Tarnobrzeg: Uwaga kierowcy – w piątek utrudnienia w ruchu

Dzisiaj, tzn. w piątek tj.20 listopada, tymczasowo wyłączony z ruchu został odcinek ul. Sikorskiego od skrzyżowania z ul. Sienkiewicza do skrzyżowania z ul. Sandomierską.

W związku z wykonywaniem robót bitumicznych na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego, Wyszyńskiego i Zwierzynieckiej, w dniu 20.11.2020 (piątek) od godz. 8.00 do godz. 15.00 całkowicie zamknięty będzie przejazd ulicą Sikorskiego, na odcinku od skrzyżowania z ulicą Sienkiewicza do skrzyżowania z ulicą Sandomierską.

Objazd dla poruszających się od Sandomierza odbywał się będzie, tak jak dotychczas, przez ulicę Sandomierską dla samochodów osobowych oraz ulicą Kazimierza Wielkiego i Kwiatkowskiego dla samochodów ciężarowych. Dla pojazdów poruszających się w kierunku Sandomierza wprowadzony zostanie objazd ulicą Sienkiewicza, na rondzie zjazd w ulicę Kwiatkowskiego, na kolejnym rondzie prosto w Kazimierza Wielkiego, aż do włączenia się w ul. Sikorskiego.

W czasie robót dojazd do osiedla na ul. E. Orzeszkowej i ul. J. Matejki możliwy będzie tylko i wyłącznie od ul. Zwierzynieckiej.

info: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
bezpieczeństwo
10 miesięcy temu

gdzie jest objazd to niech więcej patroli postawia bo już mam dość gdy samochody stoją na przejściach dla pieszych gdy skręcają od strony biedronki ich jazda jest na pamięć a z galerii i na nią i nie tylko to ludzie nie używają zestawu słuchawkowego ………. więc zróbcie co musicie i kto musi to zrobić………… narazie jest niebezpiecznie……

M.M.
10 miesięcy temu

Będzie rondo? Czy po staremu?

ela
10 miesięcy temu
Reply to  M.M.

Po staremu montowali słupy do świateł.

Serbinovka Tarnobrzeg
10 miesięcy temu

Niestety nie zrobili bezkolizyjnych, och małomiasteczkowość zwyciężyła. I ktoś jeszcze bezczelnie powie, że to hejt. Zwężanie i robienie dziadostwa to dziadownia.

odp
10 miesięcy temu

jak prezydent się nie zna na budowie drug to widać a że obniża koszty to widać że ciężko się jeździ po tych beznadziejnych drogach a po drugie niech zrobi objazd koło swojego domu bo już wystarczy droga od stalowej zakorkowana jedno i drugie rondo na zwierzynieckiego następne rondo i na listopada niech zmienia ten tor i niech puszczą …….. jak prezydent taki mądry …..

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content