 ZŁ KAŻDY RAZY ŚREDNIO 50 TYS. TO JEST 15 MLN,DZIENNIE,A GDZIE TARCZA KILKASET MILIARDÓW!PRZECZYTAJ JESZCZE RAZ TO CO TU NAPISAŁEŚ I ZASTANÓW SIĘ TROCHE CO PISZESZ,BO TO SĄ PO PROSTU BREDNIE!

akms
10 miesięcy temu

Doktorze, choć byś wynalazł i super szczepionke i rozdał światu ZA DARMO, to nikt nie zareaguje. Trzeba się trzymać harmonogramu rządów państwowych i światowych.

doktor
10 miesięcy temu

Aby wprowadzić tą metodę trzeba lata kosztownych badań, którymi nikt nie jest zainteresowany gdyż pewnie każdy może wyprodukować tą substancję. Firmy farmaceutyczne chcą wyprodukować coś swojego, opatentowanego i wcisnąć na rynek aby zarobić krocie. Tanie i skuteczne metody leczenia są zwalczane. Najlepiej zarobią na wątpliwej jakości szczepionce, którą kupią wszystkie rządy i przymusowo zaszczepią wszystkich obywateli.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content