Rezerwy Siarki rozbiły Stal z Nowej Dęby (fotoreportaż oraz video HD)

Bez większych problemów młodzi piłkarze Siarki pokonali Stal z Nowej Dęby w meczu 15 kolejki klasy okręgowej. Podopieczni trenera Artura Szkutnika wygrali na boisku przy ul. Zwierzynieckiej 5:1 (2:1).

Dwie bramki strzelił Paweł Rogala, po jednej zaś Patryk Wdowiak, Karol Nowicki i Nikodem Paczocha.

W ramach 16 kolejki rezerwy pojadą do Brzyskiej Woli, w sobotę 7 listopada br. Z kolei w środę 11 listopada podejmą Słowianina z Grębowa.

KLASA A

W klasie A OKS Wielowieś przegrał w Rozwadowie z miejscowym Sanem 0:3. Punktów w 15 kolejce nie wywalczyły też zespoły z Mokrzyszowa, Ocic i Serbinowa, OKS przegrał z liderem z Rzeczycy Długiej 0:3, Koniczyna z Sanną w Zaklikowie 1:2, Wspólnota zaś ze Strzelcem z Dąbrowicy 2:4. Jeden punkt wywalczył za to Junior, remisując w Żupawie 1:1.

W ramach 16 kolejki Wspólnota zmierzy się z Wisanem w Skopaniu (07.10, godz.14), Koniczynka podejmie LZS z Woli Rzeczyckiej (08.10, godz.14), do Wielowsi przyjedzie drużyna z Mokrzyszowa (08.10, godz.14), Junior zaś będzie pauzować.

Z kolei w środę 11 listopada, w ostatnim meczu rundy jesiennej OKS Mokrzyszów podejmie LZS z Żabna, Wspólnota – Koniczynkę z Ocic, Junior – Strzelca z Dąbrowicy, OKS Wielowieś zaś pojedzie do Krzątki.

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
pytanie
10 miesięcy temu

ciekawe jak by to wyglądało jak by drugi skład o awans się włączył……

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content