Tarnobrzeg: Trwa montaż oświetlenia parkowych alejek (zdjęcia)

Trwa montaż oświetlenia alejek w parku okalającym Zamek Tarnowskich w tarnobrzeskim Dzikowie. Inwestycję o wartości 162 360 złotych brutto, realizuje Zakład Wykonawstwa Elektrycznego i Teletechnicznego Adama Bednarowskiego z Radomyśla nad Sanem.

Zakres prac obejmuje m.in. wykonanie szafy do sterowania oświetleniem alejek oraz wykonanie kablowej linii oświetleniowej, montaż dziewiętnastu, stylizowanych na te z przełomu XIX i XX wieku, słupów oświetleniowych wraz z montażem opraw oświetleniowych, montaż opraw oświetleniowych na istniejących słupach betonowych przy bramie wjazdowej do parku, renowacja dwóch oryginalnych, przedwojennych lamp stojących na mostku.

info: UM Tarnobrzeg
foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Edward
10 miesięcy temu

Może by jakoś zabezpieczyć ta ruine chyba wozownie w parku
Gromadzą się tam nieletni Pija alkohol i pala trawę
Brama prowadząca na tyły jest otwarta i można też tam wejść z drugiej strony Z dachów budynków zwisaja przerdzewiale blachy Dojdzie do nieszczęścia jak spadną komuś na głowę i zadziałaja jak gilotyna

horyzont
10 miesięcy temu
Reply to  Edward

A kamienica na Szkolnej, ta co miała ten wspaniały balkon, już bezpieczna?

obywatel
10 miesięcy temu
Reply to  Edward

To do tarnowskich z żalami.

odp
10 miesięcy temu
Reply to  obywatel

do praku do tarnowskich a do wisłostrady to do kogo nie ma przy chodniku oświetlenia dziury i wyrwy nie wspomnę o popękanym asfalcie i obrzeżach i jak jest silniejszy wiatr to nawet rowerem tam się nie da przejechać bo się czyje jak na tym zjezdzie koło szkoły nr 10…….

błąd
10 miesięcy temu
Reply to  odp

odczuwa

odp
10 miesięcy temu
Reply to  Edward

skoro taki masz mądre myśli to czemu tego sam nie zrobisz miasto nie ma kasy a twoje pisanie takich komentarzy to jest marnowanie twojego czasu ale skoro masz go za dużo to się pofatyguj i zacznij dziać……

Kazik
10 miesięcy temu
Gość
10 miesięcy temu

Dyrektor Zych wysępił od partyjnego kolegi Bożka kasę na oświetlenie. A gdzie dotację ministra albo unijne?! Tak najłatwiej. Ale po co nam taki dyrektor?! Siedzi cały miesiąc na etacie na koszt tarnobrzeskiego podatnika i co robi?! Pierdzi w stołek, czatuje w internecie?! Kiedy miasto zacznie oszczędzać w takich placówkach?

Okowitka
10 miesięcy temu
Reply to  Gość

To tez trzeba umiec robic!

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content