Świąteczny wystrój Tarnobrzega (fotoreportaż)

W centralnych miejscach Tarnobrzega pojawiły się już ozdoby świąteczne. Znak, że zbliżają się święta Bożego Narodzenia.

– W roku bieżącym planowany jest montaż dekoracji latarniowych o nowym wzorze w ilości 126 sztuk oraz dekoracji wolnostojące w ilości 16 sztuk. Są to wzory ubiegłoroczne – wyjaśnia dla NW24 Wojciech Lis, rzecznik UM Tarnobrzeg.

– Montaż dekoracji świątecznych planowany jest na ulicach Wyszyńskiego, Sikorskiego, Wyspiańskiego, Mickiewicza, Pl. B. Głowackiego, Pl. Surowieckiego, a także na rondach przy ulicach Piłsudskiego, Wyspiańskiego, Zwierzynieckiej, Wiejskiej, Rondzie Małkowskich, Rondzie Młodzieżowego Ruchu Oporu, Rondzie Żołnierzy Górników. Koszt dzierżawy to: 91 121,71 zł brutto – dodaje.

foto: Piotr Morawski

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
25 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ohahhahahaheheheojojoj
3 lat temu

Bardzo biednie, za mało ulic w centrum oświetlonych, za mało nowych ozdób, jest po prostu słabo. Weźcie przykład ze Stalowej Woli. Ozdoby należy kupić wcześniej najlepiej po sezonie, ale o tym trzeba pomyśleć dużo wczesniej. Oświetlenie świąteczne na in minus dla Tarnobrzega, jeżeli chcecie tanio to może całkiem z niego zrezygnować.

OsasunaPampeluna
3 lat temu

Jakby było tak, jak w Stalowej(byłem tam wczoraj i nie widziałem nic nadzwyczajnego) to byś sral żarem, po co tak na bogato strata kasy itp. Jest jak jest coś tam się świeci na co nam więcej

Krzych
3 lat temu

Bo w Stalowej dopiero zaczął się montaż a zakończy się w weekend poprzedzający święta

prawda
3 lat temu

ale po co tam ozdoby jak tam nikogo nie widać więc takie komentarze są zbędne a w stalowej ludzie spacerują a u nas dziadek z babcią cyk i ślimak ich przegania tam tylko do biedronki na zakupy tylko można iść a reszta gdzie chyba że szalety zrobią miejskie w tych pustych lokalach……….. dno to miasto i to wielkie…………………………..

wypad
3 lat temu
Reply to  prawda

sam jesteś dno i wszystko chciałbyś upodobnić do siebie palancie

M.M.
3 lat temu
Reply to  wypad

Racje ma w tym „mieście” nie ma nic dobrze ze jakas praca jeszcze jest i to slabo platna gdzie tu wyjsc ? Do muzeum? Na czerwony gdzie nie ma co robic a otwarty bazant i duzo do wynajecia lokali zadnych atrakcji w tej wiosce scianka wspinaczkowa?za 2,6 miliona
Tbg zostaje w tyle duzo za murzynami nie obrazajac murzynów

odp
3 lat temu
Reply to  wypad

przez pandemie muszę się blokować a tu biedota jak piszczy nawet nie ma takiego miejsca którego w innych miastach nie ma wiec do czego bijesz trepie………

obywatel
3 lat temu
Reply to  wypad

Ty pie…. urzędasie – zamilcz.

obywatel
3 lat temu
Reply to  prawda

Oj naraziłaś się urzędasom i stąd te czerwone rączki.

wasyl
3 lat temu
Reply to  prawda

Dziadki i babcie zatrute komunikatami z TVP PiS o epidemii , mówią ,że mogą tylko wyjść z domu między godz. 10 a 12 , a potem są w mieszkaniach i znów oglądają tylko TVP .

Adamus dj
3 lat temu

Wziąłem dziecko aby pokazać te świecidełka, bo tak się chwalą, a dziecko powiedziało tato to starocie od kilku lat te same. Miało rację?

Bolek
3 lat temu
Reply to  Adamus dj

Ozdoby robią bardzo pozytywnie wrażenie.Nie sa jednorazowe wiec są ponownie.Przybyło też sporo no wych.Jak na miejscowe warunki duży plus dla pomysłodawcą tych ozdob.Jest fajnie a jak spadnie śnieg bedzie super (jak na tarnobrzeskie możliwości )

obywatel
3 lat temu
Reply to  Bolek

Tak mówi urzędas i tak ma być. Koniec.

Monia
3 lat temu

Dlaczego BARTOSZ GLOWACKI , nie ma maseczki .

Bolek
3 lat temu
Reply to  Monia

Bo ma zaswiadczenie lekarskie zwalnajace go z tego obowiązku

Monia
3 lat temu
Reply to  Bolek

Dzieki, uspokoilam sie.

egzorcysta
3 lat temu

się pytam co z obwodnicą – przetarg się przeciąga i przeciąga, pewnie PAPA SMERF duma jak to zrobić, żeby wygrało PBI chociaż nie jest najtańsze !

Tomas
3 lat temu
Reply to  egzorcysta

Strabag już ogłoszenia wrzucił, że zatrudni ludzi z regionu, to wątpię żeby się udało, bo zaraz się odwołają.

Tomas
3 lat temu
Reply to  Tomas

I będzie kolejny poślizg a im później tym będzie drożej, oby jeszcze kolekcji nie zastawiali, żeby skończyć obwodowkę.

Monia
3 lat temu
Reply to  egzorcysta

BEDZIE, BEDZIE,! Chinczycy ,plyna tratwa, jak doplyna to zbuduja.

obywatel
3 lat temu

Ja pier….. jak mało tarnobrzeskim mieszczanom mało wystarczy – parę lampek , trochę świecidełek – i wielkie osiągnięcia – wielki sukces i ile pochwał za świecidełka za które sami płaca (i opłacą rachunek za energię). Już nie dziwię się że młodzież stąd spier……
gdzie tylko się da. Miasto zapożyczone , nawet udziały sprzedaje w wodociągach a tu tępa miernota tarnobrzeska wychwala świecidełka.

wasyl
3 lat temu
Reply to  obywatel

Nowa choinka na placu czerwonym by pasowała, Grześ , kupił , posadzili i jakoś miernie wygląda , taka dziurawa , rzadkie gałęzie , zamiera chyba z żalu nad upadającym miastem .

obywatel
3 lat temu
Reply to  wasyl

I sama porządna (ładna choinka ) by wystarczyła , bo to są święta chrześcijańskie, rodzinne (zgodnie z tradycją).
a działania urzędasów i burmistrza, który nastawiał i zamontował świecidełka
wzdłuż ulic nie ma nic wspólnego ze Świętami Bożego Narodzenia , ba jest to wypaczenie i wynaturzenie tych Świąt – tak samo jak lans telewizyjny pokazywany w reklamach.

Daw
3 lat temu

Słabo, bardzo słabo. Co roku to samo żadnych nowości, co stoi na przeszkodzie aby np postawić duży oświetlony napis Tarnobrzeg, wzorem innych miast. Poza tym oświetleno tylko centrum plus ronda, a np na Dzikowie nie ma żadnej dekoracji (neon z McD i MediaMarkt to nie wystarczy)

BOSS
3 lat temu
Reply to  Daw

a po jakiego na dzikowie?kup mieszkanie w centrum i tyle,dzików to taka wiocha zabita dechami i nic więcej

Postaw mi kawę na buycoffee.to
25
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content