Wygrana na zakończenie rundy. Siarka II Tarnobrzeg – Podlesianka Kamień 1:0 (fotoreportaż oraz video HD)

Rezerwy Siarki wygrały z Podlesianką z Kamienia 1:0 w ostatnim meczu w rundzie jesiennej, w stalowowolskiej klasie okręgowej. Jedyną bramkę w tym meczu strzelił w 87 minucie Arkadiusz Gajewski.

Ostatecznie rezerwy, których skład w dużej mierze opierał się na juniorach Siarki, zakończyły rundę jesienną na 5 miejscu, z bilansem 10 zwycięstw, 5 remisów i 3 porażek. Warto dodać, że druga drużyna Siarki nie przegrała w tej rundzie żadnego meczu na własnym boisku.

KLASYFIKACJA STALOWOWOLSKIEJ KLASY OKRĘGOWEJ PO RUNDZIE JESIENNEJ, za 90minut.pl

foto&video: Piotr Morawski