Tarnobrzeg: Trwa montaż oświetlenia parkowych alejek (zdjęcia)

Trwa montaż oświetlenia alejek w parku okalającym Zamek Tarnowskich w tarnobrzeskim Dzikowie. Inwestycję o wartości 162 360 złotych brutto, realizuje Zakład Wykonawstwa Elektrycznego i Teletechnicznego Adama Bednarowskiego z Radomyśla nad Sanem.

Zakres prac obejmuje m.in. wykonanie szafy do sterowania oświetleniem alejek oraz wykonanie kablowej linii oświetleniowej, montaż dziewiętnastu, stylizowanych na te z przełomu XIX i XX wieku, słupów oświetleniowych wraz z montażem opraw oświetleniowych, montaż opraw oświetleniowych na istniejących słupach betonowych przy bramie wjazdowej do parku, renowacja dwóch oryginalnych, przedwojennych lamp stojących na mostku.

info: UM Tarnobrzeg
foto: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Edward
8 miesięcy temu

Może by jakoś zabezpieczyć ta ruine chyba wozownie w parku
Gromadzą się tam nieletni Pija alkohol i pala trawę
Brama prowadząca na tyły jest otwarta i można też tam wejść z drugiej strony Z dachów budynków zwisaja przerdzewiale blachy Dojdzie do nieszczęścia jak spadną komuś na głowę i zadziałaja jak gilotyna

horyzont
8 miesięcy temu
Reply to  Edward

A kamienica na Szkolnej, ta co miała ten wspaniały balkon, już bezpieczna?

obywatel
8 miesięcy temu
Reply to  Edward

To do tarnowskich z żalami.

odp
8 miesięcy temu
Reply to  obywatel

do praku do tarnowskich a do wisłostrady to do kogo nie ma przy chodniku oświetlenia dziury i wyrwy nie wspomnę o popękanym asfalcie i obrzeżach i jak jest silniejszy wiatr to nawet rowerem tam się nie da przejechać bo się czyje jak na tym zjezdzie koło szkoły nr 10…….

błąd
8 miesięcy temu
Reply to  odp

odczuwa

odp
8 miesięcy temu
Reply to  Edward

skoro taki masz mądre myśli to czemu tego sam nie zrobisz miasto nie ma kasy a twoje pisanie takich komentarzy to jest marnowanie twojego czasu ale skoro masz go za dużo to się pofatyguj i zacznij dziać……

Kazik
8 miesięcy temu
Gość
8 miesięcy temu

Dyrektor Zych wysępił od partyjnego kolegi Bożka kasę na oświetlenie. A gdzie dotację ministra albo unijne?! Tak najłatwiej. Ale po co nam taki dyrektor?! Siedzi cały miesiąc na etacie na koszt tarnobrzeskiego podatnika i co robi?! Pierdzi w stołek, czatuje w internecie?! Kiedy miasto zacznie oszczędzać w takich placówkach?

Okowitka
7 miesięcy temu
Reply to  Gość

To tez trzeba umiec robic!

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content