Praca w Tarnobrzegu – zobacz, jak możesz zdobyć lepszą!

Ze względu na koronawirusa, rynek pracy zmienił się w ostatnich miesiącach naprawdę znacznie. W wielu firmach pojawiły się cięcia, wiele przedsiębiorstw ograniczyło swoje działania, natomiast w innych miejscach zapotrzebowanie na pracowników wzrosło. Dla wielu osób, również w Tarnobrzegu, jest to więc czas również przymusowych zmian pracy. Dzięki odpowiednim szkoleniom nie trzeba się jednak tego bać!

To właśnie odpowiednie kursy, szkolenia i certyfikaty są jedną z podstaw naszego zawodowego rozwoju. Dzięki nim możemy być znacznie bardziej konkurencyjni na rynku pracy od naszych potencjalnych konkurentów, dzięki nim możemy szukać innej pracy czy w końcu dzięki nim możemy pokazać, że jesteśmy bardziej zaangażowani w swój rozwój również po godzinach naszej pracy. To wszystko sprawi, że znalezienie nowej pracy (czy wywalczenie awansu lub podwyżki w obecnej) będzie prostsze.

Sprawdź! → szkolenia i kursy zawodowe w Tarnobrzegu

Obsługa maszyn budowlanych – warto postawić na wszechstronność

Jeżeli zajmujemy się obsługą maszyn budowlanych, warto postawić na wszechstronność. Często pracownicy tego typu specjalizują się w obsłudze tylko jednego rodzaju maszyn – koparek, koparko-ładowarek czy walców drogowych. Podczas wykonywania zadań zawodowych, w końcu najczęściej obsługują tylko jeden rodzaj maszyn. Warto jednak umieć obsługiwać inne ich rodzaje – dzięki temu możemy zostać chętniej zatrudnieni, ponieważ w skrajnym przypadku będziemy w stanie zastąpić innego pracownika, co może okazać się kluczowe, gdy sytuacja będzie tego wymagać.

W wielu przypadkach dobrym rozwiązaniem mogą okazać się również kursy konserwatorskie. Dzięki temu nie tylko będziemy umieli obsługiwać poszczególne maszyny budowlane, ale również je konserwować. To również mogą okazać się potrzebne umiejętności w sytuacjach awaryjnych.

W skrajnych przypadkach, jeżeli konieczna jest zmiana pracy, w przypadku posiadania dodatkowych kwalifikacji, pomimo doświadczenia w obsłudze innych maszyn budowlanych, ze skończonym kursem możemy aplikować również na stanowiska dla osób obsługujące inne typy maszyn budowlanych.

Widać więc, że zarówno kursy operatorskie, jak i konserwatorskie będą idealnym rozwiązaniem dla osób, które już pracują albo chcą pracować na budowach.

Jednocześnie, w Tarnobrzegu i okolicach operatorzy maszyn budowlanych są chętnie poszukiwani, a ich zarobki mogą wynosić nawet 5 000 zł brutto lub więcej.

Szkolenia, zarówno dla operatorów, jak i konserwatorów różnorodnych maszyn budowlanych oferuje oddział firmy Tarbonus w Tarnobrzegu.

Szkolenie dla operatora koparkoładowarki → https://www.tarbonus.pl/pl/szkolenia/szkolenie/koparko-ladowarki-wszystkie-typy-klasa-iii/

Szkolenia z zakresu energetyki

Energetyka to również obszar, gdzie warto zadbać o zdobywanie nowych kompetencji i rozszerzanie tych obecnych. Dodatkowo, liczne szkolenia potrzebne są po to, by zdobywać kolejne uprawnienia lub je odnawiać.

Firma Tarbonus i jej oddział w Tarnobrzegu oferuje takie szkolenia z zakresu energetyki, jak:

  • BHP przy urządzeniach energetycznych,
  • Organizacja i działalność komisji kwalifikacyjnych URE,
  • Z zakresu nabycia uprawnień do przeprowadzenia prac kontrolno-pomiarowych urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych,
  • Uprawnienia energetyczne: konsultacje i przygotowanie do egzaminu w grupie 1, 2 i 3 na stanowisku Dozoru i Eksploatacji,
  • Branżowe dla komisji kwalifikacyjnych URE,
  • Z zakresu wymagań i praktycznych badań okresowych elektroenergetycznego sprzętu ochronnego BHP.

Dzięki takim szkoleniom, jak te powyższe, osoby pracujące w energetyce mogą zdobywać awanse lub aplikować – co ważne, skutecznie – na lepiej opłacalne stanowiska w innych firmach. Wszystkie powyższe szkolenia, ich zakres czy ceny zostały dokładnie opisane na stronie firmy Tarbonus.

Obecnie w Tarnobrzegu i okolicach można liczyć dzięki nim na zdobycie stanowiska elektryka utrzymania ruchu, z podstawowym wynagrodzeniem sięgającym nawet 6200 zł brutto, albo elektromontera, przy wynagrodzeniu wynoszącym do 5000 zł brutto.

Więcej o szkoleniach można dowiedzieć się tutaj → https://www.tarbonus.pl/pl/szkolenia/szkolenie/auprawnienia-energetyczne-przygotowanie-do-egzaminu-z-zakresu-eksploatacji-urzadzen-grupy-1-2-i-3/

Oferta szkoleniowa firmy Tarbonus – czemu warto się na nią zdecydować?

Tarbonus stawia przede wszystkim na praktyczny aspekt swoich szkoleń. Nie skupiają się one jedynie na teorii, ale również na bardzo licznych zajęciach praktycznych. Sami szkoleniowcy są odpowiednio dobierani od zajęć, które prowadzą – są to osoby, które nie tylko posiadają wiedzę, ale również dar do jej przekazywania, dzięki czemu potrafią robić to skutecznie.

Dla każdego kursanta dostępne są nie tylko liczne, profesjonalne materiały szkoleniowe, ale również możliwość konsultacji z wykładowcami prowadzącymi zajęcia. Wiele materiałów pochodzi również od firmy Tarbonus, która prowadzi również działalność wydawniczą.

Poszczególne materiały zawsze zawierają liczne informacje na temat zagadnień w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy. Jeżeli tylko zajdzie taka potrzeba, firma Tarbonus oferuje kursantom czy całym firmom dodatkowe wsparcie, również z zakresu BHP, w tym jej pełnej obsługi w danym przedsiębiorstwie.

Pełną ofertę firmy Tarbonus, również tę oferowaną przez oddział w Tarnobrzegu, można poznać na stronie internetowej Tarbonus.pl.

artykuł sponsorowany
Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bozo
10 miesięcy temu

A jakiś kursik na urzędnika magistratu tbg? Tak żeby się nie narobić a zarobić?

Zocha
10 miesięcy temu
Reply to  Bozo

Musiał byś z odpowiednimi osobami dużo wody wypić 🙂

orzeł
10 miesięcy temu
Reply to  Zocha

i nauczyć się lizać, poza tym pieniądze raczej marne, no ale jaka praca taka płaca

odp
10 miesięcy temu
Reply to  orzeł

ale zajebiste żarty macie 20 firm zawija żagle z polski które miały pona 100 lub więcej punktów teraz przeliczmy na procenty ilu biednych polaków dostanie beż pracy a prezydent miasta rozdaje bony co zatrudnia 200 osób i prezes klubu siarki który dostaje następny bonu za prowadzenie targowicy bo 22 tyś m.. to za mało i gdzie są te kursy………

obywatel
10 miesięcy temu
Reply to  Zocha

No i mieć odpowiednie poglądy i rodowód (PZPR, SB, UB, Milicja)

  • i droga otwarta do pracy w urzędzie tarnobrzeskim, sądzie, prokuraturze i spółdzielniach mieszkaniowych – nic więcej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
obywatel
10 miesięcy temu
Reply to  Bozo

A po co ci kursik – nawet wiedzy, kwalifikacji i żadnych umiejętności nie potrzeba

  • tam tylko po układach i znajomościach.
łysy
10 miesięcy temu
Reply to  Bozo

Kurs podpier…. i wazeliniarstwa.

Odyseusz
10 miesięcy temu

Czyli roboli nigdy dość ! Przecież ktoś musi łapami zarobić na pensje budżetówki !

odp
10 miesięcy temu
Reply to  Odyseusz

nawet lizać du…… możecie ale beż znajomości to się nie wkręcicie tylko kto łapówki bierze aby wkręcił do takiej roboty aby zarobić a się nie orobić……..

obywatel
10 miesięcy temu

Ale brednie – a później w Tarnobrzegu wszędzie 2600 (tyle ile można najmniej)

  • no oczywiście poza urzędasami i pracownikami spółdzielni.
BOSS
10 miesięcy temu
Reply to  obywatel

CAŁA PRAWDA W 100%,1930 ZŁ

odp
10 miesięcy temu
Reply to  BOSS

jak dają to bierzecie tylko za dużo się nie zarabiacie jak się nie zna swojej wartości a taki jest naród polski wchodzić komuś w du…….. i sprzedać jeden drugiego……..

tenobcy
10 miesięcy temu
Reply to  odp

GNOJU nikt nie nauczył cię szacunku do „naród polski ” to po co tu siedzisz , wy…j !

łysy
10 miesięcy temu

6200 to chyba w Warszawie. Elektryk utrzymania ruchu w firmie produkujacej szyby w strefie tarnobrzeskiej – 2500 na rękę.

Rys
10 miesięcy temu
Reply to  łysy

A 2500-pod stolem.

Rys
10 miesięcy temu
Reply to  łysy

A co Ty, Walesa , elektryk ile zarabial?.

Swój
10 miesięcy temu

Praca w Tarnobrzegu! Kopanie rowów!

Tomas
10 miesięcy temu
Reply to  Swój

Od czegoś trzeba zacząć, a ty od razu chciałbyś jechać na championie, to tylko w bajkach

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
18
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content